Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wykres po modyfikacjach AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj razem z Panem Robertem z Tune-Up wprowadziliśmy małe zmiany w programie, oto wynik :naughty:

af13b83d7a212ad7m.jpg

na serii wypluł ponad 150km :shock3: to w ogóle możliwe?

auto 2003r

przebieg 190tyś. oryginalny

Opublikowano

dobry wynik, pewnie AVF?

Opublikowano
  • Autor

to AWX, żadnych przeróbek, po auto byłem w Niemczech jedna właścicielka serwisowany do końca

dzisiaj chip :decayed:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

przy okazji, podobno mam do wymiany czujnik temp. cieczy chłodzącej może mi ktoś podać org. nr tego czujnika i przybliżoną cenę?

Opublikowano

o kurde , ale miałes serie :) To jest mozliwe ze tak duzy bonus od fabryki >???

Opublikowano
  • Autor

no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

Opublikowano
no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

:facepalm: koła nie maja nic do tego

Opublikowano
no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: Mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

:facepalm: Koła nie maja nic do tego

na drodze też nie mają???
Opublikowano

super seria , u mnie była 142ps:)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie rozwiń to...

na hamowni liczone są też opory strat - napędu, tarcia kół itd... u mnie było chyba 32km

Opublikowano
o kurde , ale miałes serie :) To jest mozliwe ze tak duzy bonus od fabryki >???

Bywały lepsze :naughty:

Opublikowano

ja pierwszy raz widze taka serie AWX-a :D

Opublikowano

Jak na AWX to nieprawdopodobne, AVF zawsze miały większy bonus :shock3: ja przed wirusem miałem na pomiarze równą serię (przebieg 240 tyś)

Opublikowano
no właśnie bonus dość duży też mnie dziwi :shock3: Mam małe koła bo oryginalne 15" 195 przy większych podobno nawet kilkanaście koni ucieka

:facepalm: Koła nie maja nic do tego

na drodze też nie mają???

moc na kołach czy na silniku masz podana?:wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Podłącze się pod temacik i pokaże swój wykresik:) Auto seria, wirus wgrany w poniedziałek. Efekt na drodze zadawalający :))

out.php?i=488771_biuroleszno-o2.pl.jpg

Opublikowano

Nie da sie wyprostowac tego spadku przy 2350 rpm? czuc go w ogole podczas jazdy? jesli nie, to luz..

Opublikowano

na pewno czuc, szarpie pewnie jakby na holu jechal :kox:

pewnie geometria nie chodzi w min. stopniu jak nalezy

Opublikowano

Czyżby tuner zrobił mod na niesprawnym aucie? hmmm a może na logach nie widać tego?

Opublikowano

nie popadajmy w skrajnośći,taki dołek na drodze jest niewyczuwalny,Witek na pewno mówił czym to może być podyktowane :wink:

Opublikowano
Czyżby tuner zrobił mod na niesprawnym aucie? hmmm a może na logach nie widać tego?

Czemu niby na niesprawnym aucie ?

na pewno czuc, szarpie pewnie jakby na holu jechal :kox:

pewnie geometria nie chodzi w min. stopniu jak nalezy

Wsumie nie zwrocilem uwagi na ten dolek na wykresie jak bylem na hamowni, w trasie nie odczulem wsumie tego dołku, nie szarpie raczej nic, ale zaczelo troche trząść budą w pewnym zakresie obrotów, Witek mowił że to pewnie poduchy pod silnikiem, bo dwumasa mam ok, pojade sprawdzic stan poduch niebawem:) A z geometria mam raczej tez spoko bo nic go nie sciagalo na hamowaniu...

Skąd wasze wnioski ?

Opublikowano

nie o geometrie auta chodzi;)

geometria w sensie zmiennej geometrii łopatek turbo :decayed:

pzdr.

assist

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.