Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :decayed:

Zakup udany. Seryjne aeb 1.8T niestety bez 4 kapci... :( Klimka, 4 szyby w prądzie, centralny +ori alarm - domykanie szyb, Lustra w prądzie +skladanie, el reg. odcinka lędzwiowego (w trakcie budowy :cool1:) ABS,

servo, składane tylne siedzenia :kox: :kox: heheh :wink4:

Przyszłość:

- Audio - wzasadzie wszystko mam ze starego auto muszę tylko pociągnąć instalacje + jakoś zrobic 16 z przodu (infinity reference) i skrzynia JBL

-wymalowanie zderzaków + złazi mi clar z maski... Auto bylo uderzone w czesc od strony kierowcy (blotnik) nawalone szpachli i wymalowane(tam jest ok...) natomiast musieli wyszpachlowac kawalek maski i puscili calosc bezbarwnym... i wkolo wpryskow mi delikatnie sie zluszcza. Lampy nawet sie im nie chcialo wymieniac(pourywane zaczepy) zostala stara i jakos sie trzyma) ZROBIONE

-Felunek ori 17

-Światła przód + hid, tyl I lift

-byc może kiera

Auto ma niecale 70tys.km :)

Świadczy o tym sam stan auta. Byl sprowadzony z wloch takze uświniony to on byl no i zwyobcierany..ale juz zapanowalem nad sytuacja. (raczej srodek) wlepki na silniku i drzwiach oraz to co do mnie najbardziej przemawia czyli..... :

-pierwsze tarcze/klocki

-seryjna pierwsza zawiecha (naprawde nic sie nie tlucze i oby tak dalej)

-Wszytskie filtry byly z 99r.....

-Silnik igla - wymienilem tylko napinacz paska wielorowkowego. Rozrząd juz byl zrobiony - stwierdzam jednoznacznie ze jest świezutki. Wszytskie paski rolki nawet te mikro od klimy wymienione. Silnik nie ma zadnych wyciekow tyl czysty przod i gora czyste spalanie super....Kompresja jak w nowym aucie.

-2 opony (00` prod. - 5-6mm bieżnika eagle f1)

Wymienilem:

napinacz, oleje, filtry, termostat (dzieki koledze klubowemu szybko problem zostal rozwiazany),

kompletny rozrząd, pompe wody, przegląd( silnik po zbadaniu spalin trzyma fabrycznie nowe parametry),wszytskie paski łożyska i napinacze przy silniku(niestety po stluczce łożyska sie posypały...), sprzęgło komplet, klocki tył trw, akumulator centry, tarcze przód OZ na klockach trw + płyn DOT 4 ATE :good:

Siedzonka wymienilem sobie sam bo stare zupelnie mi sie nie podobaly :chytry: takie jak z audi 80 :| Teraz są super :kox: Wygodne i świetnie trzymaja w zakrętach :evil:

A oto pare fotek :wink4: Oceńcie sami :)

60547d9d18cd2c91m.jpg

1tRzUA.jpg

1NpM60.jpg

VPW7S.jpg

Pojawiły się nowe laczki pirelli p zero rosso 225/45/17:

20100321247.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten przebieg jest w 100% wiarygodny to masz super autko, do tego wszystkiego co planujesz zapodaj też jakiś dobry programik i będzie git :th: no chyba że myślisz o czymś większym... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszek i gałka zmiany biegów wskazują, że to auto ma przejechane duzoooo wiecej niz 70 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszek i gałka zmiany biegów wskazują, że to auto ma przejechane duzoooo wiecej niz 70 tyś.

70 tys. km w 12 lat z wloch, wierzysz w takie cuda ? :naughty: mieszek w identycznym stanie widzialem w a4 z przebiegiem 290tys. km :>

co do samego auta, a4 jak a4, jakas felga gleba programik i bedzie z tego konkret auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam ponad 250 000 przebiegu

mieszek / galka / wykladzina pod stopami kierowcy ( zajechane wszystko )

ale oby dobrze sie sprwowala chociaz ja bym nie kupil auta z wloch

jakies mody planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze dalej do Was nie przemawia :) Ma wlasnie tyle przejechane.... Dziury pod nogami kierowcy nie ma w wykladzinie tylko w tych lipnych dywanikach. Zwykla szmata cieniutka pod nia nie ma sladu wzasadzie :) Na lewarku nie ma zadnego sladu zuzycia a mieszek jest popękany od temp. i wyszedl tak tylko na zdjeciach - ta skorka jest po porstu mega zgrzana strasznie krucha i twarda :) Ale spoko Sam w to nie wierzylem puki moj mechanik tego nie stwierdzil :) Przy przebiegu powyzej 150tys tyl sie zaczyna pocic w aeb :) Zreszta znacie sie na tym bardzo dobrze :) Tam po sciagnieciu góry jest jak w nowym aucie. Kurcze do mnie najbardziej ten fakt wlasnie przemówil + to że mialo filtry z 99`... "Znam" poniekąd historie auta (mial jednego wlasciciela -jest w brifie ) gosc mial 3 inne samochody i tym jezdzil od czasu do czasu.

Ale całkowicie Was rozumiem. Sam jestem sceptyczny i podchodze z dystansem jednak ten egzeplarz jezdzi jak nowy....0 stukow 0 wyciekow silnik porpostu igla cisza i moc...0 rdzy...

Sprawdzalem jeszcze jablko prowadzace od lewarka zmiany biegow - Przy przebiegu pow. 200tys. sa juz tam widoczne wytarcia ryyski czasem nawet jest to nadjedzone - u mnie nowka plastik w rowkach nie zmienil nawet odcienia

Chcialobym zeby bylo tak jak najdluzej :)

Co do modow to jedynie alu kierka audio:) Nic pozatym :) Za rok moze 2 jezeli auto będzie sie sprawowac zmiana softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma aut z tym rocznikiem z takim przebiegiem :) miedzy 250 a 300 napewno z tym ze nie ma sie co martwic bo to audi i tu calkiem inaczej czas leci[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2008, 20:48 _________________________________________________zreszta podlacz sobie vaga. pozatym moge sie mylic ale drzwi po 70 t napewno nie opadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ma i milion :tongue4::kox::polew: Auto przegladnięte i wiem co mam. Nie pisałbym nie sprawdzonych informacji. Filtr przeciwpylkowy z 99r ori audi wygladal jak po przebiegu 30tys. a powietrza byl nieco brudniejszy ale omg... zeby 150tys na jednych filtrach zrobic to trzeba miec jaja.... i moim skromnym silnik inaczej by wygladal/pracował ...

Porobie zdjątka kiery to dołoże :) wiem jak ona wyglada przy prawdziwym przebiegu 160tys. (auto firmowe caddy - mam salonowe) :decayed:

PS. Zapraszam na szarpanie drzwiami :) nie ma zadnych luzow w zadnych drzwiach. Vaga mam i wsyztsko sobie posprawdzalem jakich informacji poszukujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi tam ja mowie tylko ze to nierealne i wielu ci to powie, zreszta auto na zdjeciach wyglada na duzo wiecej same gumy na pedałach maja z 200 ale co tam .... i niechodzi o szarpanie tylko o przerwy i wysokosc drzwi widocznych na fotkach..

miłego uzytkowania furki przebieg nie jest bardzo istotny jak zadbany to bedzie służyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podziwiam ze widzisz takie rzeczy z tych zdjęć....Znam realia. Wiem ile auta maja nalatane. 1.9tdi z przebiegiem ponizej 300tys to rzadkosc co nie oznacza ze nie ma odstępstw od normy :)

Dzięki za merytoryczną i konstruktywna wypowiedz. Spewnoscią najbardziej istotnym elementem calej tresci moich powyzszych postow byl fakt ze auto ma przejechane tyle to a tyle :naughty:

Zgadzam się z Wami ma duuuuuuuużo więcej. Ja zyczylbym sobie tylko aby auta ktore maja przejechane 300tys i wiecej tak wygladaly i tak jeżdzily.....Bo po probnych jazdach a4 dostawalem ;( :kox::wallbash: cena mniej istotna kazdy chce rynkowa stan nieważny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oby dobrze sie sprwowala chociaz ja bym nie kupil auta z wloch

Nowak_zg odpierdziel się od aut z Włoch :tongue4:

Ładna maszyna, wyposażenie takie jak u mnie :th: Czyli na bogato :cool1: Moja też włoszka, ale z dieselkiem, a co do tego Twojego przebiegu, kolego loco87 bankowo nie masz 70 tys. :rolleyes: Jeśli już to coś pod 250 tak jak koledzy mówią. Nie stresuj się tym aż tak bardzo. Jeśli stan autka bardzo dobry to polatasz jeszcze duuużo. Mówię że masz większy przebieg bo mój klekot jest w lepszym stanie we wnętrzu :tongue4: I ma na blacie prawie 200tys. (a ja oceniam na ok. 250-300, i tak się dopiero dociera :wink4: ) W której części Włoch kupiłeś autko? Północ? Południe? Ja kupiłem z północy Włoch przy samej granicy ze Szwajcarią :wink4: Tam jest o niebo lepiej niż na południu tego kraju (drogi, kultura jazdy). Ładna maszynka gratuluję zakupu i szerokości :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oby dobrze sie sprwowala chociaz ja bym nie kupil auta z wloch

Nowak_zg odpierdziel się od aut z Włoch :tongue4:

W której części Włoch kupiłeś autko? Północ? Południe? Ja kupiłem z północy Włoch przy samej granicy ze Szwajcarią :wink4: Tam jest o niebo lepiej niż na południu tego kraju (drogi, kultura jazdy).

dobra dobra ... Włochy to włochy :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra ... Włochy to włochy :tongue4::polew:

stereotypy stereotypy... Może kiedyś będziesz miał okazję ocenić moje autko, albo zrobimy kreskę i ja Twoje 130KM zrobię moją serią :kox::tongue4::polew: A autko kolegi pet3r też oceniasz jako złomka z Włoch? I radzę odwiedzić ten kraj i zmienić zdanie. Bo nie wszystkie autka które pochodzą z tego kraju to padlinki :tongue4: Koniec OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oceniam auta po kraju ale po ogledzinach

hehe rafalekx tylko zartowalem z tymi wlochami

ale prawda jest taka ze trzeba szczegolnie uwazac biorac auto w wloch

i nie 130KM tylko 140KM :gwizdanie: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze chyba i tak sa z beneluxu....Potem Niemcy ze wzgledu na serwis a dalej to.... i Włochy :polew: Niech i tak będzie :)

Mowicie że ma 250tyś ok :kox:

Nieche myśleć ile mialy tamte ktore ogladalem....a na liczniku mialy po 200tys.... Strach bylo wsiąść...

Oceniajcie oceniajcie :) Dzięki za wypowiedzi7 :cool1: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mówią że niemożliwe, a ja napiszę tak prócz audi mam jeszcze fabie z 2001 roku kupioną w salonie ma teraz 33000 przebiegu ,mało nią jeździmy-stoi sobie ostatnio nawet od nieużywania padł akumulator :) , kto wie może i ty masz takiego rodzynka którego mało uzytkowano. twoje audi ma 12 lat i 70tyś , fabia w wieku 12 lat przy takim tempie nabijania kilometrów jak do tej pory będzie miała też pod 70 :) . a może ktoś chce ją kupić, bo mamy zamiar ją sprzedać - warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu ...ja nie neguje bo u mnie w rodzinie tez był taki przypadek z Włoch ..Jeep Cherokee 2.1 TD ..1989 r. i niecałe 90 tys . przebiegu :decayed: Kierownica była powygniatana , mieszek zmasakrowany ..jeden właściciel,dziadek "jeździł" od nowości ..nie wymienił rozrządu i sie posypał :decayed: Tylko dlatego go sprzedał :kox:

Dużo widziałem takich aut ktore mają bardzo /małe przebiegi ale sa wyniszczone przez temperature /warunki atmosferyczne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś nim gonił krówki pewnie :th:

Albo jeździł do sklepu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijajcie się nabijajcie :) :gwizdanie:

Porobie dokladniejsze fotki bo szczerze mowiąc drażni mnie że nikt procz kolegi raggaman-a ( chyba ze tez sie nabija to pas...) w to kompletnie nie wierzy..... Fakt auto nie bylo bezwypadkowe ale przebieg ma orginalny i mam nadzieje ze uda mi sie to ladnie udowodnic(chociaz szczerze mowiac do mnie przemowily przedstawione fakty ale potrzebujecie namacalnych dowodow :decayed: postaram sie zrobic jak najdokladniejsze foty)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 16:37 _________________________________________________PS Dzięki kolegom za wypowiedzi :th: Proszę o jeszcze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...