Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety chyba tak trzeba zrobić...szkoda tylko bo można było by tą kasę przeznaczyć na rezanie:doh:

Ale rezanie będzie - swap pompy oleju i nowy imbus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ludzi co by sprzedali już samochód po takim czymś :decayed:

Zrobi się i będzie dalej jeździć :wink:

Totalnie nie w moim stylu... Ja żenię się z autem które kupuję :wink:

Kumpel w pracy znalazł mi dziś słupek z całym osprzętem (turbo, alternator, pompowtryski) za 4500zł. BKP 2008 z udokumentowanym przebiegiem 180 000km. Chyba jutro po to pojadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck niezly pech.

Wspolczuje...

Lece do hammmmera kupic rozrzad do siebie bo tez juz czas a jak takie rzeczy czytam to strach sie bac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - wydaje mi się czy przed wyjazdem do SE kupowałeś komlecik rozrządu do Paska? Wtedy co odbierałem jakieś pierdółki.

Kuźwa co za pech :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek - wydaje mi się czy przed wyjazdem do SE kupowałeś komlecik rozrządu do Paska? Wtedy co odbierałem jakieś pierdółki.

Kuźwa co za pech :facepalm:

Nie - to był zestaw rozrządu pod AWX (dla kolegi z pracy ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no o kasie to nawet nie wspominam bo trzeba by było mieć worek pieniędzy i tak było by mało:whistling:

Wszystkiego nie przewidzisz... Gdyby to się stało przed wymianą hebli/zawieszenia to po prostu na pokładzie zagościłby nowy motor a tak masz - znów piz*a. Myślałem, że może serwis coś zj***ł jak regulowali wałek zaworów wylotowych ale twierdzą, że regulowali tylko kołem pasowym i nie ruszali napinacza. Zresztą mam do nich zaufanie więc tutaj po prostu miałem pecha - trzeba podnieść d*pę, zrobić, zapłacić i jakoś z tym żyć...

jak być coś to wiesz gdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem takiego paska też mocca tylko z dsg jeszcze, auto fajne i niezawodne mile wspominam, na + obszerne w środku w porównaniu do a4 b7. Natomiast do nerwicy doprowadzala mnie deska rozdzielcza a konkretnie to jak skrzypiała w mrozy gdy auto jechało po dziurach, pamiętam jeszcze że pomimo iż pasek miał ori dużą navi słabą jakość dźwięku w głośnikach wręcz nie do klasy takiego auta, i fatalne osiągi silnika 2.0tdi tzn. Po podaniu do końca przy 190 km/h praktycznie brak reakcji, nie wiem czy to masa auta czy mój egzemplarz taki był... Więcej grzechów paska nie pamiętam, mój był bezwypadkowy bez żadnych modów 100% seria, sprzedany do Tarnowa przy przebiegu 120tys. Pozdrawiam i współczuję usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek co robisz 10-11 pazdziernik ? Moze masz ochote sie poalkoholizowac ? :decayed:

Zapewne będę rył jakiegoś Multitrona na kanale :grin: 10 mam wolne a 11 idę na 6:00 do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek co robisz 10-11 pazdziernik ? Moze masz ochote sie poalkoholizowac ? :decayed:

Zapewne będę rył jakiegoś Multitrona na kanale :grin: 10 mam wolne a 11 idę na 6:00 do pracy.

Może mojego :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek co robisz 10-11 pazdziernik ? Moze masz ochote sie poalkoholizowac ? :decayed:

Zapewne będę rył jakiegoś Multitrona na kanale :grin: 10 mam wolne a 11 idę na 6:00 do pracy.

Może mojego :grin::decayed:

Hehe - nie zdziwiłbym się :grin:

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

Ja z zaneta 10 -ego przyjezdzamy do vario na głaskanie auta...mozna by w koncu sie jakos spocic :wink:

Z Wami bardzo chętnie - ale wiesz jak to ze mną jest... Spróbujemy :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W passku jest wiecej pierd.....a bo to ustrojstwo jest na Haldex-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłoga w VW jest uniwersalna - na pewno się da. Szczerze to nawet zastanawiałem się nad tym ale w obecnej sytuacji...

---------- Post dopisany 18-10-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 07:20 ----------

Padaka wróciła... Przeszczep się udał - dawca to również 16-zaworowy BKP (2007r. 170 000km). Praca silnika - brzmi teraz o niebo lepiej... Biorąc pod uwagę fakt, że na nowy słupek wlazł cały poprzedni osprzęt (łącznie z kolektorami) - problem np. z falowaniem obrotów musiał leżeć gdzieś w głowcy (poza wtryskami bo te też są przełożone z trupa).

Bipy 21/22, korekcje nie przekraczają 0,6 - generalnie jestem zadowolony (gdyby nie kasa jaką trzeba było wpompować :facepalm:).

Przy okazji kontrola napędu pompy oleju - napęd mam na zębatce (gniazdo w zespole wałków całe, założyliśmy nowy imbus - do czasu swapu pompy na wariant z 1.9TDI wytrzyma :wink:). Jest też nowy rozrząd z pompą wody + wymiana chyba wszystkich możliwych uszczelnień :grin:

Na pokładzie jest jedna optyczna niespodzianka - pochwalę się jak będzie chwila aby zrobić fotki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...