Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się zagotowałem, ale żona mi kazała :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego nie ma co kozaczyć :grin:

s6 jest rewelacyjnie cichociemna, to duży plus:wink:

I tak mam z urzędu przejebane, zawsze się lampią. A policja co rusz chce mi coś udowodnić. Ile to już rutynowych kontroli miałem to szok.

boś se kupił auto którego z urzędu nie wolno/ nie ma możliwości mieć w tym wieku to masz:decayed:

masz mądrą żonę, bo jak byś mu przypi... to teraz miałbyś majówkę.., a i bez tego masz gonitwę.

kilka lat temu widziałem taką akcję pod estakadą na 29 listopada.

Stoi polonez truck za nim gangsterskie bmw 7. zapala się zielone, truck rusza i po paru m gaśnie, próbuje odpalić, za nim bmw zaczyna trąbić.

polonez dalej próbuje, bmw trabi, w pewnym momencie z kabiny poloneza gość wystawia rękę z f*ck'iem.

z bmw wysiada sporych rozmiarów gość, i przez otwartą szybę kierowca w polonezie dostaje grubo po pysku.

kierowca bmw wraca do auta, polonez odpala, zapala się już któreś kolejne zielone, widać wsteczny i pełnym ogniem wali w bmw przebijając pewnie hakiem chłodnicę. z bmw dym polonez odjeżdza.. dobrze że kolejny raz nie zgasł bo była by pewnie masakra:decayed:

flustratów nie brakuje, nie ma się co zniżać do ich poziomu, bo niechybnie pokonają Cię doświadczeniem:wink:

z policja to różnie bywa, kiedyś lata temu jadą z kumplem do Ułęża imprezą gt (1280kg) z motorem sti po remapie (330ps) policja jak już wkońcu zatrzymała zamiast wlepić mandat kazała otworzyć maskę i oglądali, pytali o szczegóły, potem dodali, że przez kilkanaście km próbowali nas dojechać ale co się zbliżyli to impreza zaczynała wyprzedzać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy kontrol miałem za "brawurową" jazdę. Paragrafu żadnego ale zatrzymać musieli. A co do tego barana to już sie nim zajmą adwokaci którzy im więcej wyrwą od kolesia tym więcej będą mieli dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie w kodeksie ruchu drogowego nie jest napisane, że nie można wyprzedzać z prawej strony.
Hmm... to dziwne, bo kilka ładnych lat temu już było ze:

Art.24,ust.3:

" Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu przejeżdżać z lewej strony wyprzedzanego pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 4, 5, 10 i 12."

O tym ze poza terenem zabudowanym, na drodze wielopasmowej trzeba prawa strona jechać też mnie uczyli.

Ale tak było dawniej...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra decyzja, dostałby w pysk, pewnie odczułbyś ulgę ale on by się niczego nie nauczył, a tak to się troszkę napoci i może następnym razem nie będzie tak kozaczył :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:

1. na jezdni jednokierunkowej;

2. na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię jedyne co mi chodzi po głowie to że mu w pysk nie dałem.

A wiadomo, może jeszcze kiedyś będziesz miał okazję wyprzedzać go prawym pasem i akurat znajdziesz się w miejscu bez kamer. :naughty:

Furka za***ista, może za 10lat sobie takie kupie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon pewnie podjechałeś do tego ziweśniaczonego Gulfa jak na tym filmiku i się koleś nabuzował, bo przecież ma auto po sofcie :kox::decayed:.

58 sekunda filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy z nas doświadczył albo widział podobne zdarzenie. Ja kilka miesięcy temu jadąc drogą Wrocław-Oleśnica widziałem też ciekawą sytuację. Kto jeździ tą trasą to wie, że kilkakrotnie występuje tam zwężenie drogi i samochody z lewego pasa muszą zjeżdżać na prawy pas. Jechałem kawałek za typem który jechałem nowym Peugeotem 508, było widać że auto nie dawno opuściło salon. Jechał bardzo agresywnie zapierdalając przez miejscowości. Pojawiło się zwężenie, a auto było na rejestracji DOL, to facet dobrze wiedział że musi zjechać jednak wolał pojechać te kilkaset metrów i dopiero zjechać, bo był duży korek na prawym pasie. Trafił na jakiegoś mądrego i jak już chciał się wcisnąć, to koleś przyspieszył i by się prawie stuknęli. Stałem kilka aut z tyłu i obserwowałem na spokojnie całą sytuacje. Z Peugeota wysiadł niemały, łysy pan. Zostawił auto na tym lewym pasie i idzie do gościa (nie pamiętam w jakim on siedział aucie) chciał go wysadzić z auta ale koleś się zaryglował to przywalił tylko dwoma pięściami w szybe, coś tam krzyknął do niego i sobie poszedł. Ciekawe jakby się potoczyła historia gdyby gość nie miał zamkniętego auta... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nigdzie w kodeksie ruchu drogowego nie jest napisane, że nie można wyprzedzać z prawej strony.

No i wlasnie stad biorą sie buraki co myślą ze lewym pasem poza obszarem zabudowanym mogą sobie jechać ile chcą...:facepalm: Lewy pas służy do wyprzedzania poza obszarem zabudowanym a nie do jazdy i blokowania ruchu :whistling:

" Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu przejeżdżać z lewej strony wyprzedzanego pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 4, 5, 10 i 12."

O tym ze poza terenem zabudowanym, na drodze wielopasmowej trzeba prawa strona jechać też mnie uczyli.

Ale tak było dawniej...

Dokładnie tak , w pl mamy ruch prawostronny i wyprzedza sie z lewej strony z wyłączeniem miast i dróg powyżej dwóch pasów w jedna stronę ... Jeżdżą fujary lewym pasem raz na rok na drodze poza swoją wsią i powodują korki i wypadki zmuszając do wyprzedzania z prawej ...ech Polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaków nie brakuje, ja czasem też przykozaczę ale z auta nie wysiadam bo nie wiadomo na kogo trafisz to po pierwsze, po drugie dasz w ryj frajerowi a wyrok będziesz miał za człowieka i nikt nie zapyta dlaczego.

Lewopasowcy to zmora nie tylko u nas, w DE też tego sporo, też ludzie z prawej wyprzedzają. Ja się nauczyłem wykorzystywać całą szerokość autostrady :grin:

PS. Mam dzisiaj ogromy ból doopy, od rana z przerwami myłem auto i co mam posiekany zderzak, to masakra, do tego wszędzie mikroskopijne czarne kropki. Normalnie szlag mnie trafia. Następne auto w czarnym macie i chooy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam dzisiaj ogromy ból doopy, od rana z przerwami myłem auto i co mam posiekany zderzak, to masakra, do tego wszędzie mikroskopijne czarne kropki. Normalnie szlag mnie trafia. Następne auto w czarnym macie i chooy

szymon na czarnym cały czas bedą zacieki od wody i kurz ...:facepalm: Jak ja juz mam dosyć tego koloru, najlepszy kolor do utrzymania to srebrny...nie ma problemu...

powiedz lepiej jak malenstwo sie ma po operacji... Macie juz go w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaków nie brakuje, ja czasem też przykozaczę ale z auta nie wysiadam bo nie wiadomo na kogo trafisz to po pierwsze, po drugie dasz w ryj frajerowi a wyrok będziesz miał za człowieka i nikt nie zapyta dlaczego.

Lewopasowcy to zmora nie tylko u nas, w DE też tego sporo, też ludzie z prawej wyprzedzają. Ja się nauczyłem wykorzystywać całą szerokość autostrady :grin:

PS. Mam dzisiaj ogromy ból doopy, od rana z przerwami myłem auto i co mam posiekany zderzak, to masakra, do tego wszędzie mikroskopijne czarne kropki. Normalnie szlag mnie trafia. Następne auto w czarnym macie i chooy

No to zaraz jakimś tar removerem siekniesz i będzie biel, a jak nie to może plasti dip?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz lepiej jak malenstwo sie ma po operacji... Macie juz go w domu?
Właśnie Szymek jak tam sytuacja:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody w świetnej formie. Do domu wróci w przyszłym tygodniu. A za pół roku znowu kolejna operacja. Na razie szykujemy sie na jutro na cały dzień do Krakowa i na wieczornego spota z chłopakami z KRK

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

A odpryski są tak głębokie że aż do samego czarnego plastiku. Nic tylko lakierować. Ale pomyślę o tym za jakiś czas. Na razie nie ogarniam "kuwety" w firmie mam roboty od zasrania, dom mi wykanczaja fachmany nawet nie wiem co tam sie dzieje. Teraz jeszcze większe roboty mi sie szykują. Już sam nie wiem jak to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody w świetnej formie. Do domu wróci w przyszłym tygodniu. A za pół roku znowu kolejna operacja. Na razie szykujemy sie na jutro na cały dzień do Krakowa i na wieczornego spota z chłopakami z KRK

No to git , obyczaj przy okazji czy pablo wstydu nie zrobił i zastosował sie do porad i kupił zacna furke z Bawarii czy jakiś złom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno mucha nie siada. Ale sprawdzimy jak wygląda ten dresowóz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sekretarka była szybsza ;) bezbarwny dip na lato na zderzak i maskę i spokój ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario ile Ci zajmie czasu moja eSa ? Bo może jakoś bym sie wybrał tylko musze zaplanować cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...