Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem. Ale nie startowałem bo mi szkoda było zawieszenia. To była ta RSa którą we Wrocku sprzedawali. Ta laska która z nim siedziała kupiła mu w prezencie to auto. Sama jeździ Camaro SS też stało żółte.

alez to musi byc wspaniala kobieta... :decayed:

Oooo tak.:naughty:

Szymek, nie wiesz czy nie ma czasem jakieś siostry, najchętniej bliźniaczki? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziałem. Ale nie startowałem bo mi szkoda było zawieszenia. To była ta RSa którą we Wrocku sprzedawali. Ta laska która z nim siedziała kupiła mu w prezencie to auto. Sama jeździ Camaro SS też stało żółte.

alez to musi byc wspaniala kobieta... :decayed:

Oooo tak.:naughty:

Szymek, nie wiesz czy nie ma czasem jakieś siostry, najchętniej bliźniaczki? :decayed:

Ja plotek nie lubię rozpowszechniać ale z tego co mi wiadomo to ona ma 23-24 lata jest już po rozwodzie a była żoną jakiegoś maczo energetycznego Enea albo Tauron coś w ten deseń. Po rozwodzie ma połowę majątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe teraz to zrobiłeś Jej reklamę:decayed:

Usłyszałem od znajomego który nie ma w zwyczaju bajkopisarstwa więc w ogólny zarys sytuacji mu wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsza jest intercyza w takich wypadkach :))

Szymon jeszcze może taki mały offtop.. zamierzasz walnąć sobie rejestracje indywidualną, czy raczej nie jesteś zwolennikiem takich gadżetów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsza jest intercyza w takich wypadkach :))

Szymon jeszcze może taki mały offtop.. zamierzasz walnąć sobie rejestracje indywidualną, czy raczej nie jesteś zwolennikiem takich gadżetów ?

Zdecydowanie nie. Moja żona i tak twierdzi że wystarczająco już rzucamy sie w oczy. A z resztą co ja sibie tam napisze ? Może jakieś propozycje to pomyślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co szymeniu:thumbup: musiałbyś dwie do kupy złożyć haha

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Ty byś nie miał problemów WLADI :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsza jest intercyza w takich wypadkach :))

Szymon jeszcze może taki mały offtop.. zamierzasz walnąć sobie rejestracje indywidualną, czy raczej nie jesteś zwolennikiem takich gadżetów ?

Zdecydowanie nie. Moja żona i tak twierdzi że wystarczająco już rzucamy sie w oczy. A z resztą co ja sibie tam napisze ? Może jakieś propozycje to pomyślę :wink:

D0 DOMU

D0 DOMQU

D0 DOOPY :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek możesz sobie wziać leasing z wielkopolskiego i dac rejestracje P0 WOLNY :wink:

Zajeta, jakas stara srebrna Porschawka miala. :-)

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice może pokombinować jakąś na zamówienie....

Dajcie jakieś propozycje dla

W0

D0

P0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żem zamieszanie zrobił z tą tablicą :) sorki..:kwasny:

a nawiązując jeszcze do koloru samochodu. wczoraj zobaczyłem to.. zielone RS6.

Nawet w komentarzu nawiązałem, że Szymon byłeś/jesteś zainteresowany rs6. Nie wiedziałem jeszcze , że już poszło zamówienie. Ten kolor to się dopiero rzuca w oczy :grin:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.464486770316272.1073741968.136468023118150&type=1&comment_id=2525668&offset=0&total_comments=5&notif_t=photo_album_reply

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...