Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

....nieźle się chłopaki bawią w stolicy na nowej obwodnicy, gdzie ograniczenie do 70 km/h :D
...taaaa

p.s tych ograniczeń już dawno nie ma, jest Autostrada, a potem droga szybkiego ruchu...

a tak wogóle przeciez to jest w dalekich Niemczech na autobahnie..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To Porsche to najszybszy egzemplarz w PL 9ff o mocy 800PS i 1000Nm a nie Panamera. Panamera Turbo seryjna o mocy 500 PS nie może sobie ze mną poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 piękna, ale to porsche panamera turbo mocą po prostu miażdzy i ten RS niestety dostał by lanie straszne

niebyłbym tego taki pewny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu... co do tego najszybszego to ... może mówisz o najszybszym 9ff?? bo najmocniejszy to nie jest :)... okolice 900 KM było już ECU jeśli dobrze pamiętam swego czasu wykrzesane z 911

Nieprecyzyjnie się wyraziłem, chodzi oczywiście o to że jest najszybsze

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 08:19 ----------

Wczoraj dzień pełen wrażeń, Kraków - Wrocław w 1,24h, na pełnym dystansie wyścig z nowym Bentleyem Continetalem GT z takim silnikiem jaj mój, mandat w Katowicach (ja i on) i spalony caluśki bak na dystansie 280 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamy furacza - furka była w SK na summer cars

takie info dla tych co nie widzieli .

A ty miron byłeś w Katowicach????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

z tym mandatem to musiało być zabawnie

Lecieliśmy przez Kato tak 180-220 i nie zauważyliśmy jak wyjechała z Shella. zrobili pomiar i poszło. Ale polewka była generalnie, oczywiście jazda na nas że sobie wyścigi urządzamy na autostradzie itp, pogadanka o bezpieczeństwie :facepalm: ogólnie śmiesznie.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

znamy furacza - furka była w SK na summer cars

takie info dla tych co nie widzieli .

A ty miron byłeś w Katowicach????

Cała ekipa z A4 była i to taka całkiem spora, nawet sektor mieliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś was nie znalazłem a byłem dwa dni :facepalm:. Widziałem tylko czerwone a4 b7 Avant z naklejkami klubowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecieliśmy przez Kato tak 180-220 i nie zauważyliśmy jak wyjechała z Shella. zrobili pomiar i poszło. Ale polewka była generalnie, oczywiście jazda na nas że sobie wyścigi urządzamy na autostradzie itp, pogadanka o bezpieczeństwie :facepalm: ogólnie śmiesznie.

Polska to raj pod tym względem. Dziś jadąc motocyklem zatrzymała mnie Policja w Amsterdamie za jazdę 90km/h na ograniczeniu do 70. :facepalm: Na szczęście skończyło się pouczeniem, bo nie mieli radaru w samochodzie, po prostu sugerowali się licznikiem radiowozu. Za przekroczenie prędkości o 50 km/h - prokurator i po prawku z automatu. Nie ma mowy również o żadnym cwaniakowaniu, bo tego typu gadki z policjantem tutaj nie przejdą.

Tak na marginesie jaki duży jest zbiornik paliwa w Audi S6? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecieliśmy przez Kato tak 180-220 i nie zauważyliśmy jak wyjechała z Shella. zrobili pomiar i poszło. Ale polewka była generalnie, oczywiście jazda na nas że sobie wyścigi urządzamy na autostradzie itp, pogadanka o bezpieczeństwie :facepalm: ogólnie śmiesznie.

Polska to raj pod tym względem. Dziś jadąc motocyklem zatrzymała mnie Policja w Amsterdamie za jazdę 90km/h na ograniczeniu do 70. :facepalm: Na szczęście skończyło się pouczeniem, bo nie mieli radaru w samochodzie, po prostu sugerowali się licznikiem radiowozu. Za przekroczenie prędkości o 50 km/h - prokurator i po prawku z automatu. Nie ma mowy również o żadnym cwaniakowaniu, bo tego typu gadki z policjantem tutaj nie przejdą.

Tak na marginesie jaki duży jest zbiornik paliwa w Audi S6? :wink4:

70 litrów jest bak, a co do zatrzymania, to nie było żadnego cwaniakowania tylko po prostu lecieliśmy tak od Krk na Wrocław a że akurat nas trafili to cóż pech. Jakby nie to że nas przyhamowali to by tą Insygnią doszli mnie i jego na bramkach na Sośnicy :grin:

Sprawdziłem dokładnie wydruki z bramek, w Krakowie na Balicach była 15.05 a we Wrocławiu na PPO Karwiany 16.29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką żarówkę w schowku ma w tym continentalu :wink:

Nie spytałem :grin: ale że to w ramach grupy VAG to pomimo klasy auta sądzę że wypaśne żółte wali aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...