Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona zayebie a już mam takie śliczne upatrzone

do garów ją wyślij :grin:

To tak nie działa, jak ona się dowie że ja kupiłe 4 komplet felg za dajmy na to 8k to pojedzie na zakupy i sobie coś sprawi, c**j że z szafy się wysypuje jak ja mogę mieć 4 komplety felg to ona może mieć kilkanaście par butów, torebek i uj wi co jeszcze

No właśnie Szymek tak to działa i nie zatrzymasz machiny więc daj Jej tyle co chce a Ty sobie fele kupuj:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja do dzisiaj klamoty po kumplach trzymam, żeby moja nie wiedziała, bo wiem czym to grozi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy coś po kątach chowa

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

moja jak sie cieszy że graty sprzedaje

tylko nie wie że kasa pójdzie na mody :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ... jak Adam się urządzi w nowej siedzibie, będzie jeszcze lepiej

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Ziomki weźcie ktoś kupcie ode mnie te felgi, bo jak kupię 4 komplet to mnie żona zayebie a już mam takie śliczne upatrzone

do garów ją wyślij :grin:

To tak nie działa, jak ona się dowie że ja kupiłe 4 komplet felg za dajmy na to 8k to pojedzie na zakupy i sobie coś sprawi, c**j że z szafy się wysypuje jak ja mogę mieć 4 komplety felg to ona może mieć kilkanaście par butów, torebek i uj wi co jeszcze

jak chcesz, to Ci przechowam :grin:

Żone? :decayed::decayed:

http://img.tapatalk.com/d/14/02/27/ehu6upa6.jpg

Szymek, jak by co to takie mam na stanie, kute 3 częściowe 20", możemy przymiarkę zrobić

http://img.tapatalk.com/d/14/02/27/urydu7ap.jpg

Za jedyne 22 tyś złotych plus vat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz, to Ci przechowam :grin:

Żone? :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.tapatalk.com/d/14/02/27/ehu6upa6.jpg

Szymek, jak by co to takie mam na stanie, kute 3 częściowe 20", możemy przymiarkę zrobić

http://img.tapatalk.com/d/14/02/27/urydu7ap.jpg

Vario Ty mi lepiej ślij PW za ile mi je oddasz :slina: choruję na nie od dawna :decayed:

Szymon co do 4 kompletu felg powiedz żonie że skoro ona ma buty na każdą porę roku to Ty też musisz mieć wiosna/lato/jesień/zima :wink:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Młody blisko byłeś ;) 25040 + VAT to są super concave 10,5" szerokie

o looooosie.... dopiero doczytałem... samochód niewiele więcej warty... to ja podziękuję :facepalm::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mały rozmiar do esy muszą byc 21-22cale :naughty:

mam ładny komplet kół 21,5 " ...od naczepy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek daj zdjęcie felg, parametry i cene za same bez opon zimowych. Może być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach się nie dyskutuje, ale wyrażę tylko swoją opinię.. te felgi za 25 000... są tak ciężko obleśne,że aż strach. i ta cena w dodatku, ludzie, otwórzcie oczy. Wszystko jest pieknie,auto kosa jakich mało, RS jeszcze piękniejszy ale takie kółka? To nie nissan 350z..

Za to spójrzcie na to:

bb8e49ca9fdb11e39de7124ef98b77aa_8.jpg

ca5159b29fda11e3bdb912c0c3dfecd7_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tamte felgi też nie podobają i jeszcze ta cena . masakra ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kolor jest obłędny. Miażdży w każdym calu. Fele robią robotę również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tamte felgi też nie podobają i jeszcze ta cena . masakra ;o)

dokladnie mam to samo zdanie ja bym na auto takich nie zalozyl w dodatku turasami zajezdzaja z tymi ich zafajdanymi chromowanymi rancikami fuj... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohm. Świetnie te felgi pasują do bryły RS'a.

Te co podrzucił Vario bardziej IMO będą pasować do typowego hamerykńskiego SUVa ew. do jakiegoś muscle car. Na pewno nie do Esy.

Jak widać rozkręca się temat grzebania w RS6: Video: Audi RS6 Avant 4.0 V8 TFSI von SKN Tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohm. Świetnie te felgi pasują do bryły RS'a.

Te co podrzucił Vario bardziej IMO będą pasować do typowego hamerykńskiego SUVa ew. do jakiegoś muscle car. Na pewno nie do Esy.

Jak widać rozkręca się temat grzebania w RS6: Video: Audi RS6 Avant 4.0 V8 TFSI von SKN Tuning

No nieźle tylko tak mi się wydaję że szymenia S6 do tych 220 zbiera się lepiej :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brzydkie fc**j. W życiu bym ich nie założył do audi. Zobaczcie jaki obciach pojawić się na ulicy

5821109021_a7e67541cd_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brzydkie fc**j. W życiu bym ich nie założył do audi. Zobaczcie jaki obciach pojawić się na ulicy

http://farm6.static.flickr.com/5156/5821109021_a7e67541cd_b.jpg

No masakra... jak mokasyny do dresowych spodni, nie?

DSC_0456.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...