Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ja nie specjalnie, to tak wyszło samo. Nie myślałem że to forum tak żyje

Nie zaryzykuję stwierdzeniem że jeśli nawet zmienisz markę to i tak tutaj zostaniesz jeśli jeszcze bliżej poznasz miłą i jedyną w swoim rodzaju atmosferę jaka na A4 Klub Polska panuje :naughty:

Już nie mówię jak byś na własnej skórze poczuł atmosferę prawie 200 osób w jednym miejscu na zlocie urodzinowym w Bukowinie Tatrzańskiej :kox:

No dokładnie ja byłem dopiero raz na Ogólnopolskim ale to jest jak epidemia jakaś oczywiście melduję się na następnym zlocie:decayed:

w Samociążku ?:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten zlot?

Jak zawsze w Marcu i prawdopodobnie druga połowa miesiąca jak zawsze, w razie czego uderzaj do mnie z zapytaniami.

Fotki i filmiki znajdziesz w temacie zlotów ogólnopolskich.

A myślę że swoją moc będziesz mógł spokojnie zaprezentować na nadchodzącej edycji BT :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tylko tyle że nie spodziewałem się tak pozytywnego i dużego odzewu. Nie myślałem że jest tylu aktywnych user'ów którzy naprawdę "są" na tym forum a nie tylko bywają. Jeszcze raz dzięki za gratulacje. Jak będę miał czas to pojawię się na zlocie i przewiozę każdego kto będzie chciał. Tylko niech ktoś przy okazji zamówi cysternę bo na kilku przejazdach się raczej nie skończy.

Malik, jeszcze pół roku temu myślałem o A8 z tym silnikiem. Z tego co wiem to można z niego wyrezać prawie 500PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik, jeszcze pół roku temu myślałem o A8 z tym silnikiem. Z tego co wiem to można z niego wyrezać prawie 500PS

Wszystko zależy z jaką skrzynią jest zestawiony. U mnie niestety Tip Aisin okazał się ograniczeniem i możliwy był tylko delikatny program na 370PS/825Nm. Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka marzenie. Jedynie co bym zmienił to kolor na czarny i te fotele na pełne skóry. Reszta miodzio. Jak to się trzyma na zakrętach? Czuje się prowadzenie? Jakiś czas temu prowadziłem zwykłą A6 C7 3.0 tdi to masakra, w ogóle nie czułem auta. Bujało jak cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie porównujcie potencjału RS6 C6 do S6 C7 bo póki co nie ma żadnych testów, wyników etc. Co prawda o C6 już coś tam wiemy ale C7 to exotyk pod tym względem. Nie patrz na ABT, MTM czy inne firmy bo to bajki wyssane z palca. Robią samochody za grube $$$$ a na ulicy wychodzą inne rzeczy. Nawet jak napiszą że zrobią ci z tego auta 650 czy 700 to raczej mało prawdopodobne. Przykład kilku rs6 robionych przez Adama czy gtr Stana pokazał że ich samochody i deklarowane moce to bajki i pic na wode. Na twoim miejscu poczekałbym aż w Polsce ktoś ogarnie soft do tego - myślę że najlepiej w tym temacie udać się do Adama. Nie wiem czy masz świadomość utraty gwarancji no chyba że ci na niej nie zależy. Bardzo jestem ciekawy różnic silnikowych w porównaniu do RS6 C6. Jeśli nie ma niewiadomo jakich różnic i budową podobne to myślę że po drobnych zabiegach w odpowiednich rękach jest więcej do ugrania:wink: Z tego co Adam pisał to bez ruszania dołu jest potencjał 1k lekką reką. Ale to tylko dywagacje. Kwestia na ile to bliźniacze jednostki.

To chyba całkiem nowa jednostka a w C6 siedział uturbiony silnik z Gallardo z FSI:wink:

Do gallardo to mu podobno dużo brakuje:wink:

Niedawni miałem przyjemność rozmawiać z Polakiem, który projektował nowy silnik dla BMW i dość obryty w temacie silników jest.

Silnik z C6 nawet nie stał obok tego z Gallardo:wink:

Marketing rulez:decayed:

a w temacie, to audi nieco sobie w kolano strzeliło wypuszczając obecne S-ki, zarówno s4 jak i s6.

Dla mnie optymalne rozwiązanie.

Tutaj gołym okiem widać jaki potencjał drzemie w c7

Audi RS6 vs Audi S6 - FastestLaps.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczyłem wątek i powiem, że delikatnie mnie wkur..

a tak serio to auto jest mega tylko kolor słaby. mam nadzieję, że będzie mało awaryjny

co do tych 650KM to cikekawy jest czy S-tronic to wytrzyma.

wiesz może czym się różni ten silnik od tego z S8 bo jest 100KM różnicy.

co do ABT to montują swój sterownik, MTM daje boxa. trzeba czekać aż ktoś ogranie program. do mojego ponad rok i jeszcze nikt go nie złamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prowadzenie to na dynamic jest sztywno i to bardzo, dodatkowo aktywny układ kierowniczy i auto robi się agresywne i narowiste.

Kuredu, a czym Cię tak wkur.. przecie mam tylko 2 cyl. więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...