Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

w Passacie mam Sessanty i jak na razie nie narzekam :wink: ale Passat nawet do Twojego 2.0TFSI to kupa, jeśli chodzi o osiągi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szymeniu: opony nadal masz sessanty? jak się sprawują? czemu akurat one?

Verdestein sessanta to dla mnie najlepsze letnie opony na jakich jezdzilem. Jak zjezdze dziadowskie Bridgestony to od razu Sessanta wlatuja na koła.

Tu mnie zaskoczyłeś, nie jeździłem na V, ale nie jeździłem też na niczym lepszym od potenzy:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sessanty ojciec mial na x5 i mega sobie chwalil.

Zakupilem na ten rok i ja to potestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem na A4 i jak na chwilę obecną złego słowa nie dam powiedzieć - cicha, super klejąca i bardzo wytrzymała, nawet na FWD. Teraz trzeba uważać, bo podobno bywają przypadki, że strzelają Vredki w poprzek bieżnika - było nawet o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymeniu: opony nadal masz sessanty? jak się sprawują? czemu akurat one?

Zrobiłem na nich 40 tkm, bardzo dobra opona, ogarniała ponad 500PS nie gubiła trakcji zbytnio ani na zimno ani na mokro. Stosunek cena-jakość bardzo dobry. Jedyny minus to tak jak Bartek pisał są głośne, zwłaszcza w deszczu ale to pewnie kwestia bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale też jestem użytkownikiem już drugiego kompletu sessanty i następny też taki będzie, ktoś pisał że się ścierają szybciej niż inne z klasy premium, ale opona która trzyma się drogi musi się ścierać a jazda na mokrym pozytywnie zaskakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sessenata to mega cienka opona w rwd 5xx km nie miałem w ogóle trakcji przy oponie 285 kupiłem potenze s001 i od 60 km/h można jechać pełnym "ogniem" na verdsteinach potrfiła trakcja mrugać przy 130 km/h jak wbijało 3 bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesanta nie jest oponą stworzoną do RWD/ do RWD jest bardziej polecam Vorti :) Na której w Quattro jest urwanie głowy, bajecznie odprowadza wode i klei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych oponach i zaczalem sie nad nimi zastanawiac ,tyle ze ja potrzebowalbym w rozmiarze 265/30/20 i .. albo cos zle szukalem ,albo te opony nie wystepuja wogole w tym akurat rozmiarze ... :eusathink: ,ktos to moze potwierdzic ?

Sorki za OT ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych oponach i zaczalem sie nad nimi zastanawiac ,tyle ze ja potrzebowalbym w rozmiarze 265/30/20 i .. albo cos zle szukalem ,albo te opony nie wystepuja wogole w tym akurat rozmiarze ... :eusathink: ,ktos to moze potwierdzic ?

Sorki za OT ...

Z tego co widziałem najszersze w tym modelu mają 255 (podobno wynika to z konstrukcji bieżnika) kup 255 i zrób lekki naciąg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon w środe jade do Wrocka, mozna by sie spiknac i porownac Twoja Ske do seryjnego RSa...

Szymeniu, Kuredu, a może w tym miesiącu macie wolny ostatni weekend i wpadniecie do Ingolstadt na RS Treffen?

Cóż to takiego i z czym to się je :grin:

to coś takiego...

DSC_0220.jpg

DSC_0227.jpg

DSC_0084.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na aucie 285/35 r18, tylko że ja ich nie kupowałem może jakieś podróbki miałem dlatego nie kleiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wrzucacie foty innych aut i kolesi do tematu Szymka??? :doh:

Tak są RSy w Pl cieszmy się ale czemu robić śmietnik w temacie o swietnym S6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Pan Karmowski to nie jest sławny JOKER, który to się ostatnio oklejał w taki sam kolorek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Pan Karmowski to nie jest sławny JOKER, który to się ostatnio oklejał w taki sam kolorek?

To są ziomki, auto jest jedno i to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...