Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bazowe koło, bez LEDów, bez pakietu aluminium, bez ceramiki, bez B&O - biedniutka W ODNIESIENIU (!!!!) do wroclawskiej :rolleyes:
Lotus Elise 65000.00 PLN. warszawa - otoMoto.pl

do tego k20T i masz takiego kocura do killowania że mucha nie siada

Tylko po co jak masz gotowy produkt Exige 240R 1.8 na kompresorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłębiałem się w ten temat ale widzę że jest sporo projektów z silnikiem hondy. Pewnie chodzi o to że K20 jest dużo lepszą jednostką niż seryjny silnik lotusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktów to nie bardzo pamiętam ale na pewno około 16 z tym że coś mi się już niedługo anuluje. A kontrolę często mam za np. brawurową jazdę chociaż nie ma paragrafu to mi robią trzepanie. Tylko nie bardzlo mają się o co doj**ać

nie myslales o jakims antyradarze?

gosc od najszybszego taxi w PL Maserati jezdzi i jest bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty radar dobra sprawa fakt ale nie uchroni cie to od np . wyprzedzania na podwójnej ciągłej:facepalm: a jak wiadomo w większości przypadków owa linia jest w miejscach gdzie widoczność jest 100% i nie ma zagrożeń :facepalm:

Albo od przejazdu na " późnym żółtym " :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktów to nie bardzo pamiętam ale na pewno około 16 z tym że coś mi się już niedługo anuluje. A kontrolę często mam za np. brawurową jazdę chociaż nie ma paragrafu to mi robią trzepanie. Tylko nie bardzlo mają się o co doj**ać

nie myslales o jakims antyradarze?

gosc od najszybszego taxi w PL Maserati jezdzi i jest bardzo zadowolony

Na razie daję rady, niestety pozostaje jeździć w miarę rozsądnie. Zresztą i tak najczęstsze co mi się zdarza to prędkość na autostradzie i ekspresówkach. A jak jadę 250 to co za różnica czy nagrają mnie przy 200 czy 230. I tak 10 pkt i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej już jechać z zamkniętym licznikiem na 320km/h tak jak kiedyś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty radar dobra sprawa fakt ale nie uchroni cie to od np . wyprzedzania na podwójnej ciągłej:facepalm: a jak wiadomo w większości przypadków owa linia jest w miejscach gdzie widoczność jest 100% i nie ma zagrożeń :facepalm:

Albo od przejazdu na " późnym żółtym " :grin::grin:

ja naprawde nie wiem jakie trzeba miec cisnienie zeby wyprzedzac na podwojnych ciaglnych, myslalem, ze z tego sie wyrasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyzej 250kmh nie ma przepisow prawnych ktore kierowce moga ukarac bynajmniej tak jest w de nawet radary sa ustawiane na maxa 250 powyzej tej predkosci nie robia fotek ponoc zbyt duze przeklamania jesli chodzi o pomiar wiec tylko mega but ratuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyzej 250kmh nie ma przepisow prawnych ktore kierowce moga ukarac bynajmniej tak jest w de nawet radary sa ustawiane na maxa 250 powyzej tej predkosci nie robia fotek ponoc zbyt duze przeklamania jesli chodzi o pomiar wiec tylko mega but ratuje

No to w R8 nie powinieneś mieć problemów +250 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty radar dobra sprawa fakt ale nie uchroni cie to od np . wyprzedzania na podwójnej ciągłej:facepalm: a jak wiadomo w większości przypadków owa linia jest w miejscach gdzie widoczność jest 100% i nie ma zagrożeń :facepalm:

Albo od przejazdu na " późnym żółtym " :grin::grin:

ja naprawde nie wiem jakie trzeba miec cisnienie zeby wyprzedzac na podwojnych ciaglnych, myslalem, ze z tego sie wyrasta

Wracałem z Karpacza w niedzielę i uwierz mi Michał jakbym jechał tak jak nakazują przepisy wracałbym 2,5h a to jest 114 km

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

no ja daje rade :decayed: ledwie co ale daje :grin:

Powyżej 250 robi się wąsko nawet na 3 pasmowej autobahnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 powyzej tej predkosci nie robia fotek

taaaaaa pewnie świstak nie daje rady tak szybko migawki aparatu wcisnąć :grin: Co za brednie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na youtube jak testowali niemieckie fotoradary do 250kmh robia powyzej juz nie i jest luka prawna ze nie mozna ukarac ze wzgledu na duzy blad pomiaru - tak jest w de nie wiem jak w pl

w austrii robia do 300kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w naszej polskiej tv, w jakimś programie moto (nie pamiętam już w którym) testowali polski radar... ogarniał również do 250km/h. Ale to jakiś czas temu było...u nas pewnie nie zważają na błedy pomiarowe byle zasilić budżet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ISKRA, która w normalnych krajach nie została dopuszczona do użycia nakierowana na auto stojące w miejscu z wlaczoną klimą pokazuje 30km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ISKRA, która w normalnych krajach nie została dopuszczona do użycia nakierowana na auto stojące w miejscu z wlaczoną klimą pokazuje 30km/h

w tym momencie moje pytania sie calkiem skonczyly :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo

kolega jechal ostatnio ciezarówka zaczeli go suszyc wyszlo im ze jechal 117 a on do nich " panie to auto ma kaganiec na 90km/h" wiecej nie pojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dla mnie fotoradary powinny stać w wioskach gdzie trzeba zwolnić ale stawianie ich na prostych odcinkach w szczerym polu to już skur.ysynstwo:facepalm:

Buba skrzynia w TG padła w Noblu a dokładniej sprzęgło a nie w mclarenie:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...