Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Blacksucz by wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te marketowe parkingi wlasnie tak maja, by pomiescic jak najwiecej aut. a co za tym idzie... oprazka totalna by wsiasc do auta. troche sie nie dziwie tym co na srodu stawaja :)

a co do otarcia zderzaka.... w co wjechales, bo tez mam porysany ale troszke mniej :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A co tam, nie myślisz o sprzedaży? :slina:

Opublikowano

Jak widzi sie w lusterku ogladajacych sie za autem i urywajacych sobie glowy ludzi to odechciewa sie sprzedawac auta .Jest mega jaki kod lakieru?

Opublikowano
Manewrowa wtopa :facepalm:

http://fotoo.pl//out.php?i=539638_img-0713.jpg

Teraz wiem, że parktronic to przydatna rzecz :decayed:

Parktroniki maja miętkie fajki:grin:

:punish: Nie znasz się:decayed:

za***ista dupeczka:slina:

Opublikowano
  • Autor
A co tam, nie myślisz o sprzedaży? :slina:

A chcesz kupić czy jak?

Opublikowano
A co tam, nie myślisz o sprzedaży? :slina:

powiem Ci Armi, że na żywo auto Wojtka robi mega robotę :slina:

Opublikowano
A co tam, nie myślisz o sprzedaży? :slina:

A chcesz kupić czy jak?

Szukam B6 na wypasie, sedana 1.9 z Q (najlepiej). Znalazłem takiego jak Twój ale avanta:facepalm: Gdybyś wystawił to pewnie bym dzwonił i jechał oglądać. Wkrótce będzie wiadomo czy avant będzie mój. Gdybym go nie kupił - odezwę się :)
Opublikowano
  • Autor

Odezwij sie, tylko musisz wiedziec ze ten wypas kosztowal i za pol ceny nie pojdzie, wole zostawic jako drugie auto :wink:

Ale.... Jak bys sie zobowiazal do dorzucenia mu Q to masz znizke:naughty:

A tak ogolnie to cos bym wyrezał bo dlugo sie nic nie zmienilo:decayed:

Opublikowano

Nie jestem marzycielem tylko realistą, szukam B6 w cenie w jakiej niektórzy szukają B7 :whistling:

Opublikowano

Wojatasa b6 nie trzeba ogladac, mozna smialo robic przelew :)

tylko nie wiem czy tylny zerzak juz pomalowal....

Opublikowano
A co tam, nie myślisz o sprzedaży? :slina:

A chcesz kupić czy jak?

Szukam B6 na wypasie, sedana 1.9 z Q (najlepiej). Znalazłem takiego jak Twój ale avanta:facepalm: Gdybyś wystawił to pewnie bym dzwonił i jechał oglądać. Wkrótce będzie wiadomo czy avant będzie mój. Gdybym go nie kupił - odezwę się :)

Sprzedałbym Ci moją ale pewnie nie chcesz automata :wink:

Opublikowano

Bartek a co znowu furmanka jest do opchniecia??:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Bartek a co znowu furmanka jest do opchniecia??:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Tak - po powrocie ze Szwecji mam trochę prac do zrobienia ale jak skończę to biorę się za auto i szykuję ją o sprzedaży (sorki za OT Wojtku :wink:).

Opublikowano
  • Autor
Wojatasa b6 nie trzeba ogladac, mozna smialo robic przelew :)

tylko nie wiem czy tylny zerzak juz pomalowal....

No nie pomalowałem jeszcze :doh:

Bartek a co znowu furmanka jest do opchniecia??:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Tak - po powrocie ze Szwecji mam trochę prac do zrobienia ale jak skończę to biorę się za auto i szykuję ją o sprzedaży (sorki za OT Wojtku :wink:).

Luzik, mi to nie przeszkadza :guma:

Opublikowano

piękna a4 w sedanie ;) mega mi sie podoba to co zrobiles i efekt jak wyglada teraz;))

mieszkamy nie daleko siebie, a to dobrze bo widze ze doswiadczenie masz juz niezle;)))

Opublikowano
  • Autor

Dzieki, dam znac jak bedzie spot w Lesznie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.