Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akcja serwisowwa Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie otrzymałem telefon z ASO, że w moim autku zostały wymienione wszystkie 4 pompowtryski na nowe :decayed:

Opublikowano

B6 tez akcja dotyczy czy tylko >2005r ??

Opublikowano
B6 tez akcja dotyczy czy tylko >2005r ??

Wydaje mi się, że jak w temacie tylko silniki BRD 2.0 TDI 170KM. Ale zadzwonić i zapytać się nie zaszkodzi!

Opublikowano

Ja we wtorek mam wizytę w aso. Pan powiedział ze na sprawdzenie czy sie kwalifikuje. Jeśli tak to wymiana. BRD.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mam pytanie, czy ktoś z was po wymianie wszystkich 4 pompowtryskiwaczy odnotował mniejsze spalanie?

Co prawda odebrałem dopiero wczoraj auto z ASO, gdzie wymienili wszystkie 4 sztuki, ale mam wrażenie, że wskazania z chwilowego spalania były mniejsze. Mam najechane 191tkm.

Opublikowano

A masz/miałeś virusa? Może jakiś nowszy soft Ci wygrali przy okazji?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A masz/miałeś virusa? Może jakiś nowszy soft Ci wygrali przy okazji?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

No raczej nie, a przynajmniej poprzedni właściciel nic mi na ten temat nie mówił. Jak odbierałem samochód to nie otrzymałem dokumentu z informacjami co było zrobione. Pan z serwisu mi powiedział, że nie może mi ich dać (również kopii), ponieważ są to dokumenty do gwaranta. Jedynie co otrzymałem, to kopię zlecenia, na której widnieje tylko opis, że auto zostało przyjęte do akcji serwisowej o numerze....

W sumie, to zadzwonię do ASO i zapytam.

Opublikowano

Zapisałem się na czwartek.

Sprawdzenie, ew. wymiana -całość ma potrwać 3 godziny.

Pani pytała tylko o VIN.

Opublikowano
Zapisałem się na czwartek.

Sprawdzenie, ew. wymiana -całość ma potrwać 3 godziny.

Pani pytała tylko o VIN.

Trzymam kciuki!!!

Opublikowano
Mam pytanie, czy ktoś z was po wymianie wszystkich 4 pompowtryskiwaczy odnotował mniejsze spalanie?

Co prawda odebrałem dopiero wczoraj auto z ASO, gdzie wymienili wszystkie 4 sztuki, ale mam wrażenie, że wskazania z chwilowego spalania były mniejsze. Mam najechane 191tkm.

w mojej zmienili tylko 3 PD i zauważyłem mniejsze spalanie...przed wymiana auto paliło od zatankowania po korek do komunikatu rezerwy przejżdżałem 740-760km teraz 800km i ciut - a nie naleze do kierowców spokojnych...

Opublikowano

a ci co zaplacili 6000 zł za nowe wtryski to co na to Audi. Ku..wa zwrócą mi kaske. Fajnie audi postępuje przez 3 lata jebałem się z tym autem z powodu wtrysków aż wkoncu go sprzedałem kolo w aso mi powiedział niech pan wymieni 4 bo to jedyny sposób aby ustrzeć się lawety akcja była skierowana tylko do aut kupionych w aso w Polsce a teraz co, wszyscy jadą i wymieniałem i jakie to audi jest cudowne to już w fiat by dawno dostrzegl problem, zachwile bedą wymianiać głowice bo też w tym modelu są zjebane i wszyscy bedą się jarać tą kupą złomu.

Opublikowano

Niestety nie zwracają kasy jak wymieniło się przed akcją. Akcja ruszyła najprawdopodobniej w styczniu, przynajmniej wtedy dostałem sms-a z VW z Łodzi, w którym wymieniałem 1 pompkę jakoś w maju zeszłego roku. U mnie po sprawdzeniu okazało się, że mam już założone poprawione pompki. Niestety mnie kosztowało to 3500zł. W Łodzi za pierwszy wtrysk zapłaciłem coś około 2000zł, następnie w Poznaniu po awarii kolejnego miałem zapłacić kolejne 2000zł. Przy odbiorze auta okazało się, że po uruchomieniu nierówno pracuje, rzuciłem im kluczykami i powiedziałem, że napiszę skargę do Audi w Niemczech, w efekcie czego wymienili mi 2 pozostałe a zamiast 2000zł zapłaciłem coś koło 1500zł za przegląd. Szkoda, że nie wprowadzili tej akcji wcześniej ale lepiej późno niż wcale, przynajmniej ktoś z tego skorzysta. Od tego czasu na razie jest ok nie wliczając "drobnej" awarii na Niemieckiej autostradzie (napęd pompy oleju + turbina), za tą przyjemność zapłaciłem 3000 euro.

Opublikowano
Ja we wtorek mam wizytę w aso. Pan powiedział ze na sprawdzenie czy sie kwalifikuje. Jeśli tak to wymiana. BRD.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Po zabiegu, 4 nowe pompki w ramach akcji serwisowej :-)

Wysyłane z mojego A510 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czesc Marcin,

Niestety nie zwracają kasy jak wymieniło się przed akcją. Akcja ruszyła najprawdopodobniej w styczniu

Juz pod koniec padziernika wymieniono mi (pozostale) 3 pompki. Wtedy chyba ta akcja startowala.

Od tego czasu na razie jest ok nie wliczając "drobnej" awarii na Niemieckiej autostradzie (napęd pompy oleju + turbina), za tą przyjemność zapłaciłem 3000 euro.

Czy to ten slynny imbusik i zabierak pompy olejowej? showFullSize.php?id=a847a59e1de0eab6

Zastanawiam sie czy cos z tym zrobic czy olewac. ASO proponowalo mi kiedys wymiane tej pompy olejowej na poprawiony, bezusterkowy model, ale nie skorzystalem ze wzgledu na koszty. Naprawde wysokie, bo wiazalo sie to (podobno) z wymiana miski olejowej - ma ciut inny ksztalt. Nie wiesz przypadkiem co Tobie zrobili w ramach naprawy? Miska + nowa pompa? Zatarles silnik? (koszty wynioslyby chyba wtedy wiecej niz 3000 EUR)

Pozdrawiam

Pawel

Opublikowano
Zapisałem się na czwartek.

Sprawdzenie, ew. wymiana -całość ma potrwać 3 godziny.

Pani pytała tylko o VIN.

Wymienione cztery pompki :)) W sumie to już drugi komplet -poprzedni właściciel wymienił 3. Aktualny przebieg to 194 tys.

W serwisie dowiedziałem się, że nie sprawdzają stanu wtryskiwaczy, tylko nr, jeśli nie są z ostatniej serii (końcówka TX chyba) -to wymieniają. Podobno jeszcze nikt z tymi nowymi wtryskami nie wrócił do serwisu...

Cała akcja to wynik dogadania się Siemensa z Audi, podobno -szkoda że tak długo gadali...

Opublikowano

sandie do mnie dzwonili w styczniu, ale jeśli u Ciebie wymieniali w październiku to tak jak mówisz akcja ruszyła wcześniej. Niestety słynny imbus dał o sobie znać na autostradzie, całe szczęście, że zakończyło to się tylko uszkodzeniem turbiny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potwierdzam potwierdzone, telefon do aso, podanie przez telefon nr. vin, umówiona wizyta w serwisie -wymiana 4 pompek. :). Zastanawia mnie tylko sprawa gwarancji na te pompki, bo pan z serwisu powiedział, że na gratisy nie ma gwarancji ale jakby co to postarają się dać jakiś upust i od razu znaczył, że nie było jeszcze przypadku awarii tych pompek. Dodam tylko,że auto sprowadzone 3 lata temu z niemiec i nie serwisowane silnik oczywiście BRD.

Opublikowano
Potwierdzam potwierdzone, telefon do aso, podanie przez telefon nr. vin, umówiona wizyta w serwisie -wymiana 4 pompek. :). Zastanawia mnie tylko sprawa gwarancji na te pompki, bo pan z serwisu powiedział, że na gratisy nie ma gwarancji ale jakby co to postarają się dać jakiś upust i od razu znaczył, że nie było jeszcze przypadku awarii tych pompek. Dodam tylko,że auto sprowadzone 3 lata temu z niemiec i nie serwisowane silnik oczywiście BRD.

Też nie dostałem żadnego dokumentu, tylko kopię przyjęcia do serwisu z numerem akcji serwisowej.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A czy sprawdzaliscie w Elsie fakt wymiany? Na moim VIN póki co ani śladu. Podobno maja miesiąc na aktualizacje ale trochę to dziwne.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja poprosiłem o wpis do książki serwisowej i bez problemu wpisali akcje serwisową poza tym też tylko dostałem kopię przyjęcia do serwisu. I właśnie przed chwilą zobaczyłem że mam wyciek oleju z pod uszczelki pokrywy zaworów-i trzeba znowu wrócić do aso na poprawkę :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.