Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Akcja serwisowwa Audi


Śmierć z nieba

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy w DE ma paska z 2006 i 170 kucy i mu powiedzieli ze jego ta akcja nie dotyczy. Mają te poprzeczne silniki inne wtryski???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy w DE ma paska z 2006 i 170 kucy i mu powiedzieli ze jego ta akcja nie dotyczy. Mają te poprzeczne silniki inne wtryski???

Kolego czytaj uwaznie:

Alle Pumpe-Düse-Elemente mit OT-Nummer 03G 130 073 M sind zu ersetzen.*Alle Pumpe-Düse-Elemente mit einer anderen OT-Nummer sind in Ordnung und dürfen nicht ersetzt werden.

Co oznacza nie wiecej i nie mniej to, ze akcja dotyczy tylko elementow o podanym OT-Nr. Wylacznie te elementy zostana wymienione, pozostale sa sprawne i nie beda wymieniane.

Skoro mu powiedzieli, ze mu nie wymienia, to w takim razie nie ma tych podanych elementow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy w DE ma paska z 2006 i 170 kucy i mu powiedzieli ze jego ta akcja nie dotyczy. Mają te poprzeczne silniki inne wtryski???

Kolego czytaj uwaznie:

Alle Pumpe-Düse-Elemente mit OT-Nummer 03G 130 073 M sind zu ersetzen.*Alle Pumpe-Düse-Elemente mit einer anderen OT-Nummer sind in Ordnung und dürfen nicht ersetzt werden.

Co oznacza nie wiecej i nie mniej to, ze akcja dotyczy tylko elementow o podanym OT-Nr. Wylacznie te elementy zostana wymienione, pozostale sa sprawne i nie beda wymieniane.

Skoro mu powiedzieli, ze mu nie wymienia, to w takim razie nie ma tych podanych elementow.

A czytałeś co ja napisałem?

Gość ma passata 2.0TDI 170PS rok 2005 i w ciagu ostatnich 4 lat lata na tych samych wtryskach, a z tego co ja wiem to tych z końcówka T ( bo te M na takie wlasnie wymieniają) wtedy jeszcze nie było w sprzedaży więc jeżeli na pierwszym montażu miał M to je ma do dzisiaj, więc moje pytanie brzmiało :

CZY ABY NA PEWNO MIAŁ "M"????

To ze poprzeczny od wzdlużnego sie różni - to wiem, ale czy różni sie PD-kami- tego nie wiem .

Chyba będę musiał mu zrzucić pokrywę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrzucisz sprawdz po VINie czy jest objety akcja:

Abfrage Rückrufaktionen < Volkswagen Service < Service & Zubehör < Volkswagen Deutschland

W kazdym razie wymieniane sa te z koncowka "M" i "D" na nowe "TX"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma na nie gwarancji, bo i z jakiej racji?

Na wukonana robote- owszem , ale nie na czesci.

Auto jak bylo nowe to mialo gwarancje na te czesci ktora uplynela. Producent nic nie musi, ale jednak wymienia dobrowolnie na nowe juz dlugo po uplynieciu gwarancji - wiec to on ustala warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski sa z 2 letnia gwarancja i niech bzdur nie opowiadaja. Nawet potrafia te nowe wtryski pasc to wymienia na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja jest na usługe i na czesc przez 2lata... nawet jak kupujesz czesci zamienniki to na kazda czesc mechaniczna masz 2 lata gwarancji... pod warunkiem ze sie zepsuła a nie zużyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam A4 B7 2.0 Tdi 170 KM BRD 2007 r.- czy może się ktoś wypowiedzieć kto wymieniał pompki w serwisie w Gdańsku np. Groblewskim lub Gajosie?? Byłem w zeszłym roku w Groblewskim zapytać się o tą akcję serwisową i powiedzieli mi, że jest to dobra wola producenta i że muszę mieć zrobiony serwis long life u nich oraz auto musi przyjechać do nich na lawecie, w innym wypadku nie wymienią :facepalm:. Dodam, że nie robię serwisów long life (po cholere je robić, auto kupiłem używane 2 lata temu). Z tego co mówicie to robią te wymiany bez względu na to czy auto ma robione serwisy long life czy nie i auta nie muszą przyjeżdżać niesprawne tylko konkretne numery podlegają wymianie czy mają uszkodzone pompki czy jeszcze nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu tak było. akcja na PD weszła na poczatku lutego. zadzwon do serwisu podaj numer VIN i ci powiedza teraz jak to wyglada. z tego co czytam tu co ludzie pisami to bez kitu w c**ja graja te serwisy. robia to na gwarancji za co dostaja kase to jeszcze psiocza i wymyslaja herezje za miast klienta lykac. pojebani jacys, u mnie w szczecinie tez jeden serwis sie wypia na mnie dupe zaczeli mi piepszyc za auto na niemcy wyszło ze musi byc przepisane na rynek polski itd...pojebani. zadzwoniłem do drugiego ASO podałem vin i zaprosili mnie na sprawdzenie pojechałem i wymienieli 3szt PD... jeszcze podziekowali ze do nich przyjechałem a nie do tamtych- jak powiedziałem jak mnie tamten serwis potraktowal to doradca zrobił oczy jak zaba i powiedział - to chyba za bogaci sa ze nie chca kasy od glównego producenta za wykonanie poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak ze ta akcja jest ograniczona do samochodów max 7 lat starych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva na Połczyńskiej. Mi bez marudzenia wymienili a i auto zastępcze wtmarudzilem: -)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

ja dzisiaj byłem na sprawdzeniu pompek w moim BRD, w ramach akcji serwisowej wymienili mi wszystkie pompki na nowe Siemens' owskie :banan: bo okazało się, że 2 już dobiegały kresu żywota, a koles z serwisu powiedział że te 2 które jeszcze jako tako chodzą i tak padną i wymienili wszystkie 4, zero płacenia, autko podstawiłem dziisaj rano o 11.30, a o 17.30 odebrałem i jestem meeeega zadowolony !!! Autko nie szarpie, mniej pali (przynajmniej na fisie) i ma dużo większego kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...