Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] NIEMCY - POLSKA

Kto wygra niedzielny mecz ??

  1. 1. Kto wygra niedzielny mecz ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noi po ptokach , :( , niestety to jeszcze nie ten odcinek :confused4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 22:54 _________________________________________________ale spórzcie na to z drugiej strony ,to Polak strzelił te 2 bramki :evil:

Polak????

johnybravo nie bluznij :angry:

Opublikowano

yhy a te swoje lezki w tym przypadku to moze sobie wsadzic w d...

wspolczuje tym ktorzy zrobili zakupy w media markt - kto robil? przyznac sie bez bicia!

Opublikowano

:((((

W finale im dokopiemy!!!!!

Opublikowano

nikt się nie przyzna :tongue4:

Opublikowano

no polak polak , ale chociaz Kubica pokazał klase :hi:

Opublikowano

Ta promocja Media Markt to tylko dowód jak oni byli pewni,że nasi przerżną.A teraz już trzeba następne mecze wygrać.Nasi w tym też nigdy nie byli dobrzy jak coś trza"musieć"tak,że jestem pełen najgorszych przeczuć co do powtórki z 2 ostatnich mistrzostw świata.

Opublikowano

yhy a te swoje lezki w tym przypadku to moze sobie wsadzic w d...

wspolczuje tym ktorzy zrobili zakupy w media markt - kto robil? przyznac sie bez bicia!

Miałem ochote :polew: ale mysle sobie tak :mysli: kupię sobie a i tak przegrają :tongue4: mineło 5 min. i :mysli: a może wygrają :th: ale już nie było TV :kwasny: i dobrze :polew:

Opublikowano

proponuje w tym tygodniu spoty pod MedieMarkt,w calej Polsce,kazdy bierze minimum 10 jajek i punktualnie

o 24.00 napierda..my :evil:

czekam na odzew :chytry:

Opublikowano

I dobrze że nie kupiłeś :D Nie dość że by Ci kasy nie oddali to jeszcze były by to pieniądze wyrzucone... za okno po dzisiejszym meczu <lol2>

Opublikowano

proponuje w tym tygodniu spoty pod MedieMarkt,w calej Polsce,kazdy bierze minimum 10 jajek i punktualnie

o 24.00 napierda..my :evil:

czekam na odzew :chytry:

Tak jeszcze falgi klubowe weź ze sobą :polew:

Opublikowano

no to Leo ma przejebane za tą reklamę... :gwizdanie:

Opublikowano

ja po tylu piwach ,a Oni co? przegrali? :shocked:

,ale Robert Kubica wygral,na forum bmw chyba szaleja... :evil:

Opublikowano

tyle przepisow nalamalem zeby obejrzec jak chlopaki kopia tylki szkopom a tu zonk!jutro to bedzie przesrane bo mam blisko granice i szkopki beda sie dumnie wozic a flagami :rant:

ale za to robercik pokazal klase w klasie-brawo robert :hi:

Opublikowano

wypisuje Podolskiego z narodu Polskiego!!!!!!!

wypieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(...)

itd

:shocked:

A poza tym w domu wszyscy zdrowi, a dostawca towar na pewno w niezmiennej jakości dostarcza? :disgust:

Robaczki. Zamknijcie ten wątek, bo zaraz usłyszę, że to wszystko, przez spisek, żydów, masonów i cyklistów.

Z całym szacunkiem-ja rozumiem, że żal mąci umysł, ale chyba dla nikogo ni jest nowością, że dostaliśmy wpie*dol bo jesteśmy ciency jak barszcz, a nie dlatego, że Podolski jest "zdrajcą" :D

Opublikowano

tyle przepisow nalamalem zeby obejrzec jak chlopaki kopia tylki szkopom a tu zonk!jutro to bedzie przesrane bo mam blisko granice i szkopki beda sie dumnie wozic a flagami :rant:

ale za to robercik pokazal klase w klasie-brawo robert :hi:

Ty też możesz dumnie wozic flagi klubu zawsze to cos :wink4:

Opublikowano

mecz ogladalem w angielskiej wersji jezykowej no i glowny bohater rozmowy-Alan Shyrer,nota bene byly gracz New Castle(najblizszy klub pilkarski premier ship ode mnie)pojechal z nasza obrona,w sumie mial racje,ale pochwalil Ebiego za to,....ze biegal najwiecej kolo bramki niemieckiej...

na zimno mozna bylo posluchac,co inni maja do powiedzenia ,na temat naszej gry,nikt nie obstawial wygranej dla nas,...moze jeszcze z grupy wyjdziemy...

o jedno sie nie martwie jutro w pracy-nikt mi nie powie nic zlego,BO ANGLII TAM NIE MA W OGOLE :polew: :polew:

Opublikowano

To teraz mecz o wszystko i mecz honoru i do domu :decayed:

Opublikowano

Z całym szacunkiem-ja rozumiem, że żal mąci umysł, ale chyba dla nikogo ni jest nowością, że dostaliśmy wpie*dol bo jesteśmy ciency jak barszcz, a nie dlatego, że Podolski jest "zdrajcą" :D

zgadzam się w 1000 % :gwizdanie:
Opublikowano

wypisuje Podolskiego z narodu Polskiego!!!!!!!

wypieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(...)

itd

:shocked:

A poza tym w domu wszyscy zdrowi, a dostawca towar na pewno w niezmiennej jakości dostarcza? :disgust:

Robaczki. Zamknijcie ten wątek, bo zaraz usłyszę, że to wszystko, przez spisek, żydów, masonów i cyklistów.

Z całym szacunkiem-ja rozumiem, że żal mąci umysł, ale chyba dla nikogo ni jest nowością, że dostaliśmy wpie*dol bo jesteśmy ciency jak barszcz, a nie dlatego, że Podolski jest "zdrajcą" :D

wit.s,wyluzuj chlopie :pierdzioch: masz 36 czy 63 lat :polew:,ten watek,jak i caly dzial "na kazdy temat"

jest "z przymruzeniem oka",nie spinaj sie tak :paker:

kup sobie VIAGRE i napewno jeszcze dasz rade :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.