Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie znowu trafił na bombę z opóźnionym zapłonem... :facepalm:.

skoda podzieliła los BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma chłopaczyna postów nabite pod tematem. Jak ktoś zobaczy to pomyśli, że skoda podrezana w chooj :kox:

Ale jak przeczytają wszystko od początku do końca to miny im zrzedną ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nabijacie postów nie wiem po co.

Bo możne ktoś wreszcie kupi ta twoją skodzine,być zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ja sprzedałes to teraz drugi raz jej nie mozesz sprzedac chyba ze ktos oddał tą skodzine z powrotem.

A z ta prowokacja sie zblazniles,ale to nie pierwszy raz na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się błaźnicie i zaśmiecacie tylko ten watek, chcecie podyskutować to załóżcie sobie inny. Szkoda, mi pisać dyskutujcie sobie tu dalej ale beze mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największym błaznem jesteś tutaj Ty i niejednokrotnie to pokazałeś.. z jakiegoś powodu wszyscy się z Ciebie tutaj śmieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh... odpuście mu. Więcej cenił, może wie co ma i sobie ceni. Może źle ocenił realia rynku. Ja go troche rozumiem. Tylko troche sie zakręcił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście czytali ze zrozumieniem :) Ona nie jest na sprzedaż.

po tym jak sperzedałes E46 i pozniej opisałes jakie to idealne było, nie sadze zeby ktokolwiek chciał kupic cos od Ciebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście czytali ze zrozumieniem :) Ona nie jest na sprzedaż.

po tym jak sperzedałes E46 i pozniej opisałes jakie to idealne było, nie sadze zeby ktokolwiek chciał kupic cos od Ciebie:decayed:

Myślę, że nie sprzedam szybko bo auto jest nie do zajechania, tanie w utrzymaniu i posiada wszystko co mi potrzeba z wyposażenia. Były właściel nie szczędził na nim grosza i nie jeździł jak cześć padnie tylko wszystko co mu mechanik sugerował to robił , nawet olej zawsze co 10tys km i zawsze syntetyk.

A propo pokaż mi tą historyjkę gdzie opisałem E46, wydałem troszkę grosza na normalne części eksploatacyjne takie jakie amortyzatory, odma, pompa wody, sprężyny tylne, termostat egr itp. Wiesz byłem troszkę zszokowany tym bardziej że przez 50 tys km jeżdżenia A4 B5 1.9TDI AHU lałem tylko ropę i filtry i olej zmieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście czytali ze zrozumieniem :) Ona nie jest na sprzedaż.

po tym jak sperzedałes E46 i pozniej opisałes jakie to idealne było, nie sadze zeby ktokolwiek chciał kupic cos od Ciebie:decayed:

Myślę, że nie sprzedam szybko bo auto jest nie do zajechania, tanie w utrzymaniu i posiada wszystko co mi potrzeba z wyposażenia. Były właściel nie szczędził na nim grosza i nie jeździł jak cześć padnie tylko wszystko co mu mechanik sugerował to robił , nawet olej zawsze co 10tys km i zawsze syntetyk.

A propo pokaż mi tą historyjkę gdzie opisałem E46, wydałem troszkę grosza na normalne części eksploatacyjne takie jakie amortyzatory, odma, pompa wody, sprężyny tylne, termostat egr itp. Wiesz byłem troszkę zszokowany tym bardziej że przez 50 tys km jeżdżenia A4 B5 1.9TDI AHU lałem tylko ropę i filtry i olej zmieniałem.

Nie wiem jak było do końca z e46, ale od jakiegoś momentu śledziłem wątek i mówiłeś, po sprzedaży, że auto do d*py było, a wcześniej zachwalałeś. Więc jaka pewność, że z Octavką nie jest tak samo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co was moja Octavka obchodzi, dla mnie jest super :) dla was może być ulepem. Mi to ryba. Jakbym chciał sprzedać to na kupca długo bym nie czekał - ale to nie prędko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co was moja Octavka obchodzi, dla mnie jest super :) dla was może być ulepem. Mi to ryba. Jakbym chciał sprzedać to na kupca długo bym nie czekał - ale to nie prędko :)

To z jakiej racii się znalazła w dziale " sprzedaż" Ach dla prowokacji, przeczesz sam co piszesz, brak słów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre autko jezdziłem taką octawką w kombi ale podstawowa wersia golas kupiłem jak miała 170 tyś dobiłem do 270tyś bez żadnej awarii w mojej był poczciwy 1.9 tdi 90km takich silników dobrych już nie produkują :wallbash: , bezawaryjności. szkoda że ta skórka w środku jest troszkę zmęczona .

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

z tym sprzedaniem masz rację ja swoją wystawiłem pierwszy dzień i po czterech godzinach poszła jak świeża bułeczka a cena nie była mała kombi ciemna zielen metalik aluski z zewnątrz ładna ale w srodku golas bez klimy szyby korba, polska salonowa hi hi . uważam że masz dobre autko audiki mogą takiej octawi pozazdrościć bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wojtek123, skóra przejdzie spa na wiosnę :) dobre czyszczenie dobrymi kosmetykami. A alcantre się maszynka do golenia przejdzie tam gdzie się bobki zrobiły :) Wypierze się tez podłogę podsufitkę itp itd

Moja też jest krajowa i od 1 właściciela :P ale koleś miał kasę to sobie taką kupił z takim wypasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byście czytali ze zrozumieniem :) Ona nie jest na sprzedaż.

po tym jak sperzedałes E46 i pozniej opisałes jakie to idealne było, nie sadze zeby ktokolwiek chciał kupic cos od Ciebie:decayed:

Chłopaki nie płaczą - Po tym co Tu zobaczyłem .... - YouTube

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: szmalu miał jak lodu :grin:

kub sobie taka octawie nową na wypasie w polskim salonie , znajdź numer do prowidenta :polew: , dobrze że na zachodzie sprzedają 3.0 tdi taniej jak 1.9 tdi 116km z resztkami kebaba na tylnim siedzeniu . Pozdrowionka

Jak kupiłeś z kebabem to nie moja wina.. :polew::polew:

Wogóle ciekawe rzeczy piszesz :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...