Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że ja wolę Octavię I w wypasie, z wiadomą historią,przebiegiem. serwisowaną w ASO i kupioną w polskim salonie niż A4 B5 w wypasie ze Szwajcarii/Niemiec/Francji itp od handlarzyny z przekręconym licznikiem lub wspawaną ćwiarą. Albo gdzie każdy element ma inny odcień. Trudno na naszym rynku o dobre B5 w dobrym wypasie z salonu w Polsce i od 1 właściciela. Nie wiem czy na dzień dzisiejszy znalazłbym B5 które nie jest sprowadzone i jest od 1 właściciela. Z polskiego salonu się jeszcze znajdzie, ale można je policzyć na palcach, a jaki jest ich stan to nie wiadomo.

Strasznie u nas dużo użytkowników bezwypadkowych B5 z przebiegami 200-250tys km. A prawda zazwyczaj jest taka, że do bezwypadkowego mu daleko, a auto kupił od handlarzyny z magicznym 180tys km

i tu sie z Toba całkowicie zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co uważasz ze skoda czy inne auto jeżdzi po innych drogach i jemu nie krecą liczników czy nie ma stłuczek?? W papiery serwisowe w tych czasach nie ma co wierzyc, tak samo w serwis ASO - że niby najlepszy... bo sie grubo zdziwisz w pewnym momencie:wink: ja swojego kupiłem z salonu PL od pierwszego własiciela, ale prawie 6 lat temu to było! , teraz mało takich aut bo w końcu polift z końca produkcji ma 12lat:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Kowi87 Ty miałeś okazję i ja miałem. Ja w ASO nie wierzę, oni potrafią tylko ceny windować za usługi i ceny. Dlatego swojej Skody nie mam zamiaru serwisować w ASO, nawet gdyby mnie było stać. Przynajmniej wiem że żaden Henio/Józio do mojej Skodziny nie wlewał oleju 10W40 czy 15W40 :) , tylko cały czas od początku tylko myka na syntetyku, Castrolu, Mobilu, a teraz będzie na Motulu. Moja stłuczkę miała ale przynajmniej wiem, że nie zrobiono ją na handel. Bo nikt nie kupuję lampy ksenon za 3500zł w ASO do O1. Pewnie handlarzyna by wolał włożyć dwie zwykłe lampy..hehe lub szukałby jakieś używki jak najtaniej. Ma niedawno wymieniony dwumas i sprząglo. Więc jeżdżę spokojnie, że nie siądzie zaraz. Trudno wyłapać teraz dobre auto jeśli chodzi o B5 w dobrym wypasie. Moim następnym autem zapewne będzie jakieś A6 C5 w końca produkcji w wypasie, ale zobaczymy jak to będzie.

Zresztą zazwyczaj ludzie dobrych aut nie sprzedają, zapewne jest dużo aut co ktoś sobie kupił te kilkanaście lat temu w salonie i teraz np dał córce/synowi do tłuczenia bo on jeździ np A5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maju kolego powiedz mi jedną rzecz... jak w tej skodzinie odkręca się korek od zbiorniczka na płyn wspomagania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj kombinerek lub płaskiego wkrętaka, Odkręcamy pokrywę zbiornika wkrętakiem ułożonym poziomo. Spróbuj odkręcić za pomocą 5 złotówki też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej:thumbup1:

Dokładnie :hi:Skoda jak skoda ale właściciel :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie felgi, brzydka skoda, brzydki właściciel :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto dla emeryta albo działkowicza. :thumbup1:

U mojej babci na Ogrody Działkowe "Gwarek" juz wszyscy takimi przyjeżdżają. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju ale jeżdżą po tobie, i po twojej skodzie dasz się tak? a065.gif a065.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.9TDI AHF 110Km z prawdziwym przebiegiem 237 tys km :) który od młodości jeździć tylko na Mobil 1 5w50 lub Castrol Edge 5W30 a teraz jeździ na Mobil Super 3000 XE 5W30 :0 Wiec jest w super stanie. ( Właściciel wyminiał co 10 tys km)

A ja słyszałem że wymiany były dokładnie co 9753,5km :whistling:

I to nie byle jaki olej, bo Castrol Edge prosto z reklamy Leszka Kuzaja (chodzą też słuchy że na butelkach były autografy i kolekcjonerski woreczek z pyłem z klocków rajdowej Imprezy - ale to nie potwierdzone info więc nie będę powtarzał bez sensu).

A hejterzy zawsze się znajdą, nie przejmuj się. Skoda na full wypasie, prawie nie jeżdżona, za pół darmo i ze stylowo wytartym wnętrzem to marzenie nie jednego.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo pewnie maju wystawi na sprzedaż.. tylko czemu tak drogo? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.9TDI AHF 110Km z prawdziwym przebiegiem 237 tys km :) który od młodości jeździć tylko na Mobil 1 5w50 lub Castrol Edge 5W30 a teraz jeździ na Mobil Super 3000 XE 5W30 :0 Wiec jest w super stanie. ( Właściciel wyminiał co 10 tys km)

A ja słyszałem że wymiany były dokładnie co 9753,5km :whistling:

I to nie byle jaki olej, bo Castrol Edge prosto z reklamy Leszka Kuzaja (chodzą też słuchy że na butelkach były autografy i kolekcjonerski woreczek z pyłem z klocków rajdowej Imprezy - ale to nie potwierdzone info więc nie będę powtarzał bez sensu).

A hejterzy zawsze się znajdą, nie przejmuj się. Skoda na full wypasie, prawie nie jeżdżona, za pół darmo i ze stylowo wytartym wnętrzem to marzenie nie jednego.:hi:

łoo kurfaa:polew:

wiadomo ostre auto dla ostrego typa:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...