Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1BE? źle 17 nie wyglądają:) ale spotkałem sie z opinią, że 17" do B7 to za mało :P

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma tragedii, zawias mam też 1BE (fabryka)

Opublikowano

Ja mam na zimę 16" i nie narzekam :wink:

Opublikowano

na zimę też 16" bedzie, jeszcze nie założyłem letnie też 16" ale chce zmienić 17" albo moooże 18".

chce połączyć wygląd z komfortem i żeby zawiecha nie padła

Opublikowano

ja wlasnie kupilem zimowki na osiemnastki :)

Opublikowano
na zimę też 16" bedzie, jeszcze nie założyłem letnie też 16" ale chce zmienić 17" albo moooże 18".

chce połączyć wygląd z komfortem i żeby zawiecha nie padła

to 17 sa optymalne

Opublikowano

no i pewnie przy tych 17 zostanę- dzięki.

Opublikowano
  • Autor
koledzy, 1be założone, na lao planuje zmiane moich 16".

jakie u siebie macie felgi, tzn rozmiary? chodzi mi o osoby które wyjeżdzają w jakieś trasy za miasto, nie tylko do sklepu na 21" ;)

czyli interesuje mnie kwestia: stylistyczno - praktyczna.

planuje 17" ale jestem namawiany na 18".

troszkę jeżdzę, od miasta do miasta itp, a nie chce zawieszenia zniszczyć ani siebie umęczyć i nie wiem jaki rozmiar, czy się złamać i 18? czy zostać przy bezpiecznym 17

Zawiechę w B7 trudno wykończyć, 17" to jednak komfort, ale 18", 19" robi już się twardo...

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Też mi leży taki zestaw :wink: będę auto sprzedawać to go wrzucę :decayed:

Opublikowano

ziomy czy taka blenda (od zwykłego zderzaka) może iść do zderzaka s-line?

2757375375

Opublikowano
  • Autor
ziomy czy taka blenda (od zwykłego zderzaka) może iść do zderzaka s-line?

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/57/37/53/2757375375

Po małych modyfikacjach pasuje :wink:

Opublikowano

tzn?

pytam bo praktycznie wszystkie zderzaki na alle są ograbione na maxa

Opublikowano
no i pewnie przy tych 17 zostanę- dzięki.

Bierz 18", jak patrzę na swoje to i jakoś na małe wyglądają :decayed: Różnica jest tylko 5% w wysokości boku opony, przy szerokości 235.

Opublikowano
  • Autor
tzn?

pytam bo praktycznie wszystkie zderzaki na alle są ograbione na maxa

Któreś mocowanie nie pasuje, buła to robił u siebie.

Opublikowano

nie, sam pytam co tutaj robić wrazie czego

Opublikowano
tzn?

pytam bo praktycznie wszystkie zderzaki na alle są ograbione na maxa

Któreś mocowanie nie pasuje, buła to robił u siebie.

zadne mocowanie nie pasuje trzeba sciac gore i dol i przykrecic na wkretach pod tablica rejestracyjna tez szukalem blendy do sline ale nie znalazlem jak znajde stara blende na ktorej robilem proby to wstawie foto

Opublikowano
:kwasny::thumbdown::cry:
Opublikowano
koledzy, 1be założone, na lao planuje zmiane moich 16".

jakie u siebie macie felgi, tzn rozmiary? chodzi mi o osoby które wyjeżdzają w jakieś trasy za miasto, nie tylko do sklepu na 21" ;)

czyli interesuje mnie kwestia: stylistyczno - praktyczna.

planuje 17" ale jestem namawiany na 18".

troszkę jeżdzę, od miasta do miasta itp, a nie chce zawieszenia zniszczyć ani siebie umęczyć i nie wiem jaki rozmiar, czy się złamać i 18? czy zostać przy bezpiecznym 17

Bierz '18 bo będziesz później żałował. :cool:
Opublikowano
koledzy, 1be założone, na lao planuje zmiane moich 16".

jakie u siebie macie felgi, tzn rozmiary? chodzi mi o osoby które wyjeżdzają w jakieś trasy za miasto, nie tylko do sklepu na 21" ;)

czyli interesuje mnie kwestia: stylistyczno - praktyczna.

planuje 17" ale jestem namawiany na 18".

troszkę jeżdzę, od miasta do miasta itp, a nie chce zawieszenia zniszczyć ani siebie umęczyć i nie wiem jaki rozmiar, czy się złamać i 18? czy zostać przy bezpiecznym 17

Bierz '18 bo będziesz później żałował. :cool:

Tak to jest taki kompromis pomiędzy 17" komfort a 19" wygląd :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.