Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good:
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe no tak :P

czyli jednak 18 to kompromis wygoda i komfort?

eh i bądź tu mądrym :P

ale z salonu B7 na jakich wyjeżdzały? bo moja na 16 ;)

mam obawy bo zdarza mi się jeździć po dziurawych drogach itp.

Opublikowano

Mnie też zdarza się jeździć po dziurawych drogach i nie ma co narzekać. :wink4: Nawet B8 wyjeżdża na '16... :facepalm: Mówię Ci bierz '18 bo nie jeden już żałował, że zainwestował w '17. :wink4:

Opublikowano
  • Autor
hehe no tak :P

czyli jednak 18 to kompromis wygoda i komfort?

eh i bądź tu mądrym :P

ale z salonu B7 na jakich wyjeżdzały? bo moja na 16 ;)

mam obawy bo zdarza mi się jeździć po dziurawych drogach itp.

Trzeba być hardcorem :decayed: po dziurach nie tylko Ty jeździsz. Noga z gazu i przyjedziesz. Z salonu na takich jakich sobie kupiec za życzył, w S4 minimum 17" bo mniejsza nie wejdzie

Opublikowano

Nie czuje za bardzo różnicy komfortu między 17" a 18".

Ważne jest też żebyś kupił markowe felgi, wpłynie to na ich sztywność i wytrzymałość.

Repliki mogą się krzywić tym bardziej 18"

Opublikowano
  • Autor

Temat rzeka z tym felunkim, pamiętaj że opona na 18" jest droższa, prawdopodobnie wzrośnie Ci spalanie, samo zawieszenie 1BE nie wystarczy, żeby to konkretnie wyglądało. Więc im większa felga tym większe koszta.

Opublikowano

jak co,mam ramke s-line na zbyciu,lekko uszczerbiona

2012_07_21_396.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ano właśnie, więc musiałbym obniżać autko jeszcze.

więc póki co będę kombinował jakieś ładne 17", potem być może fotele, a jak mi sie odmieni to 18" i pewnie jakieś sprężyny

Opublikowano

Wsadzisz Eibach Pro Kit i już będzie ładnie :decayed: (koszt ok. 600zł nowe).

Założysz od razu 18" to szybciej zdecydujesz się na obniżenie :wink:

Opublikowano

A potem będziesz żałował,że nie założyłeś 19" :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed:
Opublikowano

Na 17' jest komfort (mam zimówki) na 18' tez nie ma tragedii (lato) :) Mam 1BV, więc jeszcze twardziej niż BE :)

Wcześniej miałem gofra na 18', poliuretanie i -60mm- tam był hardcore :grin:

Pany, ma ktoś manuala jak wyregulować skrzynie biegów (skok lewarka) w 3,0 TDI manual?

Opublikowano

Niesłyszałem o takim zabiegu.

Same Ciegna skrzyni maj chyba jakies gwinty regulacyjne.

Opublikowano
Niesłyszałem o takim zabiegu.

Same Ciegna skrzyni maj chyba jakies gwinty regulacyjne.

Właśnie chodzi mi o tą regulację tymi śrubam na tunelu przy drążku. Ma ktoś opis co i jak?

Opublikowano

chyba tu nie bedzie zadnego opisu .. sprawdze ci w etce.

Opublikowano
  • Autor
chyba tu nie bedzie zadnego opisu .. sprawdze ci w etce.

Jak już to w elsie musisz szukać :whistling:

Opublikowano

skrz1.jpg

skrz2.jpg

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

w elsie rzecz jasna

Opublikowano
Na 17' jest komfort (mam zimówki) na 18' tez nie ma tragedii (lato) :) Mam 1BV, więc jeszcze twardziej niż BE :)

Wcześniej miałem gofra na 18', poliuretanie i -60mm- tam był hardcore :grin:

Pany, ma ktoś manuala jak wyregulować skrzynie biegów (skok lewarka) w 3,0 TDI manual?

no tak, ilu ludzi, tyle opinii :)

ale pewnie zostane narazie przy 17" a z czasem najwyżej będę kombinował, albo i nie.

chociaż jeżdziłem CC z 17" i różnicy nie czułem do 16", ale on miał bardziej komfortowe zawieszenie niż moje B7 nawet na 1BA

Opublikowano

Uwierz mi, że będziesz żałował. :wink: Ja przez jakiś czas jeździłem na poziomie'18 i zawiasie 1BA i dopiero później wrzuciłem obniżenie. :kox:

Opublikowano

A to B7-kowcy tez maja swoją grupę??!! :)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.