Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mlody, ori RS4 ma bardziej wklęsłe łopatki niż te 18calowe

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisałem wzór rs4, wyglądają podobnie - takie same rozmieszczenie ramion. ori rs4 mają et29

Opublikowano

W 18" et 43

Opublikowano

Jezusie chyba się nie dogadamy....

Oryginalne felgi RS4 (Zdjęte z samochodu rs4 z silnikiem 4.2 o mocy 420 koni produkowanym od 06 do 08 w budzie sedan, avant i cabrio, z poszerzonym body, xenonem w standardzie i innymi frykasami i znaczkiem RS4 na klapie i na grillu!!!!!) miały ET29 i 19"

Można było też zamówić felgi O WZORZE RS4 do innych aut i te miały akurat ET43 i chyba jeszcze ET5x do a3'ek, wyglądały podobnie, miały podwójne ramiona ale nie były tak wklęsłe!:facepalm:

Opublikowano

no tak :D

Opublikowano

Jak Ty to slicznie wytlumaczyles :grin:

Opublikowano

Przypuszczam, że Mlody_z_drogi pisząc ostatni post o mało co pewnie klawiszy klawiatury w stolik nie wcisnął :grin::grin:

Opublikowano
dzieki, dzieki :)

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

ET43

jakie dodac dystanse na przod i tyl?

bylo cos ostatnio o tym... :decayed:

Ja miałem Przy 18ce ORI S-Line ET43 dystans 12mm na stronę na tyle. :wink4:
Opublikowano
Jezusie chyba się nie dogadamy....

Oryginalne felgi RS4 (Zdjęte z samochodu rs4 z silnikiem 4.2 o mocy 420 koni produkowanym od 06 do 08 w budzie sedan, avant i cabrio, z poszerzonym body, xenonem w standardzie i innymi frykasami i znaczkiem RS4 na klapie i na grillu!!!!!) miały ET29 i 19"

Można było też zamówić felgi O WZORZE RS4 do innych aut i te miały akurat ET43 i chyba jeszcze ET5x do a3'ek, wyglądały podobnie, miały podwójne ramiona ale nie były tak wklęsłe!:facepalm:

TTs ET 52 i 9'.

Opublikowano

No i starszy młody podpowiedział :grin::grin: już wszystko jasne? Czy teraz mamy wytłumaczyć znaczenie słowa WZÓR:decayed:

Opublikowano

To jak bedziesz sie nudzil :decayed:

KERCZI a na przod dawales jakis dystans? i jaki miales papec na tej 18", 225?

Opublikowano

Mam pytanko do posiadaczy 3.0 tdi. Ostatnio auto zacina się przy odpalaniu na ciepłym. Zrobiony rozrusznik - elektromagnes i bendix - były wytrzaskane. Dzieje się to tylko i wyłącznie po nagrzaniu. Ostatnio na diagnostyce wyszło, że dwa wtryski mają przekroczone wartości. Sądzicie że tutaj tkwi przyczyna ?? Przewertowałem temat na a6klub, jednym pomogła wymiana wtrysków u innych nie było dobrego połączenia z masą. Co ma zużyty wtrysk do zacinania się przy kręceniu ?? Brak tu logiki...

Opublikowano

Kolego teściu ma tak w VW touran.

Auto jest po chipie i na zimnym odpala od reki a na ciepłym chwilę kręci. Podobno jest to związane z dawką paliwa jaka jest podawana. Wystarczy podjechać do kogoś kto ci ustawi odpowiednie dawki i problem zniknie.

Opublikowano

zauważyłem w trasie dziwną rzecz, najczęściej na 5tym biegu, gdy przyspieszam (np po redukcji z 6), żeby np wyprzedzić, przy trzech tysiącach obrotów, silnik dostaje jakby hm czkawki? zadyszki? cisne gazem w podłoge, ale na sekunde czy dwie obroty spadają i zaraz znowu idą do góry.

nie dzieje się tak może za każdym razem, ale na trasie 90km miałem tak już ze 4 razy.

ktoś się orientuje co to może być?

Opublikowano
  • Autor
zauważyłem w trasie dziwną rzecz, najczęściej na 5tym biegu, gdy przyspieszam (np po redukcji z 6), żeby np wyprzedzić, przy trzech tysiącach obrotów, silnik dostaje jakby hm czkawki? zadyszki? cisne gazem w podłoge, ale na sekunde czy dwie obroty spadają i zaraz znowu idą do góry.

nie dzieje się tak może za każdym razem, ale na trasie 90km miałem tak już ze 4 razy.

ktoś się orientuje co to może być?

Obstawiam pompe vacum, ale sprawdź jeszcze pompki, filtr paliwa i powietrza.

Opublikowano

Dzieki, szkoda, ze nie turbo, mialbym pretekst by wymienić na tą z brd ;-)

Tapatalk

Opublikowano

chlopaki, dzisiaj zmierzylem kolo do dystansu. od krawedzi blotnika do felgi jest okolo 2.8 mm

czy dystans 15 mm bedzie ok?

Opublikowano

20mm może?:decayed:

Opublikowano

no wlasnie boje sie ze bedzie przycierac, dodam ze mierzylem od zewnatrz do blotnika, KERCZI dawal dystans 12 mm...

Opublikowano
Kurcze nie wiedzialem ze kolega z forum dokladki sprzedaje a ja juz na allegro kupilem...no trudno. I jeszcze jedno pytanie do tych co maja w b7 te dokladki a mianowicie czy trzeba cos przerabiac lub dorabiac i w jaki sposob ja zaczepic? Bo w zderzaku raczej nie bedzie mocowan pasujacych do dokladki od Cupry :decayed:

I masz już dokładkę, brałeś się za montaż ? Też się skusiłem i kupiłem tą z Krakowa, sprzedający przywiózł mi nawet pod drzwi :thumbup1:

W weekend biorę się za montaż jak znajdę wkręty. Większość dam na wkręty + 4 śrubki by nie zerwać kompletnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.