Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście,dobrze ustawione światła i bedzie git,ale w niektórych sytuacjach będziesz oslepial,wyjeżdżając z za wzniesienia np,albo stojąc na przejeździe,przeważnie przed jest lekkie wzniesienie i samopoziom skoryguje i obniży,a Ty będziesz walić po oczach,ale to nic takiego,ci ze zwykłymi dobrymi lampami tez tak oslepiają i nikomu sie nic złego nie dzieje:wink:

samopoziom nie jest jakiś niezbędny,mam w jednym aucie hidy i nikt jeszcze nie zwrócił mi np na CB uwagi ze oslepiam

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy silnik 1.8T miał tylko 5 biegową skrzynię? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Czy silnik 1.8T miał tylko 5 biegową skrzynię? :eusathink:

A co za problem skrzynię zmienić :wink:

Opublikowano
Samopoziom to dynamiczna korekcja w czasie jazdy,jak niby zastepujesz to ręczną regulacją:decayed:

Swiatla mam ustawione w miescie delikatnie nizej niz powinno byc i to nie razi, a jak wyjezdzam na autostrade to sobie podwyzszalem. A mialem je tak ustawione ze ustawiajac na 0 oslepialy. :decayed: Uzywalem tej pozycji jak ktos na lewym pasie na autostradzie byl uparty i nie chcial robic miejsca, a ja nie chcialem trabic mu dlugimi zeby go nie prowokowac... (niektorzy tak maja i wtedy daja ostro po hamulcach, albo specjalnie na zlosc nie zjezdzaja) Najlepsza metoda na takich- byc natretnym ale nie agresywnym :kox:

Opublikowano
Czy silnik 1.8T miał tylko 5 biegową skrzynię? :eusathink:

A co za problem skrzynię zmienić :wink:

Wolałbym mieć od razu :decayed: Czyli tylko 5 biegowe te 1.8T? Bo na zdjęciach widziałem mieszek raz 5 biegowy a raz 6 :whistling:

Opublikowano
Czy silnik 1.8T miał tylko 5 biegową skrzynię? :eusathink:

A co za problem skrzynię zmienić :wink:

Wolałbym mieć od razu :decayed: Czyli tylko 5 biegowe te 1.8T? Bo na zdjęciach widziałem mieszek raz 5 biegowy a raz 6 :whistling:

z tego co pamiętam BEX 190 km na pewno ma manuala 6 biegów

Opublikowano

panowie jedne z poniższych

8E0 959 433 BS

8E0 959 433 CB

8E0 959 433 CJ

8E0 959 433 CN

8E0 959 433 CR

Opublikowano
panowie jedne z poniższych

8E0 959 433 BS

8E0 959 433 CB

8E0 959 433 CJ

8E0 959 433 CN

8E0 959 433 CR

??

Opublikowano

Gdzieś mi słowo zjadło

Potrzebuje kupić moduł komfortu do a4 b7 jeden z powyższych numerów

Opublikowano
Zapytaj w ASO, powinni mieć któryś z tych :decayed:

bardzo śmieszne:polew:

Opublikowano

na alledrogo sa, od 200 zł...

Opublikowano

Panowie, czy obwód elektryczny, na którym mamy ogrzewanie tylnej szyby, lusterek, podświetlenie zapalniczki i zapalniczkę ma jakiś przekaźnik?

Opublikowano
Panowie, czy obwód elektryczny, na którym mamy ogrzewanie tylnej szyby, lusterek, podświetlenie zapalniczki i zapalniczkę ma jakiś przekaźnik?

Tak - zabudowany w panelu klimy.

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Gdzieś mi słowo zjadło

Potrzebuje kupić moduł komfortu do a4 b7 jeden z powyższych numerów

Allegro. Albo zapytaj Siemiana...

Opublikowano
Panowie, czy obwód elektryczny, na którym mamy ogrzewanie tylnej szyby, lusterek, podświetlenie zapalniczki i zapalniczkę ma jakiś przekaźnik?

Tak - zabudowany w panelu klimy.

Bartek, dużo roboty z wymianą? ew. w którym to miejscy Climatronica siedzi?

Opublikowano

Panowie podpowie ktoś jaki numer mają te felgi? Są to ori Audi?

3711627966_2

Opublikowano

Wyglądają jak z Regału vw tylko ze znaczkami audi...

Wysłane z hajźla

Opublikowano

Właśnie też mi się cos wydaje że na jakimś golfie podobne widziałem

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Podobne do felg VW o takim numerze K0 071 498 AG 16 ale nie wiem na 100% czy to te są :kwasny:

Opublikowano
Panowie, czy obwód elektryczny, na którym mamy ogrzewanie tylnej szyby, lusterek, podświetlenie zapalniczki i zapalniczkę ma jakiś przekaźnik?

Tak - zabudowany w panelu klimy.

Bartek, dużo roboty z wymianą? ew. w którym to miejscy Climatronica siedzi?

Jest wątek o tym przekaźniku w dziale warsztat (by WRC).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.