Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiecie po ile ma D2S?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukaj w dziale sprzedam

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak zwykle to samo.

Opublikowano
W B7 niema D2S :decayed:

nie potrzebuje ich do B7 :whistling:

Opublikowano

Z tymi palnikami to różnie bywa, kupiłem kilka lat temu od w/w kolegi D1S jako ORI PHILIPS a okazały się chińczykami, nic do nich nie mam tylko po jakimś miesiącu spaliły się cewki, przelutowałem stare z ORI i pewnie działają do dziś. Pewnie w D2S nie będzie tego problemu bo nie ma cewki.

Opublikowano

D1S dostalem oryginaly :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie u mnie kolego :whistling: na żarniki jest 12m. gwarancja i wymieniam od ręki albo zwrot $$ co na prawdę rzadko kiedy się zdarza.

Opublikowano

U Ciebie, ale wtedy je kupiłem i leżały z rok, moje zaczęły czasami przygasać i tak jeździłem z tym. Potem wymieniłem i była taka sytuacja, ale nawet nie miałem już paragonu. Może komuś się przyda to co napisałem i wymieni sobie cewkę w chińczyku zamiast palnika;)

Opublikowano

Panowie pomoże ktoś? Jak wymontować akumulator w naszych A4 wiem że jest śruba z przodu którą trzeba odkręcić, ale co to za kabel i jak to zdemontować??

20140221_174007.jpg

Akumulator dzisiaj odmówił posłuszeństwa a jutro rano potrzebuję samochód mieć sprawny :kwasny:

Opublikowano
Panowie pomoże ktoś? Jak wymontować akumulator w naszych A4 wiem że jest śruba z przodu którą trzeba odkręcić, ale co to za kabel i jak to zdemontować??

http://s19.postimg.org/duh0vbmnm/20140221_174007.jpg

Akumulator dzisiaj odmówił posłuszeństwa a jutro rano potrzebuję samochód mieć sprawny :kwasny:

To jest zwykła rurka odpowietrzająca - pociągasz i wychodzi.

Opublikowano

Ufff... bałem się silniej pociągnąć żeby nic nie urwać. Nic biorę latarkę i zapieprzam wymontować i do ładowania

Opublikowano

Pany czy w/g etki dostepny jest zawor / gruszka turbiny?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ufff... bałem się silniej pociągnąć żeby nic nie urwać. Nic biorę latarkę i zapieprzam wymontować i do ładowania

Masz ori S-line?

Opublikowano
Ufff... bałem się silniej pociągnąć żeby nic nie urwać. Nic biorę latarkę i zapieprzam wymontować i do ładowania

Masz ori S-line?

Z s-line na razie tylko tylna lotka :grin:

Opublikowano

Ok, to nie ma tematu. :wink:

Bo w S-line jest stabilizator przed akumulatorem ktory troche przeszkadza i niektorzy go odkercaja do wyjecia akku...

Opublikowano
Ok, to nie ma tematu. :wink:

Bo w S-line jest stabilizator przed akumulatorem ktory troche przeszkadza i niektorzy go odkercaja do wyjecia akku...

:co:

Opublikowano
Ufff... bałem się silniej pociągnąć żeby nic nie urwać. Nic biorę latarkę i zapieprzam wymontować i do ładowania

Masz ori S-line?

Z s-line na razie tylko tylna lotka :grin:

moja lezy juz 7 miesiecy i ciagle zapominam ja dostarczyc do lakiernika :decayed:

Opublikowano
Ok, to nie ma tematu. :wink:

Bo w S-line jest stabilizator przed akumulatorem ktory troche przeszkadza i niektorzy go odkercaja do wyjecia akku...

:co:

co cie dziwi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.