Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Towar exclusive :cygaro:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też mam urwany :wink:

Opublikowano

W giełdzie jest/był aluminiowy zamiennik.

Opublikowano

tylko alu ? :P

Opublikowano

Bo w B6/B7 teoretycznie nie jest rozbieralna klapka i nie da się kupić samego zapięcia.

Opublikowano

Masz na myśli kabel? Zastanawiam się nad kupnem:decayed:

Opublikowano

Do przednich wkładasz? To nic nie trzeba kodować

Moduł komfortu przyjmuje 3 w adaptacjach ale... W tych sterownikach w drzwiach np tylnych, w ogole nie ma prądu na wyjściu żeby zasilić lampki bloczków, to się jakoś koduje?

Jak tak to gdzie te sterowniki w drzwiach włączyć?

Opublikowano
  • Autor

Do przednich wkładasz? To nic nie trzeba kodować

Moduł komfortu przyjmuje 3 w adaptacjach ale... W tych sterownikach w drzwiach np tylnych, w ogole nie ma prądu na wyjściu żeby zasilić lampki bloczków, to się jakoś koduje?

Jak tak to gdzie te sterowniki w drzwiach włączyć?

Kodujesz tylko w MC jeśli takie coś obsługuje. Powinno być zasilanie, tylko jak masz za długo otwarte drzwi to lampki gasną, zamknij i otwórz drzwi.

Opublikowano

No właśnie dziwnie, zaraz po otwarciu też nie ma napięcia, jakby było to pewnie by wywalal błąd żarówki, narazie tylko miernikiem sprawdzane piny. W vcdsie jest taki sterownik , tylko się dostać do niego nie mogą. Nie wiem, nigdzie nie znalazlem tematu o robieniu światła w boczkach. Bo chyba to niemożliwe żeby się pojawiło napięcie dopiero jal się kostke podlaczy z wiązka całą :P

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano
  • Autor
No właśnie dziwnie, zaraz po otwarciu też nie ma napięcia, jakby było to pewnie by wywalal błąd żarówki, narazie tylko miernikiem sprawdzane piny. W vcdsie jest taki sterownik , tylko się dostać do niego nie mogą. Nie wiem, nigdzie nie znalazlem tematu o robieniu światła w boczkach. Bo chyba to niemożliwe żeby się pojawiło napięcie dopiero jal się kostke podlaczy z wiązka całą :P

Wysłane z mojego GT-I9505

To są boczki i tu błędów spalonej żarówki nie uświadczysz. MC = moduł komfortu, w silniczku w drzwiach nic się nie koduje. Może nie te piny mierzysz?

Opublikowano

Mierzyli wszystkie piny po kolei. Sa sterowniki w kazdych drzwiach i piny na wyjściu w nich są bez zasilania, była próba wejścia przez modul komfortu przez extras, ale nieaktywne, podobno do ogarnięcia tylko przez serwis. Mam boczki bez pakietu, dokładam ze swiatelkami, coś powinienem kodowac, czy tylko się wpiąć i swieci? Bo bez kodowania to wyjście bez zasilania, nawet zaraz po otwarciu drzwi

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano
  • Autor
Mierzyli wszystkie piny po kolei. Sa sterowniki w kazdych drzwiach i piny na wyjściu w nich są bez zasilania, była próba wejścia przez modul komfortu przez extras, ale nieaktywne, podobno do ogarnięcia tylko przez serwis. Mam boczki bez pakietu, dokładam ze swiatelkami, coś powinienem kodowac, czy tylko się wpiąć i swieci? Bo bez kodowania to wyjście bez zasilania, nawet zaraz po otwarciu drzwi

Wysłane z mojego GT-I9505

Wpiąć i zakodować w MC

Opublikowano

20140611_193502z.jpg

w tym miejscu było sprawdzane, czy idzie jakieś zasilanie i nie ma zasilania.

w MC w kanale 61 przy wartości 0.

ale, kanał 61 i wartość np 2 (nie mam korb z tyłu), lub nawet 3, odnosi się do pakietu pod fotelami, a to osobne są instalacje (chyba?)

to gdzie ewentualnie szukać kodowania do boczków?

próbowali wejść do tych sterowników przez MC -> extras, ale to nieaktywne i stąd info, że pewnie tylko w aso mi to zrobią...

tylko jakoś mi się nie widzi, żeby wszyscy któzy montują boczki z oświetleniem jeździli do aso :P

nie mam jeszcze wiązki, jak pisałem, było sprawdzane miernikiem, ale auto stoi już kilka dni, boczki ściagane 3 razy, chętnie bym już pojeżdził, więc jak możecie to podpowiedzcie, chociaż może głupio pytam, nie mam chwilowo sam komputera, żeby poszukać :/

Opublikowano

Kumpel wpine pod czerwone zrobił i tez świeci. ?

Co do zamka podłokietnika to Alu tu

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=327165

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Opublikowano
  • Autor
http://s29.postimg.org/paipmjlyr/20140611_193502z.jpg

w tym miejscu było sprawdzane, czy idzie jakieś zasilanie i nie ma zasilania.

w MC w kanale 61 przy wartości 0.

ale, kanał 61 i wartość np 2 (nie mam korb z tyłu), lub nawet 3, odnosi się do pakietu pod fotelami, a to osobne są instalacje (chyba?)

to gdzie ewentualnie szukać kodowania do boczków?

próbowali wejść do tych sterowników przez MC -> extras, ale to nieaktywne i stąd info, że pewnie tylko w aso mi to zrobią...

tylko jakoś mi się nie widzi, żeby wszyscy któzy montują boczki z oświetleniem jeździli do aso :P

nie mam jeszcze wiązki, jak pisałem, było sprawdzane miernikiem, ale auto stoi już kilka dni, boczki ściagane 3 razy, chętnie bym już pojeżdził, więc jak możecie to podpowiedzcie, chociaż może głupio pytam, nie mam chwilowo sam komputera, żeby poszukać :/

Tu masz wszystko, rysunki, itd.

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/#post1701898

Opublikowano

Dzięki :)

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano

Do znawców Audi- dlaczego na niektórych klapach bagażnika jest napis np. A4 2.0 TDI a na innych nie, zawsze mnie to ciekawiło?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.