Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy znaczki z klapy tył "A4", "1.8T" oraz "COOO" zdejmę i nie pozostaną dziury ?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spokojnie możesz działać. :wink4:

Opublikowano

W b6 wszystke wywaliłem i na taśmę dwustronna tylko były więc śmiało.

Opublikowano

Jak u siebie zrywalem to trochę taśmy zostało na lakierze. Wyczyscilem gumka szkolną :-P i na koniec poprawiłem mleczkiem koloryzujacym i jest cacy.

Tylko za mocno trzec nie można

Opublikowano

Jak u siebie zrywalem to trochę taśmy zostało na lakierze. Wyczyscilem gumka szkolną :-P i na koniec poprawiłem mleczkiem koloryzujacym i jest cacy.

Tylko za mocno trzec nie można

Fajnie to musi wygladac jak wypluczesz wszystkie wypelniacze :D

Nie polecamy tutaj takiej fuszerki :D

Opublikowano

Nie nie. Nic takiego. Na drobne kawałki taśmy mogłem sobie pozwolić. Wielokrotnie auto było myte i jest dobrze. Przy dużych fragmentach taśmy byłby problem.

Swoją drogą to jak ogarnę w końcu samochód i kilka modów które ciągle mi po głowie chodzą, to i tak pełne malowanie zrobię ze zmianą koloru

EDIT. Bieniek, za jakiś czas i tak będę miał interes do Ciebie

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedzi

będę w niedługim czasie działał :P

Opublikowano

Zawsze zapomne się zapytać ekspertów, mam w boczkach drzwi czerwone lampki, i moje pytanie to- czy to ma się świecić czy to tylko odblaski?

Opublikowano

jak nie świecą to na pewno odblaski no chyba ze masz wszystkie żarówki uwalone ale to mało prawdopodobne

najlepiej wyciągnij delikatnie podważ od dołu i będziesz wiedział

Opublikowano

One chyba świeca tylko,jak jest pakiet światło

Opublikowano

No wlasnie chyba- nie wiem czy w B6 jest to samo, ale w B6 siostry nie ma pakietu światło , ale te lampki sie świecą....

Opublikowano

U mnie swieca, ale mam pakiet swiatlo.

Panowie podrzucicie temat o zestawie BT firmy Bury. Jakis czas temu widzialem ladne foty jak ktos to zamontowal chyba w B6 ale w zaden sposob teraz nie moge tego znalezc :/

Opublikowano

Pytanie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e540c2ee3e09e28.html

nr 1 czy tam nie powinna być jakaś kratka ? jest dziura na przestrzał. Od strony kierowcy jest tunel doprowadzający powietrze a z lewej nie ma nic. Tak ma być ?

nr 2 czy wyciągnę ten szary element bez wyciągania zderzaka ? jest gdzieś opisane jak go wytargać nie uszkadzając niczego ?

Edytowane przez gumish

Opublikowano

odp1 powinna być zaślepka prostokątny plastik na zatrzaski

odp2 blęda jest przykręcana do zderzaka na chyba 4 śruby odkręcasz i zdejmujesz

Opublikowano
  • Autor

ad1 jest zaślepka imitująca wlot ale oddzielnie jej nie kupisz w ASO, tylko z kratką.

ad2 od dołu masz 3-4 śrubki

Opublikowano

I na gorze dwie ;)

Opublikowano

Ja mam dwie srubki :)

Opublikowano

czy 2 czy 4 nie ważne

i tak muszę zderzak demontować :)

H4mm3R

masz może numer tej całej kratki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.