Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam nowe ori wtryski do 3.0TDI (059130855HX) po 850zł/szt. jakby ktoś potrzebował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ori wyjda mnie tyle co czarny eibach. I ciekawe czy jak zaloze na tyl czarnego to znowu nie bedzie tak jak kiedys - d*pa nizej niz przod.

Aktualnie jest tak

8d95ba4d055694e796e7f937cc179e21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji ciezko ustrzelic bo ludzie tak naprawde nie widza co sprzedaja - nie wiedza czy to sline, jaki silnik czy quattro tylko wyciagaja z aut i wystawiaja na allegro a potem mozna kupic cos kompletnie niepotrzebnego :/ no chyba ze ktos by mial pewniaka z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja z tego typu zawieszeń jestem wyleczony. Proś o kolory na sprężynach i porównuj z tabelą na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej beczki.Czy jest możliwość dokupienia zabudowy akumulatora w b7? bo brzydko wyglądają te klemy na wierzchu po otwarciu klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie ceny sa za to w aso? Kiedys pytalem to pod 2 - stowki podchodzilo ...

Ciebie to wszyscy i wszędzie chcą naciągnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Ja mam Eibacha Sportline + Bil B8 (czyli tzw. kit Bilstein B12). Zmiana z 1BV na B12. Jest niżej ( o dobre 2 cm) i dużo bardziej miękko/komfortowo. Na dziurach i wybrzuszeniach trzeba uważać bo łatwo przytrzeć osłonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kto śmiga oklejoną b7 w brązowo złocisty mat? Miałem dziś okazję poznać a nie mogę znaleźć tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...