Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany mam nowe ori wtryski do 3.0TDI (059130855HX) po 850zł/szt. jakby ktoś potrzebował :hi:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szybkie pytanie.

Felga 19'

ET48

Do mojej B7 wejda bez problemu ?

(Eibach zalozony)

Opublikowano

Zależy od szerokości felgi

Opublikowano

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Opublikowano

Kasowo nie wchodzi w gre gwint ;)

Opublikowano
  • Autor

To kup sprężyny jakie miałeś, nie powinno być problemu.

Opublikowano

Tylko ori wyjda mnie tyle co czarny eibach. I ciekawe czy jak zaloze na tyl czarnego to znowu nie bedzie tak jak kiedys - d*pa nizej niz przod.

Aktualnie jest tak

8d95ba4d055694e796e7f937cc179e21.jpg

Opublikowano
  • Autor

To poszukaj S-line, pewnie kupisz za psie pieniądze.

Opublikowano

Na aukcji ciezko ustrzelic bo ludzie tak naprawde nie widza co sprzedaja - nie wiedza czy to sline, jaki silnik czy quattro tylko wyciagaja z aut i wystawiaja na allegro a potem mozna kupic cos kompletnie niepotrzebnego :/ no chyba ze ktos by mial pewniaka z forum

Opublikowano
  • Autor

Dlatego ja z tego typu zawieszeń jestem wyleczony. Proś o kolory na sprężynach i porównuj z tabelą na forum.

Opublikowano

Panowie pytanie z innej beczki.Czy jest możliwość dokupienia zabudowy akumulatora w b7? bo brzydko wyglądają te klemy na wierzchu po otwarciu klapy.

Opublikowano

Osłona podszybia 8E181944701C 63zł

Pokrywa akumulatora dekielek 8E1819422A01C 26zł

Opublikowano

To takie ceny sa za to w aso? Kiedys pytalem to pod 2 - stowki podchodzilo ...

Opublikowano
  • Autor

To takie ceny sa za to w aso? Kiedys pytalem to pod 2 - stowki podchodzilo ...

Ciebie to wszyscy i wszędzie chcą naciągnąć :decayed:

Opublikowano

Nie nie :) ostatnio sie wycwanilem :) w serwisie to na Ty jestesmy :)

Opublikowano

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Ja mam Eibacha Sportline + Bil B8 (czyli tzw. kit Bilstein B12). Zmiana z 1BV na B12. Jest niżej ( o dobre 2 cm) i dużo bardziej miękko/komfortowo. Na dziurach i wybrzuszeniach trzeba uważać bo łatwo przytrzeć osłonami.

Opublikowano

Masz jakies fotki dla porownania ?

Opublikowano
  • Autor

Pany kto śmiga oklejoną b7 w brązowo złocisty mat? Miałem dziś okazję poznać a nie mogę znaleźć tematu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.