Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo to ;)

643a60d73bedb7c33a1f11bd1a70f1ec.jpg

Opublikowano

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Ja mam Eibacha Sportline + Bil B8 (czyli tzw. kit Bilstein B12). Zmiana z 1BV na B12. Jest niżej ( o dobre 2 cm) i dużo bardziej miękko/komfortowo. Na dziurach i wybrzuszeniach trzeba uważać bo łatwo przytrzeć osłonami.

Z tego co widziałem u Ciebie w temacie to nie sportline a prokit, chyba, że zmieniłeś ? Na jakiś spot byś wpadł, chętnie bym oblukał jak siadło to to.

Jak byś miał zdjęte koło to zmierzyłbyć tak długość amora, ciekawe ile krótszy jest B8 od seryjnego amorka.

af4d4970187a.jpg

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Problem felg poki co rozwiazany. Pojawil sie natomiast nowy.

W srode z kolega MAT1000 robilismy przymiarke felg. W miedzy czasie okazalo sie ze mam peknieta sprezyne lewy tyl.

Kiedys kombinowalem z zawieszeniem zeby rowno posadzic auto i finalnie padlo na to ze na przod wsadzilem sprezyny czarne eibacha, na tyle zostaly ori sline.

I teraz pytanie co kupic na wymiane??

Opcje sa takie:

- ori - moze byc drogo

- dokupic tylko dwie czarne eibacha na tyl - oile beda chcieli sprzedac tylko dwie

- kupic komplet eibacha sportline czerwony i zmienic wszystkie 4. Tylko tu pojawiaja sie wieksze koszty.

Zalezy mi na tym aby auto stalo rowno, ewentualnie przod troche nizej.

Podpowiecie co kupic ? Ma ktos na forum zalozonego sportlina ? Obawiam sie ze moze byc za nisko na codzien.

Z gory dzieki za podpowiedzi.

Ja mam Eibacha Sportline + Bil B8 (czyli tzw. kit Bilstein B12). Zmiana z 1BV na B12. Jest niżej ( o dobre 2 cm) i dużo bardziej miękko/komfortowo. Na dziurach i wybrzuszeniach trzeba uważać bo łatwo przytrzeć osłonami.

Z tego co widziałem u Ciebie w temacie to nie sportline a prokit, chyba, że zmieniłeś ? Na jakiś spot byś wpadł, chętnie bym oblukał jak siadło to to.

Jak byś miał zdjęte koło to zmierzyłbyć tak długość amora, ciekawe ile krótszy jest B8 od seryjnego amorka.

af4d4970187a.jpg

Kiedy i gdzie są teraz spoty- bo już dawno rachubę straciłem? :decayed:

Na spot takim nie umytym? :grin:

Sam już nie wiem co zakładałem- leżało ponad rok na strychu to trzeba było to w końcu ogarnąć :grin:

Wiem jedno... ATE PD + klocki ATE po rozgrzaniu piszczą jak cholera...

Masz jakies fotki dla porownania ?

Fotek na razie brak, postaram się jakieś ogarnąć na dniach...

Edytowane przez melman_zyrafa

Opublikowano

W Arkadii są 19:00, każdy wtorek.

ATE to mi lubiło piszczeć z tyłu, nigdy więcej tego szitu.

Opublikowano

A ja z kolei mam ATE zalozone i wszystko git :P

Opublikowano

Panowie doszły mnie słuchy że do quattro nie stosuje się opon kierunkowych , fałsz czy prawda ?

Opublikowano

Falsz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Byłem u 4 wulkanizatorow i każdy mi powiedział ze nie powinno sie stosować opon kierunkowych tylko tylko jakiś asymetryczne chyba nie pamietam tej nazwy . Na pytanie dlaczego mowili ze sa inne trakcje i ze szybciej sie zużywają

Opublikowano

Gdzies wyczytalem, ze maja byc asynetryczne i takie kupiłem… choć w zadadzie nie wiem dlaczego. Czekam na kogos madrzejszego :)

Opublikowano

pytanie

bo spotkałem się z różnymi opiniami

zmieniam olej na polecanego przez dzika 5w40 LM synthoil high tech + płukanka

czy filtr oleju zakręcam tylko ręką bez użycia narzędzi ?

Edytowane przez gumish

Opublikowano

Na pokrywce od oleju jest napisany jakim niutem. Ja zawsze smaruje oring olejem i zakręcam ręką i tak później trzeba kluczem odkręcać.

Panowie: mam klimatronik bez grzanych tyłków, jak włożę z grzanymi tyłkami nie podłączając jeszcze tyłków mam coś kodować ??? Czy będzie na razie działało identycznie jak poprzedni ???

Opublikowano

Bedzie dzialac ale po zalaczeniu stolkow beda bledy siedzen

Musisz przyuczyc jeszcze vin i adaptacje silniczkow zrobic...

Aaaa tak pozatym na pelnym legalu hej Panowie :)

Opublikowano

Panie niestandardowy widze kolor sie zmienił a nawet się nie przywitał. :thumbdown: nie ładnie :facepalm:

Opublikowano

Bedzie dzialac ale po zalaczeniu stolkow beda bledy siedzen

Musisz przyuczyc jeszcze vin i adaptacje silniczkow zrobic...

Aaaa tak pozatym na pelnym legalu hej Panowie :)

Czyli mam założyć i zrobić coś takiego ?

Włączyć klimatyzację i wcisnąć auto.

Przyuczenie VIN

08 Klima - 10 Adaptacja - Kanał 81 Wpisz PIN 26467 Testuj Zapisz

Nastawy podstawowe

08 Klima - 04 basic settings - Blok 001 - zaczekaj aż wszystkie wartości zejdą do zera

i ewentualnie potem:

08 Klima - 10 Adaptacja - Chanel 00 [Test] > [save] - (czyli przywróć ustawienia fabryczne)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.