Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odblokowales wtyczke? Przewaznie rozowa blokada...

Tak odblokowałem i piny wyjęte.

Pojawił się kolejny problem jak wyciągnąć kabelek i pina??

Edytowane przez MaciejK

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

troche juz sie z Toba Macieju gubie. piszesz ze odblokowales kostke i piny z kostki wyjete... po chwili piszesz ze masz kolejny problem... jak wyciagnac kabelek i pina :doh:

Opublikowano

w kolo Macieju

Opublikowano
  • Autor

troche juz sie z Toba Macieju gubie. piszesz ze odblokowales kostke i piny z kostki wyjete... po chwili piszesz ze masz kolejny problem... jak wyciagnac kabelek i pina :doh:

Może chodzi mu jak wyciągnąć kabelek z pina :facepalm:

Opublikowano

Literówka się w kradła. Tak to jest jak pisze się z dzieckiem na rękach.

Tak chodzi o to jak wyciągnąć kabelek z pina. :)

Opublikowano
  • Autor

Literówka się w kradła. Tak to jest jak pisze się z dzieckiem na rękach.

Tak chodzi o to jak wyciągnąć kabelek z pina. :)

Rozwalasz system... no jak? obcinasz. Czym? szczypcami. Co robisz z nowym? lutujesz. Czym? lutownicą + cyna.

Opublikowano

Nie da sie wyciagnac przewodu z pina. Jest tak jak mowi Hammerek. Przytnij, lutuj, izoluj i smiga...

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Noto do sklepu po lutownice trzeba jechac

Opublikowano
:hi: chłopaki a4 b7 2.0tdi avant BRD 170KM jakie ma tarcze hamulcowe z przodu? 312mm? Jak tak to ori alusy 15 nie wejda chyba na to? :/
Opublikowano
  • Autor

:hi: chłopaki a4 b7 2.0tdi avant BRD 170KM jakie ma tarcze hamulcowe z przodu? 312mm? Jak tak to ori alusy 15 nie wejda chyba na to? :/

Zobacz jaki jest zacisk, 15 alu powinno wejść na 312

Opublikowano

Pytanko jaki opornik wlutować w bixenon aby nie waliło błędem spalonej żarówki jak zamontowałem ledy w DRL?

Opublikowano

:hi: chłopaki a4 b7 2.0tdi avant BRD 170KM jakie ma tarcze hamulcowe z przodu? 312mm? Jak tak to ori alusy 15 nie wejda chyba na to? :/

Mi 15" nie wchodzi

Opublikowano

Dowiadywal się ktoś kiedyś w jakiej cenie są 4 listwy sline na prog do b7?

Opublikowano
  • Autor

Komplet używek kupisz w cenie jednej nowej w ASO :decayed:

Opublikowano

Komplet używek kupisz w cenie jednej nowej w ASO :decayed:

na znanym lubianym portalu nówki są w cenie używek i wiszą już długo :naughty:

Opublikowano

Te z allegro aż podejrzanie niskie ceny mają, może małe rączki w chinach itp je zrobiły na zamówienie indywidualnego klienta :D

Opublikowano

Orientuje się ktoś jaki dokładnie kolor lakieru (kod) siedzi na listwach progowych na znaczku s-line (chodzi mi o ten czerwony), Mam listwy ale trochę "zmęczone" i myslałem żeby je trochę odświeżyć.

Opublikowano
  • Autor

Orientuje się ktoś jaki dokładnie kolor lakieru (kod) siedzi na listwach progowych na znaczku s-line (chodzi mi o ten czerwony), Mam listwy ale trochę "zmęczone" i myslałem żeby je trochę odświeżyć.

Jak Ty coś wymyślisz :decayed: kup podobny w sklepie z farbami lub w sklepie modelarskie i pomaluj.

Opublikowano

Orientuje się ktoś jaki dokładnie kolor lakieru (kod) siedzi na listwach progowych na znaczku s-line (chodzi mi o ten czerwony), Mam listwy ale trochę "zmęczone" i myslałem żeby je trochę odświeżyć.

Jak Ty coś wymyślisz :decayed: kup podobny w sklepie z farbami lub w sklepie modelarskie i pomaluj.

Jak z babą :lol: . W sumie dobry pomysł z tym sklepem modelarskim, tylko listwy teraz w PL a ja w Austrii :facepalm: No nic poczekają, jeść im nie trzeba dawać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.