Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sliczna sztuka, tylko jak to po gazie czulby sie ten silniczek? No i sama instalacja gazu pewnie z 6-8 tysi? Ile przy jezdzie po miescie pali gazu? Lato/zima?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No wlasnie caly czas szperam po necie w tych tematach ... :)

Opublikowano

:hi:

jak mi to chodzi po glowie przez ten weekend...

http://allegro.pl/audi-s4-v8-salon-polska-1wlasciciel-bezwypadkowy-i5240593217.html

zagazowac i latac...

Ale najpierw przeczytać:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245191-42-w-s4-b6b7-bbk/

Opublikowano
  • Autor

Daruj sobie, za specjalnie to nie jedzie, serii nie trzyma. Żeby to jechało to potrzeba kompresor który kosztuje połowę tego auta..

Opublikowano

Brac z motorownia 3.0 quattro lub modowac na 2.7 biturbo jak juz celowac w cos wiecej niz 4 cylindry ;)

Opublikowano

Lepszej alternatywy do a4 nie widze, jezeli chodzi o moc i wiecej niz 4cyl. No chuba, ze ma sie w oj hajsiwa by potem te V8 serwisowac ;)a conajmniej zaprzyjaznionego mechanika ;)

Opublikowano

Ja znam to auto. Caly czas serwis, tykko palowane nonstop. No i po gazie jak byly by bledy to sama mysl nie dawala by mi spokoju :) ale furka zacna :)

Opublikowano

http://allegro.pl/mercedes-amg-s-w221-glk-w204-et45-et57-felgi-alu-i5069001016.html

Panowie b7 dopiero kupiłem. I nie mam wiedzy czy to wejdzie.

Chodzi mi o inną fele merca ale te same parametry.

Problem moze być z tyłu.

I inne pytanie przód bym dal 235/35 a co z tyłem to jest quattro i pasuje to dobrać.

Opublikowano

Bez dystansów nie ma szans.
Co do opon tył też 235/35

Opublikowano

Bez dystansów nie ma szans.

Co do opon tył też 235/35

Jesteś pewny? po pierwsze profil 35 jest przy 19"

Po drugie w quattro obwód koła musi być taki sam z przodu i z tyłu. Jak dasz taką samą oponę na 8,5" i 9,5" to tył chyba się naciągnie?

Opublikowano

Nie zwróciłem uwagi, że to 20" :decayed:
To raczej będzie opona 225/30 :D

W quattro jak dobrze pamiętam jest 3% tolerancja.

Opublikowano
  • Autor

Bez dystansów nie ma szans.

Co do opon tył też 235/35

Jesteś pewny? po pierwsze profil 35 jest przy 19"

Po drugie w quattro obwód koła musi być taki sam z przodu i z tyłu. Jak dasz taką samą oponę na 8,5" i 9,5" to tył chyba się naciągnie?

Boki się naciągną, obwód się nie zmieni.

Opublikowano

Kurcze, ale panowie kwestia jeste taka że kilka dni temu do przodu mierzyłem 235/35/19 et 32 i 8.5j i odstawało.

tył nie jeste kłopotem, problem jest z przodu.

Nie chce żeby opony wystawały poza obrys, maja być na równo


dobra co radzicie jaki rozmiar felgi i opon, moga byc 19 moga być 20

Opublikowano

H4mm3r może by tak zaktualizować pierwszą stronę ???

Większe, wyraźniejsze, nowe miniaturki, listę kto należy do B7 CREW i jakiś temat nowy gdzie mogły by się zgłaszać nowe chętne osoby ;)

Opublikowano

Za grosze oddam jesli ktos potrzebuje

fc8495b3c19e24ed0d403e39d9ba5e8a.jpg

bbaf4d64d8a188cc4f4eb7354082e1be.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sory chłopaki za pytanie ale nie znam jeszcze b7 , co to jest??

http://olx.pl/oferta/sprzedam-sportowe-zawieszenie-gwintowane-do-audi-a4b6-firmy-kw-CID5-ID904qb.html#e6f4c26f03

Co myślicie?? cena niby ok

Panowie nastepne pytanie, czy zawias z b6/7 jeste taki sam w Q i w ośce??

Opublikowano

Rozni sie na pewno klasa wagowa i tylne sprezyny w quattro sa chyba węższe. Do do pytania co to jest to dysze spryskiwaczy przedniej szyby. W ori wychodzily dysze w ktorej jedna daje dwa strumienie punktowe na szybe. Rezacze wymieniaja je na mgielkowe wtedy cala szybe masz za jednym razem spryskane. W watku hammerka jest link jak to dziala. ..

Opublikowano

Ten gwint strasznie tani :whistling:

Tani ale juz go sobie zarezerwowałem, koleś fajnie gada i zobaczymy co wyjdzie, czekam na foty i fakturę zakupu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.