Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Zakoduje sie kluczyk bez problemu w B7 CDS'em , do żadnego ASO nie trzeba jechać , ale jaki transponder jest potrzebny nie powiem bo mi to kolega robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie tak myślałem ale nie byłem pewny. Możesz się dowiedzieć co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkodowało mi się immo w jednym kluczyku. ASO pomogło:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line są w takim zestawieniu, oprócz materiału są w alkantarze i pełnej skórze, i nie zawsze są z wytłoczonym napisem s-line.

b1040d7a3de7.jpg

W b7

Materiał - naleśnik

Materiał- kubelki

Skóra + alkantara - bez napisu

Skóra+ speed (taka choćby siatka)- napis s-line

Potem już tylko pelna skóra

Czyli wszytko jasne.

Materiał jaki mam to Speed.

Dzięki chłopaki za pomoc.

Teraz z innej beczki. Wielu z was ma ledy od kolego Tomnik. "Żarówka" postojowa składa się z 3 ledów, 2 po jednej dwa po drugiej. Jak mecie ją założoną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz z innej beczki. Wielu z was ma ledy od kolego Tomnik. "Żarówka" postojowa składa się z 3 ledów, 2 po jednej dwa po drugiej. Jak mecie ją założoną??

U mnie są założone pionowo. Najlepiej załóż sobie i wieczorem okręcaj ją razem z oprawką, wtedy będziesz widział kiedy najlepiej świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem, że będzie to miało jakieś znaczenie, ale każdą mam w innej pozycji i światło rozchodzi się równomiernie w odbłyśniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki czy przy concercie 2 jest diversity ? tzn czy od wzmacniacza antenowego powinien wychodzić kabel od diversity ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób wiochy. Chcesz plaster miodu to szukaj ori używki z RSa. Trafiają się na popularnych portalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwie idą w odblask po skosie, a ta jedna do góry.

No właśnie u mnie dwie idą do góry a jedna na dół i za cholerę nie mogę włożyć inaczej :( A podejrzewam że święciło by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki czy przy concercie 2 jest diversity ? tzn czy od wzmacniacza antenowego powinien wychodzić kabel od diversity ?

pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam takie pytanie czy da się jakoś sprawdzi lampy ( bix skrętny) bez przetwornicy i zakładania do samochodu bo zbieram graty na moda tylko chciałbym sobie sprawdzić czy silniczki są sprawne bo do 10 dni moge je odesłać a potem już będzie ciężko. Można im na krótko gdzieś podać 12V żeby nic nie po palić a to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwie idą w odblask po skosie, a ta jedna do góry.

No właśnie u mnie dwie idą do góry a jedna na dół i za cholerę nie mogę włożyć inaczej :( A podejrzewam że święciło by lepiej.

Trochę się z tym namęczyłem, trzeba "podkręcić" kabelki trochę i powinny się ustawić tak jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dwie idą w odblask po skosie, a ta jedna do góry.

No właśnie u mnie dwie idą do góry a jedna na dół i za cholerę nie mogę włożyć inaczej :( A podejrzewam że święciło by lepiej.

Trochę się z tym namęczyłem, trzeba "podkręcić" kabelki trochę i powinny się ustawić tak jak trzeba.

No właśnie te pieprzone kabelki sprawiają że żarówka wchodzi w jednej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;) chcialbym zalozyc ori radio, moje b7 wyjechalo bez radia z fabryki czyli rowniez bez suba i wzmaka. W niedalekiej przyszlosci chce zalozyc sub i wzmak bose, pytanie jakie wiazki potrzebuje(pomijajac ramke,tunel klimatr i popiolke 2din) i co z czym trzeba polaczyc? Prosilbym o jak najszczegolowe odpowiedzi;p ps. Mam glosniki przod+tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...