Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie o tym nie pomyślałem, a przecież mam wentylacje zakodowaną...

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy przycisk otwierania bagaja w drzwiach kierowcy jest taki sam w angliku jak w Europejczyku? Pozdrawiam

Pozdrawiam Andrzej

Opublikowano

Panowie 2 pytanka

1. ma ktoś namiar na ramkę skrzyni biegów oraz popiołke przód 1NK ale w idealnym stanie ?! na moją dziś spadł telefon ( pal go licho ale na dekorze jest wgniecenie na 1 cm, z daleka niby nie widać ale mnie to wq...

2. popiołka przód 1DIN różni się od 2DIN ?

Opublikowano

2. popiołka przód 1DIN różni się od 2DIN ?

1DIN jest zaokrąglona z przodu a 2DIN jest płaska

Opublikowano

ale "wymiarowo" i montażowo obie są takie same ?

Opublikowano

Wymiarowo i montażowo pasują obie (chociaż w tunelu 1din trzeba podciąć kawałek żeby wsadzić popiołkę 2DIN). Aczkolwiek różnie może być pod klimatronikiem. Chcesz w tunel 1DIN wsadzić popiołkę 2DIN czy w tunel 2DIN popiołkę 1DIN?

Wrzucę jeszcze fotki poglądowe czym się różnią.

1din:

http://imged.pl/1813/audi-a4-b6-b7-01-07r-popielniczka-czarna-1-din-1891813.jpg

2din:

http://imged.pl/3066/popielniczka-2din-audi-a4-b6-b7-rns-e-navi-2-883066.jpg

Edytowane przez Fish3r

Opublikowano

Fish3r dzięki wielkie wertuje allegro by znaleść właśnie różnice a tu proszę jak na dłoni :thumbup1::thumbup1:

Mam przerobiony tunel 1 DIN na 2 DIN, czas go wymienić na jakiś w super stanie i przy okazji resztę poprawić

Myślałem że mam popielniczkę 1 DIN a jednak mam 2 DIN

Opublikowano

Sa jeszcze jakies akcje serwisowe dla BRD poza pompkami.

Opublikowano

Panowie mam problem z Webasto.

Jak włączam to słyszę że załącza się pompa/wiatrak ale po kilku minutach się wyłącza i nic się nie dzieje. Nawiewy w samochodzie też nie dmuchają.

Ktoś wie co może być przyczyną.

Opublikowano

Panowie mam problem z Webasto.

Jak włączam to słyszę że załącza się pompa/wiatrak ale po kilku minutach się wyłącza i nic się nie dzieje. Nawiewy w samochodzie też nie dmuchają.

Ktoś wie co może być przyczyną.

Pompka wody V55 może siadła, najlepiej zapinij VAG-a i odczytaj błędy.

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś czy w A6 C6 zderzak z polifta(2010r) podejdzie p&p do przedlifta(2006r)?

Opublikowano

Zapytaj się w grupie A6.

Opublikowano

Panowie co ile wymieniać rozrząd?.... 60 kkm bedzie dobrze?

Opublikowano

Panowie co ile wymieniać rozrząd?.... 60 kkm bedzie dobrze?

Interwał wymiany rozrządu masz w książce serwisowej.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie co ile wymieniać rozrząd?.... 60 kkm bedzie dobrze?

Interwał wymiany rozrządu masz w książce serwisowej.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

gdzie jest o tym wpis?

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś czy w A6 C6 zderzak z polifta(2010r) podejdzie p&p do przedlifta(2006r)?

nie podejdzie

Opublikowano

a skąd ja Ci kolego książke serwisową wezmę?

Po drugie pytam was a nie ksiązke, w książce moze być róznie np serwis twierdzi pierwszy po 120kkm i nastepny po kolejnych 120kkm. Ale ja w zyciu bym tyle nie ryzykował.

Opublikowano

Ja zawsze wymieniam co 60-70tys. Nie robię wielkich przebiegów, więc wolę zmieniać przy mniejszym przebiegu :)

Opublikowano

Książki serwisowej nie musisz mieć, w instrukcji obsługi też jest to napisane. Ja mam teoretycznie do wymiany jeszcze 30kkm ale chce zmienić przy następnej wymianie oleju więc jakoś za 12kkm wyjdzie wtedy po 70kkm

Opublikowano
  • Autor

Ja wymieniam co 80-90kkm rozrząd albo cały silnik :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.