Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy ktoś w Warszawie lub okolicach ogarnie odczytanie kodu PIn z RNS-e lub ewentualnie polecicie jakiś dekoder ? Navi w samochodzie jednak problemem jest taśma i nie działający wyświetlacz. Do wymiany taśmy będę musiał wyjąć całkowicie navi a nie mam kodu ..

RNS-E ma zapisany VIN Twojego auta, więc jak go włożysz z powrotem to nie zapyta o kod

Dzięki wielkie za dobre info ! :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakie sprzęgło (dwumasę) kupić do A4 B7 2.0 TDI 140 BPW czip na 170 żeby było mocniejsze wytrzymalsze? :)

Opublikowano

Panowie jakie sprzęgło (dwumasę) kupić do A4 B7 2.0 TDI 140 BPW czip na 170 żeby było mocniejsze wytrzymalsze? :)

SACHS

Opublikowano

Panowie jakie sprzęgło (dwumasę) kupić do A4 B7 2.0 TDI 140 BPW czip na 170 żeby było mocniejsze wytrzymalsze? :)

SACHS

Tyle to wiem... Chodziło mi raczej o to: przykłoadowo w A3 mam 130koni a mam sprzegło teraz dane z seata 150konnego, trzeba bylo zmienic tylko sruby bo nie pasowaly a tak to cala reszta podeszla p&p :)

Opublikowano

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

Opublikowano

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

Gregor10 sprzedaje takie hybrydy.

Panowie jakie sprzęgło (dwumasę) kupić do A4 B7 2.0 TDI 140 BPW czip na 170 żeby było mocniejsze wytrzymalsze? :)

Jeżeli chcesz mieć mocniejsze sprzęgło a masz ful kasy to możesz zakupic Sachs Performance(wzmocniony docisk i tarcza) lub sprawdź czy wejdzie ci komplet od BRD. Moim zdaniem po samym czipie to seria powinna wytrzymać(zawsze możesz swoja seryjna tarczę obic kewlarem).

Opublikowano

Witam Panowie. Czy ktoś wie o fajnej b7 3.0tdi? [emoji4]

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

Turbospec pewnie

Opublikowano

Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie

Turbospec pewnie
A jaki potencjał jest na takiej hybrydzie? Ile KM
Opublikowano

Koledzy , wiecie gdzie kupić taśmę wyświetlacza do RNS-e ?

Opublikowano

kto by miał pożyczyc rolke do nadkoli ? :wink:

Opublikowano

Panowie pytanko o te "słynne " podkładki na tył do podniesienia zawieszenia ich nr to 8E0 512 145 tak??

Ile ich się daje jedna czy dwie i gdzie pod czy nad sprężynę ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Wie ktoś może, jaki kolor a raczej odcień jest najbardziej zbliżony do LY7G?

Opublikowano

Ludziska mam problem z czujnikiem parkowania przód. Jakoś dziwnie mi wszedł do środka (lewy ten obok sprysków). I teraz moje pytanie czy jakoś się do niego dostanę bez ściągania zderzaka? Np. ścigając kratkę od halogena i gdzieś tam ręką podejdę? Dzisiaj jadąc do pracy to zauważyłem na parkingu i tak siedzę w robo i się zastanawiam co z tym fantem zrobić?

:hi:

Edytowane przez akjam

Opublikowano

46dc544ebdce5c4efac69a9223b02e91.jpg

chce ktoś? za drobny hajs, z wiązką opisaną co i jak :wink:

nr klamotu to 4B0907659A :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

46dc544ebdce5c4efac69a9223b02e91.jpg

chce ktoś? za drobny hajs, z wiązką opisaną co i jak :wink:

nr klamotu to 4B0907659A :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ile?

Opublikowano

Panowie pilna sprawa. Potrzebuje na dziś bądź jutro do południa blende rejestracji do b7 s-line o numerze 8E0 807 285 BC w kolorze 1QP. Ma ktoś? Jestem w stanie za to zapłacić, nadpłacić, przepłacić, byle było na już :D

Opublikowano

Panowie pilna sprawa. Potrzebuje na dziś bądź jutro do południa blende rejestracji do b7 s-line o numerze 8E0 807 285 BC w kolorze 1QP. Ma ktoś? Jestem w stanie za to zapłacić, nadpłacić, przepłacić, byle było na już :D

miałem właśnie w tej sprawie też pisać :kox: sprawa mega pilna, bo chce mu tego paździerza do kupy złożyć do czwartku

cfe25a98d8a227aa83ed7d156b677faa.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jakiej strony bem w kompie nie otworzył to już to zdjęcie jest wstawione przez Ciebie, na roksa.pl tez wrzuciłes? Aha i sam jesteś paździerz

Edytowane przez gabalo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.