Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 minuty temu, shakal napisał:

Klubowicze, wiem że nie każdy przegląda dział "Kupię", więc napiszę też tutaj:

 

Kupię silnik 2.0 TDI BRD 170PS bez osprzętu. 

 

:hi:

Zapytaj @Gremlin0209 wiem, że miał kiedyś na sell.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

Zapytaj @Gremlin0209 wiem, że miał kiedyś na sell.

Dzięki ?

Opublikowano

Posiadam ? Pierscionki maja 6 tys a glowica sprawdzona i wymienione prowadnice i uszczelniacze. Nowka sztuka praktycznie wlozona ?

Opublikowano

Ja kupowałem na jesień 2017 i nawet się trzyma... niewiem czy konkretnie to ale też dałem coś koło 100 zł

Opublikowano
W dniu 22.10.2018 o 15:34, Adam87 napisał:

Jak coś nowego to musi się przyzwyczaić:decayed:

Panowie a da się jakoś te diody ambiente rozjaśnić??? Tak wydaje mi się, że trochę za ciemno świecą.. chyba,że tak ma być:wink4:

I co bawiles się? Ja dzisiaj kupiłem diody i rezystory. Czekam tylko na lutownice i klej na gorąco. Wczoraj jechałem w mega ciemności i w ogóle klamek nie widać żeby cos podswietlalo :D

Opublikowano
3 godziny temu, MarcinL napisał:

I co bawiles się? Ja dzisiaj kupiłem diody i rezystory. Czekam tylko na lutownice i klej na gorąco. Wczoraj jechałem w mega ciemności i w ogóle klamek nie widać żeby cos podswietlalo :D

Niestety jeszcze nie... jestem za granicą ale wezmę się za to w poniedziałek 5 listopada, także będę informował co i jak..

Z klamkami to słyszałem, że dobrze jest obłożyć te plastiki prowadzące folią aluminiową, tak żeby odbijały światło.. 

Opublikowano

Panowie potrzebuje info, czy kiera w komplecie z poduchą od Audi A5 podejdzie do B6/7 ? ? ? 

Opublikowano

Podejdzie. 

Opublikowano

A co z tym fantem z dodatkowym otworem w kierze ? 

@luki19862121 tak napisał:

9 godzin temu, luki19862121 napisał:

Podobno wkładają ale tam gdzie w taśmie jest blokada w kierownicy jest wycięcie i lipa trochę trzeba albo stuningowac taśmę albo zaslepic otwór w kierownicy ale czy wszystkie kiery mają ten otwór nie wiem z A3 tak samo jest. 

IMG_20181028_231014.jpg

Ta blokada w taśmie akurat jest na tym otworze w kierownicy z prawej strony i nie przekrecisz kierą w B8 taśma tego nie ma więc powinno grać kiera z b7 ma tylko jeden otwór z lewej a a3 i A5 po dwa wycięcia tylko nie wiem czy wszystkie kierownice

IMG_20181029_000635.jpg

Nie bardzo łapię o co chodzi, że kiera się nie będzie blokować ?

Opublikowano

Nie powiem Ci tego... W poprzedniej b7, mialem kiere z A5 i wszystko pasowalo, oraz blokada kiery chodzila. 

Opublikowano

Ktoś z trójmiasta i lata Bee 7-mką? :D

Przy okazji zapytam - wymiana na ledowe podświetlenie rejestracji też wiąże się z kupnem ledowych żarówek z canbusem, czy w tym przypadku uda się mi uniknąć tego?

 

Opublikowano

Musi byc canbus ;) 

 

Co do osob z 3-miasta to pytaj w dziale spoty ?

Opublikowano

Jak już temat kierownic to z jakich audi podejdzie kiera do naszych B7? Najbardziej podoba mi sie kiera z okrągłymi poduszkami z nowszych modeli ale czy to Airbag P&P podejdzie? No i czy multifunkcja będzie działać bo wizualnie jest inna

Opublikowano

Pasuje z b8, c6, a5, q7. Z malymi poduchami tez pasuja kierownice (mizur ma taka, chyba z tts). Tylko jest problem z multifunkcj, nie wiem czy ktos to ogarnal. Napewno Domin ogarnal dzialanie multifunkcji w takiej kierze z mala poducha. 

Opublikowano

Moze ktos inny sie wypowie jeszcze na ten temat, bo nie chce zle doradzic. 

 

Btw, nie jest to za wysoka cena za sama kiere?

Opublikowano

Aukcja dla przykładu, fakt tyle bym nie dał :) Chodzi mi o sam model ;)

Opublikowano
40 minut temu, Damianq napisał:

Aukcja dla przykładu, fakt tyle bym nie dał :) Chodzi mi o sam model ;)

to nie ta sama co autor zakładał? tylko, że on sline od tt

 

Opublikowano

Tak chyba to właśnie to ;) Znalazłem już ten temat po napisaniu posta :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.