Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany po tej przerwie technicznej nie dochodzą mi powiadominiena na maila z forum, a mam zaznaczone żeby wszytskie odpowiedzi przychdzilły mi natychmiastowo na maila w kazdym temacie i forum gdzie dodawałem odpowiedzi. ktoś cos czy tylko moderatorzy ?


Pany potrzebuje kupic moduł komfortu 8E0959433CE na allegro jest kilka ale wolałbym od klubowicza i może w dobrej kasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie zderzaka przedniego sline. Ile trzeba za takiego dać że spryskami i ogólnie kompletnego? I czy halo od zwykłego podchodzą do zderzaka sline?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki! Ma ktoś może taki na sprzedaż w dobrej cenie?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś ostatnio klocki z przodu lub ma taki zamiar? Potrzebuję wtyczki z kawałkiem kabla z czujników w klockach, z tych zużytych klocków rzecz jasna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tydzień temu robiłem porządki w garażu i na pewno miałem stare klocki z przewodami i kostkami. Po południu sprawdzę czy się jeszcze nie walają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie polecicie żarówy do halogenów ?

Ktos to uzywa ? http://allegro.pl/osram-h11-night-breaker-unlimited-110-zarowka-12v-i6620647071.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie polecicie żarówy do halogenów ?

Ktos to uzywa ? http://allegro.pl/osram-h11-night-breaker-unlimited-110-zarowka-12v-i6620647071.html

Nie wiem jak night-breakery ale ja mam osram cool blue intense i fajnie przy clh to wygląda, jeszcze osram cool blue hyper fajnie świeci zbliżone do białego tyle że bez homologacji są :wink:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś wtyczkę aux tak jak jest to w exeo? Pasuje wgl ta cześć w tunelu z exeo do b7 ? Chodzi o część o tym numerze 3R0863284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz w dowolnym miejscu samemu wyciąć otwór i wpasować tam gniazdo aux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spodobało mi się jak to w exeo wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś ostatnio klocki z przodu lub ma taki zamiar? Potrzebuję wtyczki z kawałkiem kabla z czujników w klockach, z tych zużytych klocków rzecz jasna ;)

w sensie tego gniazdka dwupinowego? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...