Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na eibach to chyba szybko skończę amory z BA a trochę szkoda bo prawie nowe mam ;) ogolnie to bym kupił gwint ap ale 2,5 tys trochę dużo a 1BE za 350 można znaleść. Poczytałem po necie i podzwoniłem po kolegach i chyba wezmę 1BE na przód klasę wagowa o jeden niżej niż powinienem czyli dobrane wagowo czyli klasę 6 i talerzyki z B5 a na tył wrzucę klasę 10 i powinno siąść OK żeby przód delikatnie był niżej bo chciałbym efekt delikatnego klina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Damianq napisał:

Ale na eibach to chyba szybko skończę amory z BA a trochę szkoda bo prawie nowe mam ;) ogolnie to bym kupił gwint ap ale 2,5 tys trochę dużo a 1BE za 350 można znaleść. Poczytałem po necie i podzwoniłem po kolegach i chyba wezmę 1BE na przód klasę wagowa o jeden niżej niż powinienem czyli dobrane wagowo czyli klasę 6 i talerzyki z B5 a na tył wrzucę klasę 10 i powinno siąść OK żeby przód delikatnie był niżej bo chciałbym efekt delikatnego klina

To ile Ty jeździsz skoro tak często amory wymieniasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zakupić turbine CAHA. Nie ma ktoś przypadkiem? Albo ma jakieś pewne źródło?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, H4mm3R napisał:

To ile Ty jeździsz skoro tak często amory wymieniasz? 

Jeszcze nie wymieniałem :) Robie 10- 12 k rocznie. Czytałem tylko w dziale zawieszenie posty ze jak się do zwykłych amortyzatorow założy sprężyny obniżające to się szybciej zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Damianq napisał:

Jeszcze nie wymieniałem :) Robie 10- 12 k rocznie. Czytałem tylko w dziale zawieszenie posty ze jak się do zwykłych amortyzatorow założy sprężyny obniżające to się szybciej zużywają.

Kupuj Gwint i nie zaluj tych 2,5k bo bedziesz i tak zadowolony mega

 

Panowie jak zniwelować tłuczenie pod bassem połki tylniej,zmieiłem suba na Bose i niestety przy basie pojawia sie nie przyjemny glos trzeszczacej połki,mial ktos cos taiego?

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Damianq napisał:

Jeszcze nie wymieniałem :) Robie 10- 12 k rocznie. Czytałem tylko w dziale zawieszenie posty ze jak się do zwykłych amortyzatorow założy sprężyny obniżające to się szybciej zużywają.

To tyle co ja w 2-3m :grin: nie przesadzaj z tym zużyciem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki czy ktos widział gdzies poradnik jak dokładnie przerobic zaslepki halogenow s line na te z Rs4. Bo mam juz kupione z Rs4 ale nie chce nic ciac zeby cos nie odwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mizur138 napisał:

Chlopaki czy ktos widział gdzies poradnik jak dokładnie przerobic zaslepki halogenow s line na te z Rs4. Bo mam juz kupione z Rs4 ale nie chce nic ciac zeby cos nie odwalic.

@Akjam przerabiał, tzn oddał do firmy, która spawa plastiki. Mnie czeka to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, stanley napisał:

@akjam przerabiał, tzn oddał do firmy, która spawa plastiki. Mnie czeka to samo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stanley napisał:

@Akjam przerabiał, tzn oddał do firmy, która spawa plastiki. Mnie czeka to samo ;)

Dzieki za info kolego, a moze wiesz jaka to firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mizur138 napisał:

Dzieki za info kolego, a moze wiesz jaka to firma?

gdzieś okolic Będzin, Sosnowiec

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was ma moze Suba z q5 i mogł by mi powiedziec czy duzo zabawy jest podczas podlaczania,bo chce wywalic swoj z połki tylnej a wsadzic ten w bagaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mizur138 napisał:

Czy ktos z was ma moze Suba z q5 i mogł by mi powiedziec czy duzo zabawy jest podczas podlaczania,bo chce wywalic swoj z połki tylnej a wsadzic ten w bagaznik.

Masz DIY na forum, nie bądź leniwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, H4mm3R napisał:

Masz DIY na forum, nie bądź leniwy. 

Tak znalazlem juz wczesniej wiec sorrka zapomnialem post zmienic. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kojarzy niebieskiego avanta B7 na rej KSU (sucha beskidzka) na atrapie przód duzy napis Quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam fotele z b7 USA full elektryka z pamięcią, padł mi silniczek od regulacji przód tyl.

Ma ktoś jego nr?

Lub może taki silniczek, cały mechanizm lub fotel cały??

Pasuje inny z innego auta?

Ktoś przerabial ten problem?

Jakieś rady? Pomysły? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...