Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

tomekhxc jesteś pewien, że symetryczne BA15S? pytam bo w sobote wieczorkiem zmieniam na bixy i chce odrazu założyć tęczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

symetryczne, w tamtym tyg miałem łapach bo zmieniałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki w takim razie....sprawdzałem w IC też wskazują na BA 15S. teraz tylko pasuje zamówić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie może numer tego "koszyczka, mocowania" pod czujnik pdc. Chdzi mi o ten koszyczek który sie przykleja do zderzaka a pózniej w niego wpina sie czujnik pdc.

od skody nie podejdzie? nie sprawdzalem tego ...

http://allegro.pl/skoda-superb-ii-uchwyt-czujnik-parkowania-pdc-07-i5220448251.html

Nie podejdą niestety, ale dzisiaj znalazłem na aukcji jeden gościu miał i akurat te co potrzebuje więc przygarnąłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem ostatnio mała ilośc wody w wnęce od koła zapasowego , posprawdzałem tapicerkę bagażnika wszędzie sucho , dopiero jak odchyliłem tapicerkę koło lewarka i po drugiej stronie koło skrzyneczki z kluczem do kół zauważyłem kropelki wody , czy to możliwe w ogóle że może w tym miejscu woda się dostawać ? Załączam fotkę ;)

88536dcff21f73632e837506f2f8a910.jpg

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]

A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie kupujecie szpilki antykradzieżowe do felg? :eusathink:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci szpilki, śruby sobie kup. Zazwyczaj na allegro, pamiętaj że jak masz ori felgi to śruby kup kulowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]

A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z

zdjęcia

a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, siemian też tak miał ale to jak straż gasiła mu auto to trochę zostało :decayed:

A co siemian auto na styl rdzewiaka robi teraz[emoji23]

A tak serio ? Polewałem bagażnik wodą (lepiej uprzedzę że zamknięty [emoji854]) wszędzie sucho , i dziwi mnie że pod tą tapicerką po obu dwóch stronach jest lekko zaśniedziałe/podrdzewiałe koło tych śrub z

zdjęcia

a moze poprostu nikt tam nie zagladal i woda sie skroplila i zardzewialo ja tak mialem i teraz mam spokoj

Tyle , że u mnie po prawej stronie była mała ilośc wody [emoji848]a zaraz obok jest druga śruba i jest ok. Odkręcę i dam jakąś uszczelkę [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci szpilki, śruby sobie kup. Zazwyczaj na allegro, pamiętaj że jak masz ori felgi to śruby kup kulowe.

Felgi mam od DAWMACA.. przeważnie jak brałem dystanse w dystomie ze śrubami to byłą możliwość wzięcia antykradzieżowych w dodatku docinali je pod wymiar np 2 dłuzsze i 2 krótsze a teraz nie mają.... A z allegro sie bałem żeby później po dwóch ściągnięciach kół nie były już obrobione..ale zerkne może coś sie trafi

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem McGarda i były ok. Teraz kolejny właściciel użytkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem McGarda i były ok. Teraz kolejny właściciel użytkuje.

No te już powinny być ok.... cena też w miare, musze jakieś kupić bo ostatnio w DE komuś felgi zawineli. a myslalem ze czasy kradzieży felg juz mineły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz ze złodzieje nie bedą mieli odpowiedniej koncówki? W tamtym roku zawineli znajomemu z X5 co miał na przodzie inne i na tyle inne antykradzieżowe śruby.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz ze złodzieje nie bedą mieli odpowiedniej koncówki? W tamtym roku zawineli znajomemu z X5 co miał na przodzie inne i na tyle inne antykradzieżowe śruby.

Wysłane z iPhone

Wiem wiem, ale nie ma felg ani aut których nie można ukraśc, ale zawsze można ten proces spowolnić itp...Zawsze jest mała szansa że nie beda mieli końcówki lub kilka sekund dłuzej i bedą musieli odpuścić...A jeśli złodziejem okaże sie laik lub wredny niemiec widzący że stoi audi na polskich blachach (a to niektórych niemców strasznie wnerwia)to brak śrub zabezpieczających tym bardziej go bedzie kusił.Śruby zabezpieczające to nie tak wielki koszt a zawsze mogą spowolnić złodzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz ze złodzieje nie bedą mieli odpowiedniej koncówki? W tamtym roku zawineli znajomemu z X5 co miał na przodzie inne i na tyle inne antykradzieżowe śruby.

Wysłane z iPhone

Wszystko zalezy jakie miał te śruby i kto po nie przyszedł, mi juz raz dupe uratowały także polecam również McGard.......zawsze to lepsze niz nic, przyjamniej papudraków odstarszy a tak byle c*pa Ci odkręci.....

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko spowolnić. Przypuszczam ze złodzieje nie podchodzą do auta "od strzała" tylko na dwa razy, najpierw sprawdza co potrzebują i pózniej przychodzą na pare minut i felg nie ma. A ze polskie blachy za granica nie są lubiane to wiem bo mieszkam w Austrii i tutaj tez dużo przypadków ze przebite opony lub auta pomalowane sprayami.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można ze dwa albo trzy komplety założyć i większy spokój. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...