Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam na mysli moc, ale w sumie do 150 km/h nie ma juz takich roznic miedzy 600 a 1000 pojemnosci... powiem szczerze ze viadro tysiaczka sam bym kupil :) nawet juz jednego ogladalem :) ale i tak zrobisz co zechcesz

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozumiem ze lubisz wyzwania ale w tym przypadku nie jest to tego warte

Ducati to marna jakosc w porownaniu z japoncami, bierz gsxra.

Wloch ma silny dół ale marną górę, jezdzilem jednym i drugimi wiec troche wiem na ten temat .

Na Twoim miejscu pojezdzilbym na kazdym, bo na razie jestes jak baba w sklepie z ciuchami i nie wiesz co na siebie zalozyc.

Jezdze na motorze od 32 lat wiec troche posluchaj starszego kolege w tym temacie bo wiem co tu klepie.

I na poczatek nie bierz plastika tylko jakiegos nakeda.

Opublikowano
  • Autor

Dev wiem, że dobrze dla mnie chcesz - i doradzasz mi praktycznie tak samo jak każdy motocyklista z większym stażem. Nie podważam absolutnie Twoich kompetencji w tym temacie :) Z tym że... czasem lubię łamać konwenanse ;)

Gośka dostanie naked... Ja biorę to co zawsze chciałem mieć ;) A to jak jedzie... To pierwszy motocykl - nie ma to w tych okolicznościach znaczenia :)

...i mam nadzieję, że się nie obrazisz za moje zdanie - każdy Twój wpis z uwagi na doświadczenie, mimo że negatywny jest mile widziany :thumbup1:

...spójrz na to z jeszcze jednej perspektywy - nie przesiadam się z auta na motocykl (przynajmniej jeszcze nie teraz). Będzie używany baaardzo sporadycznie, just 4 fun.

powiem szczerze ze viadro tysiaczka sam bym kupil :) nawet juz jednego ogladalem :) ale i tak zrobisz co zechcesz


Ma bardzo dobre opinie :)

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

ooooo temat nabrał znowu rumieńców...Bartek pewnie wiesz co robisz ale DEV dobrze prawi.

Ja kupiłem yamaha fz6 i to ma 98km. Naprawdę zastanów się bo każdy pisze i mówi ze nie bedzie odkręcał manetki... pierwszy tydzień! :)

Opublikowano

Też bym brał Ducati, Bart-s nadajesz na tych samych falach, jednak mi się Monster 900 w Carbonie podoba, dźwięk urywa jaja :) (tak samo jest z d*pami, albo Cię jara albo nie) generalnie dla mnie motory to temat na sny ale Ducati i tak rządzi :) jak by co to w z Italii można coś zakupić :) służę pomocą

Opublikowano
  • Autor

No to może tak - jutro dzień sądu... :decayed:;)

A żeby nie robić total OT... A4 dostała dziś komplet filtrów i świeży olej. Przy okazji odkręcania pokrywy filtra oleju uszkodziłem rurkę bagnetu :facepalm: (no ale nic, wieczorem dojedzie nowa - 23zł więc tragedii nie ma).

Wymieniłem też lusterko po stronie kierowcy (jakiś czas temu folding przestał działać - nie bawiłem się w naprawy tylko wymieniłem na sprawne... usterkę w uszkodzonym lusterku zidentyfikuję w wolnej chwili // przeskakuje na bolcu hamującym).

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

No to jest :decayed:

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

Poka, poka

Opublikowano
  • Autor

Poka, poka

Narazie tylko spyfoto ;)

my749.jpg

Edytowane przez Bart-S

Opublikowano

Bartek no sprzecik zajebiaszczy :D

Dźwięk silnika to potęga ,w wolnej chwili wpadni sie pochwalić.

Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

przednie lampy troche wiochą trącą i słabo swieca nocą, ale Ty bedziesz jezdził w dzien...


który to rok ?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Maciej - oblookasz przy kolejnej wizycie ; )

Dev - lampa front rzeczywiście kontrowersyjna ale widywałem gorsze ;) Ostatni rocznik czyli 2006.

Opublikowano

Jakbyś coś potrzebował z części to zapraszam :)

Opublikowano

Dobrze że mnie nie jarają 2 kółka.. bałbym się o swoje zdrowie bo nie wierzę, że można "nie odkręcać" :)

A jeśli chodzi o gusta, to dla mnie od zawsze dziełami sztuki były sztuki ze stajni Agusta MV

Za szczeniaka śmigało się motorynami i simsonami ale po kilku latach jak kumple podjeżdżali Cagivą Mito, Derbi Senda, GPR to był szacun na dzielni..

mimo to.. dobrze że mnie to ominęło :)

Edytowane przez slo

Opublikowano

czyli nie dostaje 103 vs 98 możemy śmigać razem :D

Opublikowano
  • Autor

Jerzu świetnie się składa bo potrzebuję bak.

Slo - ze mną jest tak, że zawsze chciałem ;) Tyle, że dopiero teraz dostałem zielone światło :D

Opublikowano

w sobote mogę sie wstawić na latanie jak pogoda dopisze :)

Opublikowano
  • Autor

Artur ja nią jeszcze skręcać nie umiem :D Moc 108KM ;)

Opublikowano

spoko jak aczniesz latac to czekam na cynka i się zjawie :)

Opublikowano

No to witamy w klubie kolejna pasja uzaleznionych... i masz co chciales... ;)

Opublikowano

No to witamy w klubie kolejna pasja uzaleznionych... i masz co chciales... ;)

:thumbup1:;d

ale jest wiecj osób zarażonych :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.