Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Jak instalujesz BOSE ? Zmieniasz wszystkie wiązki, głośniki i wzmacniacz czy jakiś inny patent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za 70 zl to kupisz lepszej jakosci o lepszych parametrach innej firmy te wysokotonowe :)

Tylko widzisz - jeśli chodzi o audio chciałem pozostać przy ori koncepcji dlatego w grę wchodziła tylko modyfikacja na BOSE (małym kosztem, liczyłem 500zł i tak wyszło). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że za te pieniądze można by wrzucić coś lepszego - np. domowe kolumny mam poskładane na HERTZach i jestem z nich bardzo zadowolony...

Wiesz czy te niskotonowe tyl i przod sa takie same?

Przy instalacji BOSE w przednich drzwiach zostają seryjne 399 a na tył pakuje się 399A. Jeśli znajdę dziś trochę czasu spróbuję je porównać tak jak niskotonowe.

jak sprawdzisz to daj znac,nie podoba mi sie to jak graja te tylne glosniki w drzwiach i nie wiem czy maja gorsze parametry od przednich czy moc na nie podawana jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak instalujesz BOSE ? Zmieniasz wszystkie wiązki, głośniki i wzmacniacz czy jakiś inny patent ?

Jestem na etapie podmianki głośników - jak nam się troszkę klimat ociepli, chcę położyć brakującą wiązkę. Brak patentów - ori schemat w dłoni i heja ;)

Aż tyle pracy nie będzie - w mojej instalacji wzmak obsługuje już tył, pozostaje dołożyć mu przód. Nie mam zamiaru wbijać się osobno w wiązki drzwi tylko puścić brakujące przewody w jedno miejsce - do radia, wypiąć przewody przednich głośników z RNS-E i spiąć je z nową wiązką. Tylko znów rozbieranie osłon słupków i tapicerki bagażnika :wallbash:

jak sprawdzisz to daj znac,nie podoba mi sie to jak graja te tylne glosniki w drzwiach i nie wiem czy maja gorsze parametry od przednich czy moc na nie podawana jest mniejsza.

Których gra Ci się nie podoba? Wysokotonowych czy nisko? Wg. Twojego odczucia zestaw z przodu gra lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak instalujesz BOSE ? Zmieniasz wszystkie wiązki, głośniki i wzmacniacz czy jakiś inny patent ?

Jestem na etapie podmianki głośników - jak nam się troszkę klimat ociepli, chcę położyć brakującą wiązkę. Brak patentów - ori schemat w dłoni i heja ;)

Aż tyle pracy nie będzie - w mojej instalacji wzmak obsługuje już tył, pozostaje dołożyć mu przód. Nie mam zamiaru wbijać się osobno w wiązki drzwi tylko puścić brakujące przewody w jedno miejsce - do radia, wypiąć przewody przednich głośników z RNS-E i spiąć je z nową wiązką. Tylko znów rozbieranie osłon słupków i tapicerki bagażnika :wallbash:

jak sprawdzisz to daj znac,nie podoba mi sie to jak graja te tylne glosniki w drzwiach i nie wiem czy maja gorsze parametry od przednich czy moc na nie podawana jest mniejsza.

Których gra Ci się nie podoba? Wysokotonowych czy nisko? Wg. Twojego odczucia zestaw z przodu gra lepiej?

Niskotonowych z tylu gra mi sie nie podoba.Przednie niskotonowki graja o wiele wiele lepiej tzn jest bas odpowiedni a tyl nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskotonowych z tylu gra mi sie nie podoba.Przednie niskotonowki graja o wiele wiele lepiej tzn jest bas odpowiedni a tyl nie.

Cholera to dziwne bo głośniki niskotonowe z przodu i z tyłu są takie same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niskotonowych z tylu gra mi sie nie podoba.Przednie niskotonowki graja o wiele wiele lepiej tzn jest bas odpowiedni a tyl nie.

Cholera to dziwne bo głośniki niskotonowe z przodu i z tyłu są takie same...

Ale pisales ze tylne maja literke A na koncu wiec moze jednak czyms sie roznia.

Mysle ze moc na nie podawana jest poprostu slabsza niz na przod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisales ze tylne maja literke A na koncu wiec moze jednak czyms sie roznia.

Mysle ze moc na nie podawana jest poprostu slabsza niz na przod.

Wysokotonowe mają A, niskotonowe są takie same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisales ze tylne maja literke A na koncu wiec moze jednak czyms sie roznia.

Mysle ze moc na nie podawana jest poprostu slabsza niz na przod.

Wysokotonowe mają A, niskotonowe są takie same...

Jak juz sobie wszystko podlaczysz jak byc powinno usiadz na tyl potem na przod i zobaczysz jaka jest roznica w graniu tego sprzetu na tylnych i przednich miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide

Niskotonowych z tylu gra mi sie nie podoba.Przednie niskotonowki graja o wiele wiele lepiej tzn jest bas odpowiedni a tyl nie.

Pewnie RNS-E ma więcej pary jak wzmacniacz z bagażnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie RNS-E ma więcej pary jak wzmacniacz z bagażnika :decayed:

O Bożżżż alv, jeśli to prawda to nie rezam wiązki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie RNS-E ma więcej pary jak wzmacniacz z bagażnika :decayed:

O Bożżżż alv, jeśli to prawda to nie rezam wiązki :polew:

gorzej gdyby ten zart okazal sie prawda :evil: ale tak na powaznie to na bank jestem pewien i slysze ze glosniki z tylu niskotonowe w drzwiach nie graja tak jak te przednie-napewno troche ciszej i ze slabym basem.Dlatego w RNS-E mam ustawiony troche glosniejszy tyl bo jak ustawie po rowno to gra tak jakby z tylu glosnikow nie bylo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej gdyby ten zart okazal sie prawda :evil: ale tak na powaznie to na bank jestem pewien i slysze ze glosniki z tylu niskotonowe w drzwiach nie graja tak jak te przednie-napewno troche ciszej i ze slabym basem.Dlatego w RNS-E mam ustawiony troche glosniejszy tyl bo jak ustawie po rowno to gra tak jakby z tylu glosnikow nie bylo ;(

OK, sprawdzimy to - w przyszłym tygodniu postaram się zamontować graty na tył i zdam Ci relację.

BTW - pw dot. deaktywacji poduchy i czujnika zapięcia pasów już poszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię o BOSE ale pewnie od zwykłego ori wzmaka Audi to RNS ma więcej w RMSie hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię o BOSE ale pewnie od zwykłego ori wzmaka Audi to RNS ma więcej w RMSie hehe :decayed:

Tja, ale u Marcina siedzi BOSE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,

juz nie nadazam za Toba. W tym watku przybylo 2 strony w ciagu dwoch dni. A jeszcze pytanie w Ktorej ASO sa sklonni wymienic rozrzad za 1500? I czy to jakis etra rabat -40 %? Czy wmieniaja wszystko lacznie z pompa wody?

Acha, na mailu masz male info na temat tego, co mysle o tych poduszkach. Chyba nie pozostaje mi nic innego, jak sie pogodzic.

Pozdro z Hiszpani +17 w dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema - właśnie wracam z trasy... Złożyłem wizytę m.in. w Sserwis - olej ATF w skrzyni wymieniony. Umówiłem się wstępnie na chipowanie - będzie to przełom marca i kwietnia. Jedziemy razem z czakim22 - zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

A jeszcze pytanie w Ktorej ASO sa sklonni wymienic rozrzad za 1500? I czy to jakis etra rabat -40 %? Czy wmieniaja wszystko lacznie z pompa wody?

Bartek - 1600zł wyniesie Cię kompletna wymiana rozrządu (pasek zębaty, 2x rolka odwracająca, pompa wody + pasek wielorowkowy, napinacz i rolka paska zewnęrznego + robocizna) w serwisie VW przy 10% zniżce (taką chyba każdy może sobie wynegocjować). Próbowałem tego samego w Skodzie ale niestety trafiłem na niemiłego pana, który twierdził, że nie serwisują Audi (ponoć nie ma dostępu do cennika części czy coś takiego - kilka sek. wcześniej rozmawiałem z jego kolegą z działu serwisowego - bez problemów chciał przyjąć moje auto na warsztat na takich samych zasadach jak Octavię... no comment, może w innych rejonach Polski można trafić lepsza obsługę). Adekwatna usługa w serwisie Audi to niecałe 3000zł (liczę bez zniżki).

Poprawiłem troszkę pierwszy post dorzucając też aktualne fotki - będzie bardziej czytelnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema - właśnie wracam z trasy... Złożyłem wizytę m.in. w Sserwis - olej ATF w skrzyni wymieniony. Umówiłem się wstępnie na chipowanie - będzie to przełom marca i kwietnia. Jedziemy razem z czakim22 - zobaczymy co z tego wyjdzie :wink4:

Koniecznie dajcie znać jak będą jakieś postępy z czipowaniem multitronika :naughty: , ja na 95% też to zrobie na wiosne.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adekwatna usługa w serwisie Audi to niecałe 3000zł (liczę bez zniżki).

WIedzialem, ze musi w tym byc jakis fik-mik. Jak bylem w Audi u Krotoskiego na poczatku, to tak z glupia frant spytalem, ile by chcieli, to krzykneli 2900. Stad moje zdziwienie i pytanie o 40% znizke.

Doplacamy za marke. ;(.

Widze, ze motorownia juz na 100% sprawna, skoro sie zdecydowales na chip. Na nastepnym spocie dam ci posluchac mojego silnika, co? Zobaczymy co uslyszysz.

Pozdro

Bartas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIedzialem, ze musi w tym byc jakis fik-mik. Jak bylem w Audi u Krotoskiego na poczatku, to tak z glupia frant spytalem, ile by chcieli, to krzykneli 2900. Stad moje zdziwienie i pytanie o 40% znizke.

Doplacamy za marke. ;(.

Dokładnie - i dlatego wybrałem VW. AVF siedzi też w Pasku B5 więc nie będzie dla nich problemu :wink4:

Adekwatna usługa w serwisie Audi to niecałe 3000zł (liczę bez zniżki).

Widze, ze motorownia juz na 100% sprawna, skoro sie zdecydowales na chip. Na nastepnym spocie dam ci posluchac mojego silnika, co? Zobaczymy co uslyszysz.

Pozdro

Bartas

Sprzęgło sprężarki jeszcze muszę wymienić... Przed chipem Sopa będzie sprawdzał auto - jeśli coś wyjdzie, operacja zostanie anulowana.

Koniecznie dajcie znać jak będą jakieś postępy z czipowaniem multitronika :naughty: , ja na 95% też to zrobie na wiosne.... :kox:

Hehe jeszcze w trójkę pojedziemy :D Może zniżka będzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena będzie zauważalnie lepsza to czemu nie :naughty: , ale to dopiero na wiosnę, narazie zbieram fundusze na dokładne sprawdzenie skrzyni i ew dołożenie 7 lameli (jeśli jej nie mam) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...