Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pilot do garazu dostepny tylko za oceanem ;)

Dokładnie, też u siebie taki mam. Nazywa się to Homelink. :naughty: Avant z linka - cena mega jak na wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiechu warte :polew: a co to w europie nie ma automatycznych bram wjazdowych i garazowych ze tylko na stany to puszczali ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiechu warte :polew: a co to w europie nie ma automatycznych bram wjazdowych i garazowych ze tylko na stany to puszczali ? :wallbash:

W stanach jest więcej w standardzie. Jak wejdziesz na Audi USA to przy konfiguracji masz o wiele mniej opcji, bo to co jest opcją w Europie stany mają jako wyposażenie standardowe i to za niższą cenę - po prostu dużo większy rynek niż europejski. Dlatego warto kupować samochody z USA z czystym raportem carfax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompasik w lusterku fajna sprawa... Fajnie ludzie pytają... a co to tutaj jest :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot do garazu dostepny tylko za oceanem ;)

smiechu warte :polew: a co to w europie nie ma automatycznych bram wjazdowych i garazowych ze tylko na stany to puszczali ? :wallbash:

W europejskiej wersji też dostępny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pilot to bym sobie wyrezał :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:02_________________________________________________http://www.kewego.com/video/iLyROoaftCkR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalację pod Homelinka już poprowadziłem - teraz wystarczy tylko zamocować sterownik i podmienić słonecznik... Problem w tym, że te dwa gadżety cholernie ciężko dostać. Za słonecznik w ASO chcą 900zł. Driver niecałe 3 tyś :gwizdanie: Na allegro widziałem za 100-200zł ale niestety z końcówką A (Mexico :wallbash:) - pewnie pracuje na innych częstotliwościach i pod nasze bramy/drzwi się nie zaprogramuje :confused4: Na ebay-u z kolei ceny zaczynają się od 100 Euro - mimo wszystko trochę dużo jak na taką zabawkę i na brak pewności, że z domowym osprzętem zadziała...

Idę zobaczyć co tam dziś Pan listonosz przyniósł... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalację pod Homelinka już poprowadziłem - teraz wystarczy tylko zamocować sterownik i podmienić słonecznik... Problem w tym, że te dwa gadżety cholernie ciężko dostać. Za słonecznik w ASO chcą 900zł. Driver niecałe 3 tyś :gwizdanie: Na allegro widziałem za 100-200zł ale niestety z końcówką A (Mexico :wallbash:) - pewnie pracuje na innych częstotliwościach i pod nasze bramy/drzwi się nie zaprogramuje :confused4: Na ebay-u z kolei ceny zaczynają się od 100 Euro - mimo wszystko trochę dużo jak na taką zabawkę i na brak pewności, że z domowym osprzętem zadziała...

Idę zobaczyć co tam dziś Pan listonosz przyniósł... :wink4:

Bartku masz gdzieś linka pod ręką, bo ze mnie śmierdzący leń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ale linka do czego? Homelinka z tego co wiem jeszcze nikt nie zakładał... Chcesz listę gratów i schematy?

Dzisiaj dojechały boczki z fafluchte sonnenschutzrollos :decayed: Teraz musze wykombinować jak przewalić do nich alcantarę - może da radę przełożyć samą górę zamiast ruszać element tapicerki :mysli:

sunrolo.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że widziałem sonnensrollo jako element doposażenia także może da się przełożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za szt płaciłeś ?? rozglądam się za kompletem ( z tylną roletą elektryczną na półkę) ale to rzadka sprawa... :kwasny:

Adam te z "doposażenia" to są shit... brzydko wyglądająbo są montowane na tapicerkę a nie pod nią... :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:08_________________________________________________Bart-S da się przełożyć samą "górę" boczka bo jest on nazwyczajniej w świecie zgrzewany z resztą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek - allegro, przy czym zmieniłem technikę polowania i zamiast haseł tapicerka, boczki itp. szukałem w drzwiach.

Alv - 400zł razem z przesyłką - nieźle ale np. czaki22 znalazł 2 tygodnie temu identyczny zestaw za 300zł, tak więc da się ;)

Bart-S da się przełożyć samą "górę" boczka bo jest on nazwyczajniej w świecie zgrzewany z resztą :wink4:

No to ekstra bo przewalanie materiału mogłoby się źle skończyć - zanim zabiorę się za przekładkę potrenuję na boczku który został mi w zapasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to pod jakim hasłem szukać tylnej rolety elektrycznej ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu jest zonk bo pod hasłem roleta 99% wyszukiwanych elementów to rollo bagażnika :wallbash: Próbowałbym "elektryczna roleta a4" - na naszym serwisie będzie ciężko, pewnie prędzej trafisz na ebay-u.de (próbuj sonnenschutzrollo a4 albo sonnenrollo a4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek :oklaski: roletki piękne :gwizdanie: - jeśli nie masz górnych mocowań to ASO .....poniżej opis :hi:

Podkładka kpl. 4 szt. 9,92 zł 8E0 861359

Hak kpl. 4 szt. 47,16 zł 8E0 861 337 4PK

Śruba kpl. 4 szt. 2,04 zł N 908 555 01

W/w kpl. jest do czarnej tapicerki .

Pzdr PIXI :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PIXI - komplet mocowań rolet leży już na biurku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer bo oryy :) ale jak ktos nie umie trafic tego na allegro to mozna sobie zalozyc rolety na stale w postaci ciemnych szybek..najlepiej wszystkich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...