Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

a jak tam ten modul od pamieci foteli pasuje od cabrio :mysli:

Kurcze zapomniałem sprawdzić - zaraz sobie zapiszę i jutro dam Ci znać czy instalacja jest identyczna. Na 90% jestem pewien, że podejdzie...

Aaaa... do czujników ciśnienia są jeszcze specjalne wentylki... Cena w ASO to masakra - za komplet wentli prawie 300zł :wallbash: Do tego czujnik 320zł za sztukę :wallbash: :wallbash: :wallbash: Swój zestaw (czujniki + wentylki) dorwałem na allegro za 600zł - udało się bo trafiłem nówki... W ASO wyszłoby ponad 1500zł :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek - a propos programu... zrobiłeś już napęd pompy oleju, że na czipsa się szykujesz? :mysli:

Muszę pogadać z kumplem i może w sobote przyjżymy się temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki juz dorwalem Bart-S czekam na info w sprawie modulu od jednego klienta

ciekawi mnie sprawa anteny dorwales uzywke czy ASO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dorwałem używkę na allegro za 150zł

BTW - montaż wiązki będzie bardzo prosty bo wszystko podpinasz do wiązki PDC :wink4: Fotostory zrobię w przyszłym tygodniu, najpóźniej za dwa (mam nadzieje że Ci się nie spieszy :decayed:)).

Tomek - w takim razie czekam na info. Sopa Cię nie zaprogramuje bez sprawnej jednostki. BTW - tutorial do Homelinka prawie skończony, jutro dopracuję parę rzeczy i wrzucę na warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - tutorial do Homelinka prawie skończony, jutro dopracuję parę rzeczy i wrzucę na warsztat.

No dawaj, dawaj, bo właśnie zamierzam wyrezać u siebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalejesz chlopaku :hi:

tez sie do tego przymierzalem, ale znajomi ktorzy maja czujniki mi odradzali - ponoc zbyt czesto wariuja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym słyszałem ale... w 2009 pojawił się nowy model czujników (z końcówką D - i takie dorwałem). Liczę na to, że coś poprawili :wink4:

Nic, zbieram się i jadę założyć paputy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcik - mam nadzieję, że nie zrobi Ci się bajer a'la Laguna, że czujniki co chwila będą świszczały jak postojówki z KIMMOTO :polew:

A tak na poważnie, to dałbyś już biednym mechaniorom odejść w spokoju.....do innych prac poza Twoim A4 :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario - zobaczymy co będzie. Jestem dobrej myśli :wink4: Jeśli chodzi o kontrolę ciśnienia - mam zamiar zrobić to sam... Jedyne co to montaż anteny i wiązki do sterownika zrobię u Marcina - i tak musimy zrzucić zderzak aby naprawić/wymienić prawą kratkę wylotu powietrza (to ona jest źródłem furkotów i hałasów podczas pracy subwoofera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - w takim razie czekam na info. Sopa Cię nie zaprogramuje bez sprawnej jednostki. BTW - tutorial do Homelinka prawie skończony, jutro dopracuję parę rzeczy i wrzucę na warsztat.

Bartku do końca marca postaram się zdiagnozować stan napędu pompy i całej reszty ale niestety jutro nie dam rady, bo rozłożyło mnie jakieś choróbsko i ledwie co nowe odpowiedzi czytam w tym temacie. Ja dobrze wiem jak Sopa lubi wymyślać, przekonałem się o tym rok temu :gwizdanie:

A z Homelinkiem się nie pali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Bartoszu S nie wyciagal kratki z klapkami pod subem..ja mialem to samo i sczelnie zakleilem ja od wewnatrz tasma tlumiaca.Popierdziane :kox:

Teraz czasami pierdnie zamykany boczek za ktorym jest sub-lekko go uchylilem i spokoj.Bas nawet ciut lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dorwałem używkę na allegro za 150zł

BTW - montaż wiązki będzie bardzo prosty bo wszystko podpinasz do wiązki PDC :wink4: Fotostory zrobię w przyszłym tygodniu, najpóźniej za dwa (mam nadzieje że Ci się nie spieszy :decayed:)).

spoko spoko :> ... bardzo fajny mod bedzie i mi sie podoba ja juz zakupilem wszystkie graty :przebiegly:

zobaczymy i sie przekonamy co bedzie z tymi czujnikami czy rzeczywiscie tak wariuja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - w takim razie czekam na info. Sopa Cię nie zaprogramuje bez sprawnej jednostki. BTW - tutorial do Homelinka prawie skończony, jutro dopracuję parę rzeczy i wrzucę na warsztat.

Bartku do końca marca postaram się zdiagnozować stan napędu pompy i całej reszty ale niestety jutro nie dam rady, bo rozłożyło mnie jakieś choróbsko i ledwie co nowe odpowiedzi czytam w tym temacie. Ja dobrze wiem jak Sopa lubi wymyślać, przekonałem się o tym rok temu :gwizdanie:

A z Homelinkiem się nie pali :wink4:

W takim razie kuruj się Tomku :good: Dobrze, że możesz poczekać na Homelinka - dziś cały dzień latam za kołami i niestety nie skończyłem opisu...

ja bym Bartoszu S nie wyciagal kratki z klapkami pod subem..ja mialem to samo i sczelnie zakleilem ja od wewnatrz tasma tlumiaca.Popierdziane :kox:

Teraz czasami pierdnie zamykany boczek za ktorym jest sub-lekko go uchylilem i spokoj.Bas nawet ciut lepszy :)

Mariusz - ja jej nie chcę wyciągnąć tylko... sprawić aby nie pierdziała. Pomysł wuja wydaje się byc całkiem niezły ;) Twój zresztą też :good: Rozbierzemy zderzak - zobaczymy jak to wygląda i zadecydujemy...

Grzesiek dorwałem używkę na allegro za 150zł

BTW - montaż wiązki będzie bardzo prosty bo wszystko podpinasz do wiązki PDC :wink4: Fotostory zrobię w przyszłym tygodniu, najpóźniej za dwa (mam nadzieje że Ci się nie spieszy :decayed:)).

spoko spoko :> ... bardzo fajny mod bedzie i mi sie podoba ja juz zakupilem wszystkie graty :przebiegly:

zobaczymy i sie przekonamy co bedzie z tymi czujnikami czy rzeczywiscie tak wariuja :kwasny:

I widzisz Grzesiu - kontrola ciśnienia dziś by się przydała jak cholera :disgust: Ale o tym później...

Idę przygotować fotki nowego felunku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku dystansy spasowały? To masz przelotowe czy przykręcane? Bo też chcę kupić :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku myslalem ze napiszesz ze listonosz znow cos przyniosl :gicior:

no to czekamy na fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręcane - z przodu dałem 15mmm z tyłu 17mmm. Mam zestaw na jedną oś (17mm + śruby) jeśli chcesz. Wyszło tak...

3.JPG4.JPG

Bartku myslalem ze napiszesz ze listonosz znow cos przyniosl :gicior:

no to czekamy na fotki :naughty:

Listonosz dziś też był :tongue4: - zostawił nowe łożysko do koła pasoweglo klimy :good:

Nie udało się dorwać Koyo - nikt nie miał. Nie znalazłem też zamiennika SKF, INA itd. Pozostało nieznane dla mnie Nachi (też japońskie) - cena większa niż Koyo więc jestem dobrej myśli. Łożysko jest przeznaczone typowo dla kompresorów klimy. Namiary dla osób które o tę część pytały - tam znalazłem najtaniej (przesyłka 24h). Koszt łożyska 51zł (netto). Z wysyłką kurierem i pobraniem zapłaciłem 87zł (brutto).

Hurtownia Łożysk "Stożek"

ul. Solskiego 8

43-300 Bielsko Biała

tel. (33) 814-37-07

strona i sklep internetowy: www.stozek.pl

nachi.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję ale najpierw musiałbym przymierzyć i zobaczyć :wink4: ale będę miał to na uwadze ;)

Poza tym kółka wyczes :naughty: tylko jak na moje oko ten przód trochę za bardzo wystaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...