Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Przykręcane - z przodu dałem 15mmm z tyłu 17mmm. Mam zestaw na jedną oś (17mm + śruby) jeśli chcesz. Wyszło tak...

3.JPG4.JPG

No, no. :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Prawie jak u mnie ;) Ja założyłem 16 mm przód i 20 mm tył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomku - z przodu wystaje minimalnie, a z tyłu z kolei troszeczkę brakuje. Strzelam, że idealnie byłoby 12/20... (dla 19"/8,5" z ET48)

Artur - wrzuć foto swojej tylnej ośki to sprawdzimy :wink4:

Kurcze, moim zdaniem fotki nie wyszły :wallbash: Od dwóch lat marudzę na ten aparat - chyba czas najwyższy go wymienić... Zaraz wrzucę te wypociny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku[/b] - z przodu wystaje minimalnie, a z tyłu z kolei troszeczkę brakuje. Strzelam, że idealnie byłoby 12/20... (dla 19"/8,5" z ET48)

Artur - wrzuć foto swojej tylnej ośki to sprawdzimy :wink4

Spoko. Jutro obmyję furkę i coś strzelę ;)

A co do Twojej oceny, to też odnoszę wrażenie, że 12/20 byłoby idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - zapraszam do wyżywania się :> W czasie gdy Wy będziecie się pastwić ja lecę do wulkanizy i zmieniam na 17"... W trakcie drogi powrotnej z Poznania jedna z opon zakończyła swój żywot. Obleciałem wszystkich miejscowych "oponiarzy" i nikt nie ma na stanie Conti Sport Contact 3 235/35/19 - do czasu aż nie załatwię nowej gumy muszę wrócić do zimówek. Szkoda... Myślałem, że będzie lans na niedzielnym spocie i teraz mam karę - ehhh generalnie cały dzień w piz*u... ;( :confused4::disgust:

6.JPG

7.JPG

5.JPG

2.JPG

1.JPG

8.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle :cool1: ale jak dla mnie trochę za wysoko stoi :gwizdanie:

Kurde. Odniosłem podobne wrażenie :mysli:

Dodatkowo zmieniłbym tylne lampy. Jakoś tak odstają od całości :naughty:

Potem coś tam można by jeszcze nawymyslać, ale jak sobie pomyślę, co tam jest wyrezane, to brak mi słów :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, ktoras z moich opon? czy jakas nowa nie dala rady? :confused4:

btw, to przypadek wysoko stojacego 1BE :) - ale moje auto poprostu jest ciezsze i nizej siedzi. Porownajcie sobie foty moje i Bartka, bo to te same fele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Na autku siedzi już zimowy setup - jutro poszukam nowej Conti.

No i oczywiście macie rację - przydałaby się gleba. Omówię sprawę z Vario i zobaczymy co tam się dobierze :wink4:

Artur - jeśli chodzi o lampy - masz jakiś konkretny pomysł? Jestem otwarty na propozycje :> (mile widziane foty)

BTW - trzeba będzie także pomyśleć o nowym zestawie hamulców. Chyba odpuszczę sobie S4 i złożę coś na Zimmermanach (widziałem fajne sportowe tarcze - nawiercane, nacinane i wentylowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - zapraszam do wyżywania się :> W czasie gdy Wy będziecie się pastwić ja lecę do wulkanizy i zmieniam na 17"... W trakcie drogi powrotnej z Poznania jedna z opon zakończyła swój żywot. Obleciałem wszystkich miejscowych "oponiarzy" i nikt nie ma na stanie Conti Sport Contact 3 235/35/19 - do czasu aż nie załatwię nowej gumy muszę wrócić do zimówek. Szkoda... Myślałem, że będzie lans na niedzielnym spocie i teraz mam karę - ehhh generalnie cały dzień w piz*u... ;( :confused4::disgust:

Taka gume szukasz :mysli:

http://moto.allegro.pl/item958299044_continental_sortcontact_3_235_35_19_235_35r19_1szt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Na autku siedzi już zimowy setup - jutro poszukam nowej Conti.

No i oczywiście macie rację - przydałaby się gleba. Omówię sprawę z Vario i zobaczymy co tam się dobierze :wink4:

Artur - jeśli chodzi o lampy - masz jakiś konkretny pomysł? Jestem otwarty na propozycje :> (mile widziane foty)

BTW - trzeba będzie także pomyśleć o nowym zestawie hamulców. Chyba odpuszczę sobie S4 i złożę coś na Zimmermanach (widziałem fajne sportowe tarcze - nawiercane, nacinane i wentylowane).

Barti Felunek na furczaku kox jak i cała furczynka :kox:

Ja czekam na listwy s-lina :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Szfaaaak... tak samo jak tuz przed sprzedaza felg poprostu gdzies zawadzilem zdrowa opona... i zrobil sie balon.

Niestety przy tym rozmiarze nie znasz dnia ani godziny. Ona nie mogla byc wczesniej uszkodzona, bo zwyczajnie bys jej nie wywazyl... mala dziura w drodze/kraweznika... polskie drogi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly niestety poszła Twoja gumka - ta z odłamanym kawałkiem rantu. Najgorzsze jest to, że nigdzie nie przypierdzieliłem, spokojna trasa na A2, omijanie dziur itd. Co zrobić - po prostu przyszedł na nią czas ;(

Szfaaaak... tak samo jak tuz przed sprzedaza felg poprostu gdzies zawadzilem zdrowa opona... i zrobil sie balon.

Niestety przy tym rozmiarze nie znasz dnia ani godziny. Ona nie mogla byc wczesniej uszkodzona, bo zwyczajnie bys jej nie wywazyl... mala dziura w drodze/kraweznika... polskie drogi :thumbdown:

Michu - żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie mam do Ciebie absolutnie żadnych pretensji. Po prostu miałem pecha... Może to i dobrze, że tak się stało - jak wrócą 19", będę ostrożniejszy :good:

OK - zapraszam do wyżywania się :> W czasie gdy Wy będziecie się pastwić ja lecę do wulkanizy i zmieniam na 17"... W trakcie drogi powrotnej z Poznania jedna z opon zakończyła swój żywot. Obleciałem wszystkich miejscowych "oponiarzy" i nikt nie ma na stanie Conti Sport Contact 3 235/35/19 - do czasu aż nie załatwię nowej gumy muszę wrócić do zimówek. Szkoda... Myślałem, że będzie lans na niedzielnym spocie i teraz mam karę - ehhh generalnie cały dzień w piz*u... ;( :confused4::disgust:

Taka gume szukasz :mysli:

http://moto.allegro.pl/item958299044_continental_sortcontact_3_235_35_19_235_35r19_1szt.html

Grzesiu jak zwykle ratujesz mi d*pę. Jeszcze Tarnowo Pdg czyli mam bliziutko. Dzięki stary :good:

Zaraz looknę na lampki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu pomyslalbym w przyszlym sezonie (bo sadze, ze felgi zostana na dluuuzej) o oponkach 245/35/19 - sporo wiecej gumy, bezpieczniej i komfort na +.

btw, mam dla Ciebie numery lusterek, jutro podrzuce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu pomyslalbym w przyszlym sezonie (bo sadze, ze felgi zostana na dluuuzej) o oponkach 245/35/19 - sporo wiecej gumy, bezpieczniej i komfort na +.

btw, mam dla Ciebie numery lusterek, jutro podrzuce ;)

Świetnie - bardzo dziękuję :good:

OK wklejam zdjęcia Artura i proszę o opinię - mamy już dwa głosy za :decayed: BTW - wrclaguna nie ma czasem tych samych lamp?

b1a841405c5843a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za :naughty:

Na Twoim miejscu pomyslalbym w przyszlym sezonie (bo sadze, ze felgi zostana na dluuuzej) o oponkach 245/35/19 - sporo wiecej gumy, bezpieczniej i komfort na +.

btw, mam dla Ciebie numery lusterek, jutro podrzuce ;)

Świetnie - bardzo dziękuję :good:

OK wklejam zdjęcia Artura i proszę o opinię - mamy już dwa głosy za :decayed: BTW - wrclaguna nie ma czasem tych samych lamp?

b1a841405c5843a7.jpg

Ma ma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, IMO te lampy nie sa fajne... :cool1: Fakt - na czarnym wygladaja lepiej, ale ogolnie takie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...