Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Też wybrałem JVC, ale jeden z ostatnich modeli Chameleon. Radio idealnie wpasowuje się w deskę i nie wygląda jak sterczący parapet ;). Po ustawienu funkcji "flat panel" mamy tylko płaską powierzchnie z wyświetlaczem. Czerwone klawisze i biały wyświetlacz idealnie komponują się z resztą podświetlenia (licznik też podświetlony na biało jak w nowszych A4). Walory dźwiękowe też niezłe. Polecam.

zapraszam do Newbie

rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wstawiac zdjecia albo samych odtwarzaczy albo jeszcze lepiej w samochodzie w dzien i w nocy z podswietlaniem i bez. Bo z takiego pisania nic nie wynika :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam JVC KD-LHX551 to radio kolorem podswietlenia idzie dopasowac do kazdego auta :-) ja go mam w A4 i wyglada suuuper, tylko ja mam wersje srebrna bo w poprzednim aucie pasowalo mi srebrne, a tutaj jakos w oczy mnie nie razi, a jak jest ciemno wyglada suuper. Jest wersja czarna KD-LHX552 jakby ktos chcial. Fotki wkleje dzisiaj wieczorem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam żadnego mam starą bete i tak sie zastanawiam ze chyba jakies zaslepki tam wstawiac na boki musicie

i jak jest takie oryginalne szersze to nie ładniej wygląda? zaresztą jak jeszcze ktos cos wrzuci jakąs fotke mozliwe ze sie przekonam i kupie inne niz oryginał na płytke

pozdrawiam savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:) a oto mój Clarionek dxz948 rmp, jest to jeden z wyższych modeli tego producenta.Jest to naprawdę high end. Dotykowy panel sterujący,dzwięk dolby surround,korekcje czasowe(świetna funkcja),24-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy i masa ,masa ustawienia dzwięku i innych nawet bardzo drobnych szczegółów .Zdecydowanie polecam ten model osobom które planuja rozbudowac swój system audio.

Zdjęcie słabej jakości , ale w rzeczewistości te radyjko wygląda przecudnie , naprawdę polecam to radyjko wszystkim . http://www.wrzuta.pl/obraz/saglfONMMg/dsc04368

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie pasują te nowe radia i jeszcze te zaślepki

Też się zastanawiam aby zmienić mam radio gamma.

Ciekawi mnie właśnie ta propozycja kolegi o wstawieniu radia z Seata np to:

169527607

Ceny około 300zł, ale za concert to nawet 700 cenią

Allegro już przejżałem nie wiem ile razy, jak radio ma czerwone podświetlenie to ma wstawki srebrne-cieżka sprawa, aby nie wstawić radia co bedzie w dzień wyglądać jak doczepione.

Znalazłem jeszcze takie:

cq_c1315n_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy się chwalą to i ja to zrobie .. ;)

Clarion Addzest Hx-d1

clarion.jpg

Alpine 7909 Anniversary

edit

Sony C90

edit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żadne nie pasuje do poświetlenia czerwonego w Audi, ale to jest tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. i co to ma byc? ktore jest w koncu twoje?

Jesli nie są moje to czyje maja być ? Tylko podswietlenie jest wyznaiczkiem ?

[ Dodano: 26-02-2007, 23:36 ]

Pomyśl też o tym, że jest może ktoś kto bedzie chciał kupić takie radio ma pokazane jak wyglada to w audi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli mam rozumiec ze masz trzy radia? i co z nimi robisz? na kazdy dzien inne czy jak? to nie ma byc zlosliwe, po prostu pytam z ciekawosci.

moim zdaniem (ale jak widac nie tylko) zadne po prostu kolorystycznie nie pasuje. a wrecz przeciwnie bardzo sie gryzie z pozostalym podswietleniam cocpitu. no ale wiesz kazdy ma swoj gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde z nich inaczej brzmi.. Jak mam ochote i testuje sprzet, wrzucam inne.. Jak dla mnie wygląd to drugorzędna sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu mam fotki to wrzuce. Moj typ JVC KD-LHX551. Troszke te male przyciski po bokach wyszly rozowe ale w rzeczywistosci sa czerwone jak reszta.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a167804bea12d802.html

Co o tym myslicie ?? Mnie osobiscie sie bardzo podoba :-)

no jest ok. a masz jakies fotki gdzie widac cale radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mam. Robilem po ciemku poniewaz to radio mam koloru srebrnego, kupilem je do poprzedniego auta i tam mi pasowalo, a ze zmienilem auto to radio przelozylem, ale nie wygla zle ze srebrnym, w nocy tego nie widac :-))) ale jest tez wersja czarna zwie sie KD-LHX552.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...