Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym dziurawić lamp kurcze :decayed:

Podalibyście jakieś zestawy, których sami używacie? ;)

ZESTAW XENON H1, H7 - CanBus CYFROWE KSENONY HID (2701720756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

polecam ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie pamietam jakie kupilem bo to 1,5 riku temu kupowalem;) ale bierz sobie zestaw 4300 k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zestaw w '07 - tez zarnik mial metalowa stopke, cyfrowe slim - dzialaja do dzisiejszego dnia

Jakiej firmy nie pamietam a na allegro juz nie ma uzytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam u siebie 5000K i jak pada deszcz dobrze widać , różnica pomiędzy zwykłą żarówką jest ogromna , tu masz zdjęcie jaka jest różnica pomiędzy 4300K a 5000K lewa lampa ma 5000K a prawa 4300K na ziemi widać poświate . 20110609156.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us A tu masz zdjęcie jak a jest różnica pomiędzy żarówką H7 w halogenie i hidem 5000K w lampie 20120420423.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem u siebie 6000k do tego wypalone soczewki, nie było widać normalnie w nocy, a jak przychodził deszcz to porażka, teraz czekam na odbiór lamp od gwertego i wrzucam 4300k d2s:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wezmiesz slimy to zmieszcza ci sie w miejsce oryginalnie przewidziane na przetwornice pod lampa ;) Gdzies byl nawet poradnik jak ja tam fajnie silikonem posklejac. Ja smigam ponad rok na hidach, z niebieskimi mialem juz niestety do czynienia i nawet sie nie przy..bali bo mam 4300 i wyglada jak zwykla soczewka :wink:

Clinque a ten Hid 4300k w porównaniu do zwykłej żarówki dużo lepiej świeci? Bo też się waham co robić :decayed:

W porownaniu do zwyklej zarowki jest mega roznica, oczywiscie na +, w deszczu rowniez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5000k ma juz barwe niebieska ? czy jest poprostu czysta biel ? bo nie wiem co wziąć 4300 czy 5000.. nie chce by mi xenon świecił na żółto a po zdjęciu powyżej 4300 na takie światło wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz 4300K bedą swiecic na bialo napewno

brać z can-busem czy zwykłe ? - do b5 98r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz 4300K bedą swiecic na bialo napewno

brać z can-busem czy zwykłe ? - do b5 98r.

bierz z can nie będziesz miał zakłóceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a jaki zarnik brac do lamp oryginalny valeo soczewka : d2s czy h7?

i czy warto dac 300zł,200zł czy moze brac tanie za 150zł ktos moze podpowiedziec?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a jaki zarnik brac do lamp oryginalny valeo soczewka : d2s czy h7?

i czy warto dac 300zł,200zł czy moze brac tanie za 150zł ktos moze podpowiedziec?

pozdro

to zależy jakie masz teraz, przypuszczam, że masz h7, od razu mogę ci powiedzieć, że polecam barw 4300, 6000k za niebieskie w deszczu nic nie widać i przypuszczam, że speclajnej róźnicy w cenie 200 a 300 zł nie będzie, ja mam hidy za 60 zł używane i hulają, że aż miło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zestaw bixenon za 200 z allegro kupilem rok temu :D

4300 barwa

mialem 6000k ale przypał byl jezdzic niebiesko waliły i policja sie czepiała

a teraz mam 4300 i ładnie swiecą na bialo lepsze swiatlo od zwyklych zarówek z daleka ładnie podswietlają sie znaki drogowe i pasy :)

nie zakladalem zaslepek na lampy bo trzeba dziurawic a mi szkoda i jezdze bez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zestaw bixenon za 200 z allegro kupilem rok temu :D

4300 barwa

mialem 6000k ale przypał byl jezdzic niebiesko waliły i policja sie czepiała

a teraz mam 4300 i ładnie swiecą na bialo lepsze swiatlo od zwyklych zarówek z daleka ładnie podswietlają sie znaki drogowe i pasy :)

nie zakladalem zaslepek na lampy bo trzeba dziurawic a mi szkoda i jezdze bez :D

ta zaślepka ma Ci uszczelnić lampe.... ciekawe co zrobisz jak pięknego jesiennego wieczoru w deszczu stracisz oświetlenie :kox::kox:

dwie dziurki robisz masz w kpl uszczelki i święty spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos teraz pada i na myjnie jezdze i laje wodą na paske a do tego nie mam oslony pod silnikiem i bryzga wodą i jakoś swiecą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić nowe zaślepki

ale jak spróbujesz HID to dopiero zrezygnujesz jak założysz ori xsenon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te chinskie xenony hid w moim przypadku sie nie załączają czasami i tylko jedna lampa swieci co czesto wkurza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...