Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak sie sprawują te ledy ze skody we mgle? sprawdzają sie jako przeciwmgielne?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak we mgle, bo nie mam tak podłączonych, żeby jeździć z nimi przy światłach mijania

Opublikowano

A czy mogłby ktoś wstawić dobrą fotke wnętrza ledów? Jakie tam są ledy 1W? Przetwornica jest impulsowa czy zwykły stabilizator liniowy?

Opublikowano

Wieczorem Ci wyśle foto

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Jarek nie wytrzymałem heh jutro będzie modzenie.

70.JPG

Opublikowano
  • Autor

ale jazda, czekam niecierpliwie.

Choć Ci powiem, że moje jakby przestają parować - nie mam pojęcia o co chodzi.

Ale jeżeli nie przestaną do zera to na wiosnę zrobię to samo co Ty, notuj punkt po punkcie :)

Opublikowano

Z racji że mój halogen był już "sponiewierany" to efektu super nie ma (wypiaskowane szkło) nie ma. Fotki tel robione. Kupie new halogen to moge zrobic lepsze foty

Nie ma dużo roboty.

Robisz 2 otworki na 2 śrubi wkłądasz leda wkrecasz srubki i gotowe. Na koniec zalewasz przestrzeń miedzy ledem a obudową klejem na gorąco zrobione.

72.jpg

73.jpg

74.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg

79.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kurde jakie to proste, a ja wydałem 700zł i d*pa.

Trudno, do wiosny i pewnie zrobię to samo, zobaczę jeszcze co się z moimi będzie działo.

Krzychu zapisz namiary do sprzedawcy i dokładny model tych dziennych - ile kosztowały?

Zastanawiam się czy warto uszczeelniać?

Opublikowano

Ja już z tymi z skody nic nie che miec wspólnego.

Na miescie kupiłem od kolegi wiec z dostawą nie ma problemu:)

Cena będzie dobra :) Jeszcze sie znim za styczeń nie rozliczyłem.

Opublikowano

super rozwiązanie z wstawieniem dziennych w halogen. Co do ledów ze skody to jestem przekonany, że muszą się przegrzewać. Obudowa jest cała z plastiku, więc nie ma dobrego odprowadzania ciepła

Opublikowano
  • Autor

nie jest cała z plastiku, tył odprowadza ciepło - tam jest radiator

Opublikowano

widze że uparcie drążycie temat ledów :decayed:

Opublikowano

dobrze, dobrze, jak w końcu przestaną parować to może się sam skuszę :banan:

Opublikowano
  • Autor
widze że uparcie drążycie temat ledów :decayed:

jak widzisz po to został założony ten temat

Opublikowano

ja wypadam z tej walki. RS mam po dziurki w nosie ale będe sledził co tam modzicie. Ja zostanę z tym moim patentem halogen+led

Opublikowano
  • Autor

no niestety Panie, ale jesteś praktycznie prowadzącym.

Czekamy na efekt końcowy zmian, napisz czy na pewno nie zakłócaj, nie parują itd.

aaaa i czy warto uszczelniać tą szparę - może lepiej nie?

Opublikowano

Prowadzący nie może się wycofać -wszyscy nie mogą się doczekać co tam zmodziłeś, a Ty takie teksty dajesz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Krzychu, nie kupuj nowych halogenów, wiem, że te słabiej wyglądają, ale można je wypolerować, wjedź to pierwszego lakiernika i zrobi Ci to w 5min.

Widziałeś ilu obserwujących nasz temat??? :naughty:

Opublikowano

Moge reanimować Ledy z skody i wymienić 8 diod na takie np

Cree XP-G2 R5 BIAŁA ZIMNA MCPCB 21mm (2952433169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dorobic radiator słusznej wielkości .Znowu bawić sie w uszczelnianie i rozklejenie aż przestanie parować ale narazie po prostu tego nie dotkne.

Halogenki nie bardzo dadzą sie wypolerować bo to szkło. Jakby to był plastik to by nie było problemu.

Nie wiem czy będe zalewał czy nie pomyśle :) Po weekendzie wrzucę fotki i zdam relacje jak sie spisują .

Opublikowano

Laguna, jak masz zrobione te LEDY ? Zamiast halogenów czy jak ?

Ps. Nie mam sił czytać całego wątku bo jestem po grypie i ledwo żyje.

Opublikowano
  • Autor

Tak, zamiast halogenów.

Krzychu, czekam na wieści.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.