Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny mat ... mi się tam mega podoba, no ale może na zdjęciu tak kijowo wyszło :whistling:

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

Jestem w ZG można by się spotkać jutro :whistling::whistling::whistling:

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

20130118093959.jpg

20130118094012mp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się to nie widzi. Bardziej by pasował np. coś a'la carbon.

Wyłączaj podgrzewanie lusterek jeśli już odmarźnięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie wygląda w ogóle.. jak już chciałeś czarne listwy to mogłeś szukać/malować w piano..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeżdzę cały rok z ustawionym pokrętłem na grzanie lusterek ale do tej pory nic się nie spaliło to chyba brali pod uwagę taką ewentulaność:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się widzi inaczej, mi się podoba tak i mam Was gdzieś :grin::banan::banan::banan:

:o ciężko znosisz jakiekolwiek uwagi widzę :whistling:

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zgadza się jestem indywidualistą jak widać :decayed:

pier**licie... fajnie wyszło :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem alu jednych, czy drugich bo wszyscy mają takie :wink: tak przynajmniej zawsze ktoś się zapyta, czym było to malowane lub skąd:whistling: Malowanie podkład do alu, a potem pistoletem i delikatny baranek, bo bez by się nie obeszło, ponieważ listewki miały Oryginalnie mały wzór... Dzięki Bartku, widzę że jako jeden z nielicznych znasz się na rzeczy i trzymasz sztame z najlepszymi w Polsce :hi::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy w czarnym macie wygladaja bardzo fajnie... szczegolnie w kontrascie z bananowymi skorami.

Tylko nie mow, ze pomalowales ori alu listwy... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem alu jednych, czy drugich bo wszyscy mają takie :wink: tak przynajmniej zawsze ktoś się zapyta, czym było to malowane lub skąd:whistling: Malowanie podkład do alu, a potem pistoletem i delikatny baranek, bo bez by się nie obeszło, ponieważ listewki miały Oryginalnie mały wzór... Dzięki Bartku, widzę że jako jeden z nielicznych znasz się na rzeczy i trzymasz sztame z najlepszymi w Polsce :hi::banan:

Ktoś tu ma wyższe mniemanie o sobie :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

Heh zgadza się jestem indywidualistą jak widać :decayed:

pier**licie... fajnie wyszło :thumbup1:

Sam pier**lisz ch..owo wyszło :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...