Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!


marek_xtr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie leciales dzis A4 kolo 14? Widziana kolo opola, ale szybko sie minelismy i nie bylem pewny czy to aby na pewno Ty, a w tym kolorze drugiej takiej nie wdzialem :wink:

Dobry masz wzrok kolego, nawet jak jeszcze miałem brudną furę (w domu już umyta, czeka na garaż nowy jutro) :decayed:

Lampka jest jasna bo nawet fajnie wygląda i nie wiem czy nie zostawić:D

myślałem też na brązową w kolorze skóry, co Wy na to:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś może o błędzie: Tire Pressure Monitoring System Malfunction?? na Fisie i jak go zlikwidować :whistling:

Oczywiście na MMI nie pokazuje ciśnienia opon od czasu wywalenia błędu;/

Zmieniałes fele na zimówki ?

Musisz ustawic to w MMI w TPMS tzn. zaakceptowac teraz nowe wartosci , 5 sek. roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w Monitoring cisnienia kół :wink:

Wczesniej opasowałoby sprawdzić czy cisnienie we wszystkich kołach sa takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już wszystko jest ok samo się naprawiło... Nie wiem czemu tak było :whistling: Poza tym jak wchodziłem na MMI w ciśnienie kół i inicjazliowałem wszystkie opony to nie pokazywało w ogóle ciśnienia i temperatury;/

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Jaki interface USB lub pod iPhona moge założyć do siebie, żeby był w schowku :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko widziane 2 dni temu na długiej;) tył eslajn polify + kolor robi szał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku sprzedałeś te felgi czy jednak nie są na sprzedasz? Bo widzę że ściągłeś aukcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę trochę po Polsce, więc mnie wszędzie widać a jak już czyste auto to w ogóle :)

Teraz stoi w garażu i odpoczywa przez święta :grin:

Felgi nadal do sprzedania, tylko okazało się że nie mają kółeczek a są produkcji GERMANY... Ktoś chętny PW :wink:

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 22:45 ----------

FELGI AUDI R8 RS4 S6 RS6 19' 5X112 germany + OPONY (2902477027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciężko Bartku, bo nie możemy znaleźć programu do niego:kwasny:

Przypomnij się jutro ok. południa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ale dowaliłeś :shock3: piekna jest :slina: a domyślam się że na żywo dopiero robi robotę:wink:

widzę że na dzień dobry kilka super modów wpadło wypas:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...