Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmiany jak najbardziej korzystne :a4fan:

uzupełnij profil

Opublikowano
  • Autor

felgi z założenia miały byc inne niż wszystkie, auto jest reklamą firmy sprzedającej akcesoria tuningowe więc nie może być wyłącznie ładną serią ale mieć elementy kontrowersyjne :P zwracające na siebie uwagę

wyrzuciłem czarne ringi z przodu i grill bez znaczka na rzecz seryjnych elementów od S4 więc chociaż felgi odbiegają od serii :)

to są koła od najnowszej RS4 pomalowane na czarno, polerowane ramiona i całość zabezpieczona klarem (piecowo w 200oC) więc nawet zima im nie straszna

gleba 45/35 będzie na dniach, czekam aż przyślą z Niemiec zamówione dawno sprężynki in.pro :)

(jakość i komfort porównywalna minimum z Eibachem w dużo niższej cenie)

Opublikowano
gleba 45/35 będzie na dniach, czekam aż przyślą z Niemiec zamówione dawno sprężynki in.pro :)

(jakość i komfort porównywalna minimum z Eibachem w dużo niższej cenie)

Jeśli mogę zapytać ,ile płaciłeś za komplet? Też u siebie muszę posadzić dlatego pytam.

Opublikowano
  • Autor

komplet springów in.pro to wydatek ok 500zł w detalu

dla klubowiczów mógłbym urwać coś z tej ceny ofkoz ;)

springi_a4.jpg

Opublikowano

Niezła robota - ciekawa ewolucja autka. Czekam na fotki po obniżeniu.

Opublikowano

jeszcze gleba i bedzie pełen wypas .... :a4fan:

Opublikowano

felgi wyglądają orginalnie, ale mi się nie podobają. ja bym założył ori od RS4 lub od S4 i było by pięknie... oczywiście felgi ori bez modyfikacji:)

ale każdy ma swój pomysł na auto i to trzeba uszanować :a4fan:

Opublikowano

te fele swietnie wygladalyby na czarnym aucie ale i tak mi sie podobaja :) w tej chwili powstrzymam sie od oceniania calosci, bo wizerunek psuje zawias z terenowki, jak obnizysz - koniecznie pokaz fotki!

Opublikowano

Ile dałes za grill od s4 bo ja tez mysle o takim bo tez mam zderzak od s4 i brakuje mi jeszcze grilla od s4

Opublikowano

całość ładnie wygląda, aleeee felga moja mi się bardziej podoba :grin:

Opublikowano
  • Autor

udało się kupić duże lusterko od strony pasażera więc kolejny krok w kierunki s4-look zrobiony :)

Opublikowano

Graruluję całości efektu - dla mnie rewelka patrząc na to co było - a fele nie wiem jak na żywo ale wyglądają kozacko - bardziej agresywnie niż ori

Opublikowano

całość ładnie wygląda, aleeee felga moja mi się bardziej podoba :grin:

w orginale (patrz kolega rob) wyglądają bardziej efektownie. Jak dla mnie to przekombinowałeś...:)

reszta w kierunku S4 - REWELACJA

Opublikowano
  • Autor

nowa fotka z Festiwalu Motoryzacji:

feegi1.jpg

wkrótce profi sesja autka, ale to dopiero jak obniżenie przyjedzie :P[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2007, 10:46 _________________________________________________5ybpx7s.jpg

Opublikowano

Ładnie prezentuje się na czeswonym tle

Opublikowano

poprostu dzicz, szkoda tych naklejek reklamowych ... ile dales za ksenony ? nie miales problemu z montarzem spryskiwaczy do nich ?

Opublikowano

Piekna bardzo mi sie podoba pogratulowac

Opublikowano
  • Autor

poprostu dzicz, szkoda tych naklejek reklamowych ... ile dales za ksenony ? nie miales problemu z montarzem spryskiwaczy do nich ?

spokojnie... to tylko magnesy przyklejane wyłącznie na targach, zlotach itp ;)

xenony -> lampki po lifcie plus kit xenon, wiadomo jest kilka opcji na to rozwiązanie... reflektory Valeo lub tańsze TYC, kit xenon od 550zł do 1200zł nawet

ja osobiście mam zestaw TYC + Xtec, koszt całkowity w detalu około 1700zł (nowe lampy, silniczki i zestaw xenon)

spryskiwacze hmmm to tylko zaślepki w zderzaku S4 :P

dopiero w planie cała instalacja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.