Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Użytkowanie e-papierosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
potrzebna diagnostyka VAG :)

leci słaby dym, zasysam co sił w płucach i jakiś taki niedosyt, drugi kopci jak szalony, padła grzałka :decayed: ?

Tak grzałka

danke :hi:

Opublikowano

długo masz tą grzałkę ?

Opublikowano
długo masz tą grzałkę ?

niecały miesiąc ale ta druga też chyba coś nie halo bo ten dym ma mega nieprzyjemny posmak czasami

Opublikowano

wystarczy że wyczyścisz i przepalisz grzałkę .

Opublikowano
potrzebna diagnostyka VAG :)

leci słaby dym, zasysam co sił w płucach i jakiś taki niedosyt, drugi kopci jak szalony, padła grzałka :decayed: ?

grzałka ma już dość, można spróbować ją przepalić i może jeszcze pociągnie z tydzień

Opublikowano

nie ma dość tylko jest zapierdzielona. Ma niecały miesiąc . Nie przesadzajmy , ma śmigać do trzech miechów.

Opublikowano

Z grzałkami to też loteria... Zauważyłem że wpływ ma na to również aromat który stosuję - niektóre jakby wydzielają po podgrzaniu więcej syfu od innych (to tylko chemia)...

Generalnie nie należy się tym spinać, ja używam klirka vivi mini cc (fajny bo górnogrzałkowy i co prawda czasem trzeba go obracać ale ma przyjemny ciepły dymek), paczka grzałek (5 szt.) to 20zł więc nie przesadzajmy, jak się ją czasem wymieni to nie boli :wink: Jak kupujesz paczkę fajek za 14zł to nie wychodzisz z założenia że ma Ci wystarczyć na 3 miesiące :decayed:

Opublikowano
nie ma dość tylko jest zapierdzielona. Ma niecały miesiąc . Nie przesadzajmy , ma śmigać do trzech miechów.

ma dość bo zebrał się na niej nagar. Dlatego napisałem, można przepalać do czerwoności i jarać dalej aż do całkowitego wypalenia zwojów

Opublikowano

a ja wezmę za niedługo znowu olejek bo pomału kończy się zapas. Zauważyłem że olej olejkowi nie równy na innym olejku 2ml starczy na cały dzień a na innej firmie już nie i niekiedy 4ml dziennie idzie. Co do grzałek to faktycznie u mnie strasznie sie przepalają mi kurcze parę razy spadł na ziemie i raz chodzi raz nie, jak grzałkę stuknę to chodzi dobrze że jest zapasowa jeszcze. A czym dą grzałkę spróbować umyć

Opublikowano

wodą...

rozbierasz grzałke i pod strumień wody, potem ją zapinasz i przepalasz do czerwoności, potem znowu woda i znowu przepalanie, aż przestanie się dymić sama z siebie (chodzi o to żeby te drobinki które się osadzają na drucie się wypaliły), ale kup sobie zapas grzałek, i przynajmniej jeden zapasowy klirek :wink:

Opublikowano

Ja próbowałem kilka razy czyścić i nigdy się nie udało. Zawsze pozostawał jakiś dziwny posmak.

Opublikowano

Która grzałka ma trzymać niby 3 miesiące? Paliłem z kartomizerów, później górnogrzałkowy clearomizer, teraz dolna grzałka i wymiana grzały co 2-3 tygodnie. Żadna nie wystarczyła na 3 miesiące, to jakiś absurd. Wszystko zależy od tego jak często palimy, ja zwykłe paliłem paczkę dziennie i teraz 10ml liquidu starcza na równy tydzień, co 2 tygodnie grzałka. Chociaż ostatnio kupiłem jakiś badziew to tygodnia nie wytrzymała. Grzałka dużo nie kosztuje, także radzę częściej wymieniać, przynajmniej smak liquidu jest wyraźniejszy :wink:

Opublikowano

ja mam swoją 1,5 miesiąca i jej nic. Czyszczę regularnie przy zmianie smaku liqidu , i jest smak i chmura. Oczywiście że nie kosztuję wiele . Jak komuś się nie chce może i co tydzień grzałkę wymieniać . Tu jest link dla opornych jak to zrobić ---> Jak przepalać grzałkę - Poradniki - Swiatpapierosow.pl E-Papierosy Forum

Opublikowano
ja mam swoją 1,5 miesiąca i jej nic. Czyszczę regularnie przy zmianie smaku liqidu , i jest smak i chmura. Oczywiście że nie kosztuję wiele . Jak komuś się nie chce może i co tydzień grzałkę wymieniać . Tu jest link dla opornych jak to zrobić ---> Jak przepalać grzałkę - Poradniki - Swiatpapierosow.pl E-Papierosy Forum

CE5 można rozebrać na najmniejsze elementy, CE10 dolna grzałka też i zrobić podobny patent. Właśnie wróciłem ze "stoiska" ponoć dolne grzałki mają zostać poprawione, bo czasami liquid leje się na baterie albo grzałka nie przepala i się siorbie, a wiadomo jak liquidy smakują na mokro :kwasny: Przy siorbaniu wystarczy rozebrać grzałkę i dołożyć jeden sznureczek, tak aby prześwit wlotu liquidu do grzałki był mniejszy :wink:

1,5 miesiąca sporo! Wszystko tak jak pisałem zależy od tego jak często palimy.

Opublikowano

ja robiłem tym sposobem i zawsze zostawał dziwny posmak

Opublikowano

Taki przepalony posmak? Ja tak nie miałem. Czekam po czyszczeniu 15min. Aż sie dobrze "nasączy" i gitara. Jak nowa grzałka.

Opublikowano

Palacze mam pytanie-kobita dostała elektronika CE4/5 (pewnie podroba Ego).Jak naciśnie się przycisk to zaczyna skwierczeć jak mięso na patelni,a jak się zaciąga to szumi :D U kumpla sprawdziłem i u niego nie ma czegoś takiego.A jak u Was to wygląda?

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Palacze mam pytanie-kobita dostała elektronika CE4/5 (pewnie podroba Ego).Jak naciśnie się przycisk to zaczyna skwierczeć jak mięso na patelni,a jak się zaciąga to szumi :D U kumpla sprawdziłem i u niego nie ma czegoś takiego.A jak u Was to wygląda?

wysłane za pomocą tapki

długo go używa ? jak jest nowy atomizer to jest suchy może tak skwierczeć z początku. jak się nawilży to minie .

Opublikowano

Ze 2 tygodnie Sherlocku używa.Na zmianę popalamy:decayed:

Opublikowano

ja wymieniłem dziś te grzałki i niebo a ziemia + zapodałem cappuccino - dobre :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.