Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy mam takie pytanko:

1.

Robię pauzę weekendową, mam wystawioną weekendówkę np. do 9rano w poniedziałek.

Natomiast 45h pauzy mija powiedzmy o 8:00 i wtedy też wkładam tarczkę i...

- czy mogę już ruszać, czy muszę poczekać do tej godziny do której mam wystawioną weekendówkę?

2.

Ewentualnie czy mogę robić tak, że weekendówkę mam wystawioną np. do 8:00 i wtedy też kończy się pauza 45h a wkładam tarczkę dopiero o 9:00 i wtedy ruszam? Tylko co wtedy z tą godziną nieudokumentowaną od 8 do 9?

Opublikowano

1. Nie możesz zacząć pracy wcześniej niż wykazane jest na weekendówce.

2. Wówczas z tyłu tarczki rysujesz "łóżko" między 8 a 9

Edytowane przez izka7878

Opublikowano

Dzięki, o to mi chodziło

Opublikowano

https://www.facebook.com/video.php?v=10152572812137746&set=vb.572117745&type=2&theater

Wczoraj sie na taki zestaw natknąłem :grin:

Tym razem zdążyłem nagrać, poprzednim razem to samo tylko 5 wagoników skubaniec ciągną... :facepalm:

Opublikowano

Niemcy by za nim 7 radiowozów wyslali:)

Opublikowano

a ja szukam pracy, byłem dzisiaj w 3 firmach i na razie lipa bo kierowców chcą wszędzie ale warunki kiepskie. w weekend szukam czegoś własnie u wroga ;)

Opublikowano

a ja szukam pracy, byłem dzisiaj w 3 firmach i na razie lipa bo kierowców chcą wszędzie ale warunki kiepskie. w weekend szukam czegoś własnie u wroga ;)

a ja szukam kierowy :decayed:

Opublikowano

Edzia nie możesz znaleźć? Czyżby kiepsko płatne...

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

O to pytaj moich kierowcow czy im odpowiada ;-)

Opublikowano

Edyty kierowcy zawsze uśmiechnięci kiedy ich widze :wink:

Opublikowano

jak się ma Drutex "za sąsiada" to zawsze brak kierowców będzie :decayed::grin:

jakbyś słyszał jakie nieraz głupoty się ich tzn moich kierowców trzymają :facepalm: też byś się ciągle śmiał :polew:

Opublikowano

Od 7 lat latam w Air cargo.

Opublikowano

a ja szukam pracy, byłem dzisiaj w 3 firmach i na razie lipa bo kierowców chcą wszędzie ale warunki kiepskie. w weekend szukam czegoś własnie u wroga ;)

a ja szukam kierowy :decayed:

jak mogę auto trzymać koło Zielonej Góry to poproszę o warunki umowy :decayed:

Opublikowano

jak się ma Drutex "za sąsiada" to zawsze brak kierowców będzie :decayed::grin:

jakbyś słyszał jakie nieraz głupoty się ich tzn moich kierowców trzymają :facepalm: też byś się ciągle śmiał :polew:

W pomorskiem jest deficyt pracowników branży transportowej. w naszej firmie niema tygodnia żeby nie złożył kierowca podania,a jak chcieli któregoś przyjąć,to czekają 2 miesiące,bo wszyscy pracują,nareszcie przychodzi jeden od 1szego,bo 34tyś.km na 2 m-ce,to niesamowita przesada,nie te czasy..

Opublikowano

Gdzieś na trasie miesiąc temu widziałem gości z kamerą przy drodze,ale czasami się trafiają, nie oglądałem programu więc nie wiem dobrze czy źle..

Opublikowano

Wracając do porządku w autach . Tak wygląda kabina kawalera u nas w firmie :facepalm: po praniu jakieś dwa miechy temu

mznJr67.jpg?1

Z7Fse6W.jpg

A tu dal Edyty jak byś nie miała za dużo roboty na pudła :kox: . Dzisiaj na Chwaszczyńskiej w Gdyni

XX1BLiH.jpg


Nie obróciłem zdjęcia . Tylna ściana w kabinie się nie doprała i te plamy są na stałe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.