Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie pytanie, dla jakich branż najczęściej wozicie, i jakie kierunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dziewczyna sobie radzi:wink:

Mam jakieś mieszane uczucia patrząc na to. Zawsze sprawiało mi satysfakcję ze mam typowo męskie zajęcie , ale baby muszą sie wszędzie wpirdalac. Jedna, dwie nie robią różnicy, ale dzielić ten fach z nimi nie uśmiecha mi sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem panne u siebie w firmie na rozładunek zajechała i palety 300 kg+ stanowiły duzy problem zeby mozna bylo wozkiem ja sciagnac :thumbdown:

---------- Post dopisany 26-06-2013 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 21:17 ----------

Ruska mafia na drodze - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak on to zrobił jakim trzeba być ciemnym :facepalm:

Marcin przecież u nas w Siedlcach systematycznie wjeżdżają pod wiadukt łukowski i garwoliński... ostatnio chłopak z Astry z Opola wbił się solówką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koorwa, dopiero tak jechałem po laskach, a 2 godziny temu widziałem młoda czeszke za kierownica ciężarówki , na stacji, i nie jakaś tam gruba-, szczupła czarnula, jakies 25 lat, taka Bitch jak lubię. Fajkę odpalila i w drogę he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak on to zrobił jakim trzeba być ciemnym :facepalm:

Marcin przecież u nas w Siedlcach systematycznie wjeżdżają pod wiadukt łukowski i garwoliński... ostatnio chłopak z Astry z Opola wbił się solówką :decayed:

Ooo Grześ o tym nie słyszałem a jakis czas pracowałem w tej firmie :wink: jutro dzwonie się dopytać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koorwa, dopiero tak jechałem po laskach, a 2 godziny temu widziałem młoda czeszke za kierownica ciężarówki , na stacji, i nie jakaś tam gruba-, szczupła czarnula, jakies 25 lat, taka Bitch jak lubię. Fajkę odpalila i w drogę he he.

Na dolnych niemcach widziałem kilka razy czeszki z podwójnej obsady jak ładowały samodzielnie plandekę paletami w ''Boschu'',producent karmy dla psów.

Fajne laski,zawsze były tam kolejki więc kibiców było sporo :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...