Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

bez kwalifikacji możesz jeździć we własnych potrzebach a nie ZAROBKOWO.... jeśli pracujesz w jakikolwiek sposób zarobkowo Kurs na przewóz rzeczy/osób jest wymagany jak prawo jazdy...

Ostatnio szef kupił Dafa Ginafa..... powiem tak... za 30 zł/h nie wsiąde na to gówno .... nie ma resorów z tyłu tylko jakieś debilne siłowniki .... majga przy kiprowaniu że aż noga chodzi :decayed::decayed::decayed:

jeździłem też ginafem brał tyle co wanna ale zwrotny że hoho :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ze tak w polandii jest to wiem, a nie zaglebial sie nikt w skandynawie? Bo tutaj jednak to troche inaczej wyglada...

Musisz miec kurs:wink: prawko z kodem 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kwalifikacji możesz jeździć we własnych potrzebach a nie ZAROBKOWO.... jeśli pracujesz w jakikolwiek sposób zarobkowo Kurs na przewóz rzeczy/osób jest wymagany jak prawo jazdy...

Ostatnio szef kupił Dafa Ginafa..... powiem tak... za 30 zł/h nie wsiąde na to gówno .... nie ma resorów z tyłu tylko jakieś debilne siłowniki .... majga przy kiprowaniu że aż noga chodzi :decayed::decayed::decayed:

jeździłem też ginafem brał tyle co wanna ale zwrotny że hoho :facepalm:

daj spokój ... to nie skręca.. to potrafi pas zmienić ino ... mam nadzieje, że go szybko sprzeda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy jest betonomieszarka Ginaf M 5250 czyli 5-cio ośka w tym cztery skrętne i ten wynalazek jest lepszy w prowadzeniu i skręcaniu jak inne czwórki ale motor 360ati przy tej wadze to :thumbdown: i jedna tylko awaria hydrauliki na dwa lata która jest niczego sobie :facepalm:

i przy okazji Pozdro dla koleszki tj.Rzeznia Obojan +Actros który często śmiga przy firmie gdzie pracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma taką gruszke z wymiennym nadwoziem i jako drugą zabudowe ma kipper .... wymiana podobna do BDF'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy jest betonomieszarka Ginaf M 5250 czyli 5-cio ośka w tym cztery skrętne i ten wynalazek jest lepszy w prowadzeniu i skręcaniu jak inne czwórki ale motor 360ati przy tej wadze to :thumbdown: i jedna tylko awaria hydrauliki na dwa lata która jest niczego sobie :facepalm:

i przy okazji Pozdro dla koleszki tj.Rzeznia Obojan +Actros który często śmiga przy firmie gdzie pracuję.

Jutro masz wolne??możemy wypić kawkę,bo też będę przejeżdżał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zapitalam od 6.00 do ? bo się roboty na robiło na sobotę,ogólnie tymczasowo śmigam wokół komina tj. na mniejscu i jak będzie okazja to na Huzara (za Szydłowem od strony Mławy DK 544 )można wpaść na kawkę tym bardziej że 800 metrów dalej pracuję :decayed:

wolne planuję od 12 listopada bo mam zamiar troszkę dłubnąć a4-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja opitolona powiem szczerze że jestem pod wrażeniem wielkości parkingów,co do landowek to nawet na N było ciężko w miasteczkach:wink: a ronda na wprost trzeba było brać:decayed:

jak dla mnie lepsza droga była przez Mulhous

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam niektóre miasteczka na landach wyglądały jak by się przed chwila wycofały hitlerowskie wojska :grin:

Bardzo mało tam jeździłem,ale zdążyłem się upewnić,że Francja,to piękny to kraj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny i górzysty :decayed:

ja w sumie to 2może3 raz byłem we Francji na rozładunku, kiedyś oglądałem ją tylko w przelocie do portu w drodze na wyspę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze tak w polandii jest to wiem, a nie zaglebial sie nikt w skandynawie? Bo tutaj jednak to troche inaczej wyglada...

Musisz miec kurs:wink: prawko z kodem 95

Nie jestem pewien jak jest na Skandynawii ale do niedawna kurs KW był to tylko wymysłem w PL.

W BE wprowadzili prawko z kodem 95 dopiero teraz,to znaczy że jak ktoś teraz robi prawko to musi zrobić kurs KW i wymienić prawko na nowe.(takie jak w PL) ....:wink:

My starzy kierowcy mamy jeszcze czas na kurs KW i wymiany prawka do 2016 r (obecnie mamy jeszcze książkowe)...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze tak w polandii jest to wiem, a nie zaglebial sie nikt w skandynawie? Bo tutaj jednak to troche inaczej wyglada...

Musisz miec kurs:wink: prawko z kodem 95

Nie jestem pewien jak jest na Skandynawii ale do niedawna kurs KW był to tylko wymysłem w PL.

W BE wprowadzili prawko z kodem 95 dopiero teraz,to znaczy że jak ktoś teraz robi prawko to musi zrobić kurs KW i wymienić prawko na nowe.(takie jak w PL) ....:wink:

My starzy kierowcy mamy jeszcze czas na kurs KW i wymiany prawka do 2016 r (obecnie mamy jeszcze książkowe)...:wink:

W norwegii zaczalem jezdzic w tamtym roku to mus byl prawko z kodem 95 ;-) widocznie wzieli sie za to w europie:-D

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze tak w polandii jest to wiem, a nie zaglebial sie nikt w skandynawie? Bo tutaj jednak to troche inaczej wyglada...

Musisz miec kurs:wink: prawko z kodem 95

Nie jestem pewien jak jest na Skandynawii ale do niedawna kurs KW był to tylko wymysłem w PL.

W BE wprowadzili prawko z kodem 95 dopiero teraz,to znaczy że jak ktoś teraz robi prawko to musi zrobić kurs KW i wymienić prawko na nowe.(takie jak w PL) ....:wink:

My starzy kierowcy mamy jeszcze czas na kurs KW i wymiany prawka do 2016 r (obecnie mamy jeszcze książkowe)...:wink:

To nieprawda Tomek. KW od początku było dyrektywą UE, tyle, że Polacy jako jedni z pierwszych zaczęli ją wprowadzać w życie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym szpagatem to raczej FAKe :D ale za to reklama jak najbardziej trafna , szkoda że u nas w TV takich nie ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturze, jak się nie mylę to nie tylko nasz piękny kraj to wprowadził bo już od kilku lat ta dyrektywa UE działa w NL i UK ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturze, jak się nie mylę to nie tylko nasz piękny kraj to wprowadził bo już od kilku lat ta dyrektywa UE działa w NL i UK ...:wink:
Dlatego napisałem, że jako JEDNI Z PIERWSZYCH ;)

We Włoszech też już jest wprowadzony w życie. Sam teraz na wiosnę robiłem kurs odnawiający KW (czyli w Italii CQC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma w której pracuje przystępuje do przetargu w dostarczaniu błota na przebudowę obwodnicy w Brukseli.

Ruch ma zostać rozdzielony na tranzyt i ruch lokalny.W zależności od miejsca autostrady mają być powiększone od 8 do 10 pasów będzie jak w USA ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki numer miałem wczoraj ze szwabem

zajeżdżam do wioski pod rozładunek z domkiem,staje na ulicy a tu niemiec wyskakuje do mnie że to nie parking i mam się z tąd braća jak nie to po policaji dzwoni(psułem mu widok z balkonu jak na fajkę wychodził:grin:),na to ja mu że może dzwonić i nic mi nie zrobią bo jest zezwolenie żeby wjechać i się nie ruszę.

A ten pomruczał pod nosem i poszedł,a o 1.30 pały wezwał:doh: ,quwa z najlepszego snu mnie wyrwali,a po obejrzeniu papierów przeprosili za najście i sobie pojechali a szwab fajkę jarał wk..wiony na balkonie:decayed:

zemsta była słodka godz6.02 odpaliłem auto i sobie rechotał 30 min zanim dźwig przyjechał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...